• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
دکتر مهندس

درخواست ترجمه و طراحی قالب ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

من برای فروشگاه سایتم میخوام که یه قالب خوشگل و شکیل و سبک و سریع بذارم.

فروشگاهم هم با ووکامرس هست.

البته نمیخوام که قالب اختصاصی طراحی بشه، میخوام یه قالب خوشگل بهم پیشنهاد داده بشه و بعدش هم طراحی و نصب بشه.

هر کس حوصله داره این کارو انجام بده، بهم پیام خصوصی بده و قیمت پیشنهادیش رو هم بگه

مچکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از طریق ایمیل با بنده در تماس باشید :

info@creativestudio.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار من انجام شد. از همه دوستان متشکر. مدیران محترم لطفا تاپیک رو ببندند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mranger
      سلام .. من در فروشگاه سایتم به یک مشکل برخورد کردم .. سایت رو راه اندازی و ووکارمس رو روش نصب کردم . تقریبا 10 محصول دارم در دو دسته بندی مختلف .. که الان در صفحه اصلی فروشگاهم قابل مشاهده هست .. در داشبورد ، داخل قسمت دسته بندی محصولات ووکامرس که میرم ، نشون میده که مثلا در هر کدام از دسته بندی ها n  تعداد محصول ثبت شده ..  ولی وقتی در همون قسمت روی یک دسته بندی ، نمایش رو میزنم ، که بره به صفحه ای که فقط محصولات با اون دسته بندی رو نشون بده  ، با این پیغام مواجه میشم . " هیچ محصولی یافت نشد. " لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم .
      صفحه اصلی فروشگاه
      یک محصول تکی
      این هم لینک صفحه یک دسته بندی خاص
      که در این صفحس که میگه هیچ محصولی یافت نشد .

در کل میخوام این کار رو بکنم که محصولات با یک دسته بندی خاص در یک صفحه نشون داده بشه به کاربر .
      لطفا راهنمایی کنید .

• توسط webdeveloper
      سلام
      برای رفع مشکل ویرایش و ذخیره سفارشات ووکامرس این فارسی ساز را نصب کردم و به خوبی کار کرد.
      حتی در ابتدا مبلغ کالا را هم فارسی نمایش داد.
      اما الان که محصول جدید منتشر کردم دیدم مبلغ انگلیسی هست. و حتی محصولات قبلی هم با اعداد انگلیسی نمایش داده می شوند.
      ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

• توسط S@jj@D
      سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛
      همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:
      1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.
      2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)
      3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)
      4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!
      سپاس از شما.
    • توسط فردین
      سلام دوستان
      دوستان لطفا به داد من برسید
      من قالبی گرفتم که توش تبلیغ سایت دیگه ای هست و هر جایی رو گشتم نتونستم پیداش کنم و پاکش کنم
      حتی با افزونه ی String Locator هم سرچ کردم پیداش نکردم .
      ولی تو قسمت inspect میاد ولی نمیدونم کودوم فایل قالب هست 
      این رو هم اضافه کنم وقتی وارد پنل مدیریت میشم این کدا دیگه نمیاد ولی خارج که میشم هست
      یعنی فقط مدیرای سایت نمیبینن بقیه میبینن
      این کد ها باعث توی موبایل فقط این قسمتو نشون بده بعد باید خیلی ببریش راست که سایت بیاد به عکس ها دقت کنید خودتون متوجه میشید
      یکی از کد ها اینه
      <div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Want create site? Find <a href="http://dlwordpress.com/">Free WordPress Themes</a> and plugins.</div> یکی از کد ها هم اینه 
      <div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Did you find apk for android? You can find new <a href="https://dlandroid24.com/">Free Android Games</a> and apps.</div> دوستانی من کلافه شدم نمیتونم کد هارو پیدا کنمو حذفشون کنم لطفا کسی اگر میتونه راهنماییم کنه ممنون
      امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چی هست
      خواهشا راهی بگید که هر بار خودم بتونم اینو پیدا کنمو پاک کنم چون قالب اپدیت میشه و دوباره این مشکلات هست
      نرم افزای یا چیزی هست بشه مثل inspect کد هارو ویرایش کرد ولی بشه سیوش کرد

• توسط msh2011
      سلام دوستان.
      آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟
      اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟
      صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.
      ممنون از شما.