• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
دکتر مهندس

درخواست ترجمه و طراحی قالب ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

من برای فروشگاه سایتم میخوام که یه قالب خوشگل و شکیل و سبک و سریع بذارم.

فروشگاهم هم با ووکامرس هست.

البته نمیخوام که قالب اختصاصی طراحی بشه، میخوام یه قالب خوشگل بهم پیشنهاد داده بشه و بعدش هم طراحی و نصب بشه.

هر کس حوصله داره این کارو انجام بده، بهم پیام خصوصی بده و قیمت پیشنهادیش رو هم بگه

مچکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق ایمیل با بنده در تماس باشید :

info@creativestudio.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار من انجام شد. از همه دوستان متشکر. مدیران محترم لطفا تاپیک رو ببندند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط a_mogheimi
      نام افزونه : ووکامرس-ریموت
      هدف  :
      محافظت از فایلهای موجود در  هاست دانلود و فروش آنها با ووکامرس ( جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایلها با در اختیار داشتن لینک دانلود).
      امکانات :
      1. امکان فروش فایلهای دانلودی که در هاست دانلود قرار دارند با امکان دانلود ادامه دار (امکان دانلود با دانلود منیجر ها)
      2. افزودن ادامه دانلود به محصولات موجود در هاست وردپرس
      3. امکان تعیین محدودیت دفعات دانلود برای هاست های دانلودی دارای دیتابیس
      4. امکان تعیین محدودیت زمانی برای لینک های تمامی هاست های دانلود بدون دیتابیس و با دیتابیس
      5. امکان قفل کردن لینک برای یک آی پی خاص برای هر دو هاست دانلود دارای دیتابیس و بدون دیتابیس
      6. پشتیبانی از تمامی هاست های دانلودی دارای php5.3+ .
      7. امکان افزودن بینهایت هاست دانلود به افزونه
      و ....
      قیمت :
      تک کاربره (قابلیت فعال سازی افزونه برای یک سایت ): 500 هزار تومان
      2- 5 کاربره : 750 هزار تومان
      بدون محدودیت  : 990 هزار تومان
      زمان عرضه  :
      دوم فروردین ماه سال 1395 در وبسایت wpcar.ir
      توضیحات :
      تاکنون افزونه ای با این امکانات نوشته نشده است و برای اولین بار در وبسایت وردپرسکار عرضه میشود.
      علت تاخیر در زمان عرضه ، آماده نبودن مستندات و ویدئو های آموزشی نحوه استفاده از افزونه است. (افزونه تست و ریلیز شده است.)
      نکته:
      این افزونه کاملا هماهنگ با نسخه جدید افزونه edd-remote  طراحی شده است و نسخه جدید Edd-remote نیز همزمان با همین افزونه منتشر میگردد.
      یعنی امکان استفاده از یک هاست دانلود  همزمان از طریق هر دو افزونه بدون نیاز به تنظیمات جداگانه  امکان پذیر است.
      افزونه ووکامرس - ریموت منتشر شد.

• توسط hosein88
      سلام
      من دوتا مشکل در ویرایش سفارشات ووکامرس دارم:
      1- وقتی ویرایش میکنم و میخام ذخیره کنم که صورت حساب مجدد برای مشتری ارسال بشه، به تاریخ ایراد میگیره و تاریخ اصلی سفارش رو نمیزنه
      2- بعد از ذخیره کردن سفارش رو میزنه منتشر نشده.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط isa128
      سلام من یه قالب دارم که انگلیسی هست و خود وردپرس بیشتر کلمات رو فارسی کرد به غیر از بعضی ها رو می خاستم بدونم کدوم فایل قالب رو ویرایش کنم که بتونم متن رو تغیر بدم متن هایی مثل ارسال نظر جست و جو
      خود وردپرس قالب رو راست چین کرد من چیکار کنم که فاصله ویجیت ها با مطلب یا فاصله متن ها با خود باکسشون خیلی کمه یعنی به هم وصله اینو چیکار  کنم
      یه سوال دیگه برای تغیر ظاهر کاربری یه افزونه وردپرس باید چه زبانی بنویسم و چه فایل هایی رو ویرایش کنم ببخشید سوال زیاد شد
      سایت من http://roli.ir/دسته-بندی-مطالب/      
      برین ببنین متوجه ایراد ها می شین ممنون
    • توسط deluxekala
      سلام دوستان
      آیا مثلا پوسته ای که روی تم فارست یا مخزن های شبیه به اون هستش و به دلار میخریم با همون پوسته توی فروشگاه های ایرانی که هستش فرقی داره؟ اون اصلی هستش و این کرک شده؟
    • توسط amin2007r
      سلام وقت بخیر
      از دوستان افرادی که میتونن قالب و سایت ما رو بهینه کنن لطفا اعلام کنن
      سئو داخلي
      بهينه سازي كدهاي php
      بهينه سازي كدهاي استايل
      بهينه سازي كدهاي جاوا
      بهينه سازي تصاوير
      اصلاح متاتگ ها
      افزايش سرعت بارگزاري سايت
      نصب و تنظيم افزونه هاي مورد نياز
      اماده كردن سايت براي كلمات كليدي و سئو خارجي