دکتر مهندس

درخواست ترجمه و طراحی قالب ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

من برای فروشگاه سایتم میخوام که یه قالب خوشگل و شکیل و سبک و سریع بذارم.

فروشگاهم هم با ووکامرس هست.

البته نمیخوام که قالب اختصاصی طراحی بشه، میخوام یه قالب خوشگل بهم پیشنهاد داده بشه و بعدش هم طراحی و نصب بشه.

هر کس حوصله داره این کارو انجام بده، بهم پیام خصوصی بده و قیمت پیشنهادیش رو هم بگه

مچکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق ایمیل با بنده در تماس باشید :

info@creativestudio.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار من انجام شد. از همه دوستان متشکر. مدیران محترم لطفا تاپیک رو ببندند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط amraja
      درود.
      میخواهم این قابلیت رو به سایت ووکامرسی ام اضافه کنم که مشتریان پس از ثبت سفارش (سفارش در وضعیت در انتظار بررسی) بتوانند سفارش خود را ویرایش کنند (افزودن محصول, حذف محصول, تغییر تعداد).
      ترجیحا در بخش سفارش های من یک گزینه به گزینه های هر سفارش اضافه بشه به نام ویرایش و در یک پیج این کار  رو انجام بده.
      اگر کسی این پروژه رو انجام میده من هزینش رو میپردازم.
      ایمیل من amirrajaeizadeh@gmail.com
      موبایل:۰۹۱۹۸۷۱۰۶۵۸
      تلگرام: @bmsupport 
    • توسط mihanpsd
      دوستان به یه افزونه ( آماده یا اختصاصی ) نیاز دارم که به افزونه ووکامرس وصل بشه و کاربر پس از ثبت نام و تایید توسط مدیر بتونه نویسنده بشه و محصول توی سایت بزاره .
      مشکل اینجاست که من میخوام مثل دی جی کالا چند فروشندگی برای یک محصول رو فراهم کنم ، یعنی هر محصول بتونه چند فروشنده داشته باشه و تامین کننده داشته باشه که بتونن هر کدومشون قیمت بزارن .
      دقیقا مشابه دی جی کالا
      ممنون از راهنمایی
    • توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط Sony
      با سلام
      چند قالب از این سایت گرفتم ولی متاسفانه با پوشه اصلی وردپرس متفاوته
      در هر صورت پوشه های مذبور را به wwwانتقال دادم و اقدام به نصب کردم
      که با این پیغام رو برو شدم 

این هم تصویر پوشه فایل ها

خواهشمند است راهنمایی بفرمایید چطور میتونم این نوع قالب ها را نصب کنم
      با تشکر از شما

• توسط mranger
      سلام .. من در فروشگاه سایتم به یک مشکل برخورد کردم .. سایت رو راه اندازی و ووکارمس رو روش نصب کردم . تقریبا 10 محصول دارم در دو دسته بندی مختلف .. که الان در صفحه اصلی فروشگاهم قابل مشاهده هست .. در داشبورد ، داخل قسمت دسته بندی محصولات ووکامرس که میرم ، نشون میده که مثلا در هر کدام از دسته بندی ها n  تعداد محصول ثبت شده ..  ولی وقتی در همون قسمت روی یک دسته بندی ، نمایش رو میزنم ، که بره به صفحه ای که فقط محصولات با اون دسته بندی رو نشون بده  ، با این پیغام مواجه میشم . " هیچ محصولی یافت نشد. " لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم .
      صفحه اصلی فروشگاه
      یک محصول تکی
      این هم لینک صفحه یک دسته بندی خاص
      که در این صفحس که میگه هیچ محصولی یافت نشد .

در کل میخوام این کار رو بکنم که محصولات با یک دسته بندی خاص در یک صفحه نشون داده بشه به کاربر .
      لطفا راهنمایی کنید .