رفتن به مطلب

فشار اوردن پلاگینها به سرور !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز ... طاعات و عبادات قبول .

اقا چند وقتیه که مدیران هاستینگ میگن سایت شما سرور رو داغون میکنه :mellow: .مشکل از هاست و اینها نیست که بگیم شاید نمیتونن و دارن بهونه میتراشن، مشکل از سایت ما هستش ولی نمیدونم چه مشکلی داریم که این همه شکایت دارن از سایت ما !!!

میخواستم ببینم دوستان اگر لطف کنن یه نگاهی به سایت ما کنن و بگن که ایا مشکل از قالب هستش یا افزونه ها ممنون میشم.

ادرس سایت : http://takwarez.ir

لیست پلاگینها رو براتون میزارم که شما حرفه ای هستید بگید ایا مشکل از اینها هستش یا از جای دیگه !

Akismet .1

All In One SEO Pack .2

Auto Post Thumbnail .3

Google XML Sitemaps .4

SEO Friendly Images .5

Wordpress Thread Comment .6

wp-jalali .7

WP-PageNavi .8

WPMU Automatic Links .9

WTI Like Post .10

لینک به ارسال

سلام !

تنها مشکل شما نیست دوست عزیز بلکه خیلی های این مشکل رو داشتند و بیشترش هم بخاطره wp-jalali هستش !

افزونه جلالی رو غیر فعال کنید و از بسته پارسی ساز استفاده کنید به احتمال 80 درصد مشکلتون رفع میشه .

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

لینک به ارسال

سلام !

تنها مشکل شما نیست دوست عزیز بلکه خیلی های این مشکل رو داشتند و بیشترش هم بخاطره wp-jalali هستش !

افزونه جلالی رو غیر فعال کنید و از بسته پارسی ساز استفاده کنید به احتمال 80 درصد مشکلتون رفع میشه .

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

ممنون دوست عزیز ... یعنی مشکل از سمت قالب نیست ؟

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز ... یعنی مشکل از سمت قالب نیست ؟

هم میتونه از قالب باشه هم از این افزونه . شما جلالی رو حذف کنید و از بسته پارسی ساز استفاده کنید ببینید چی میشه .

لینک به ارسال
هم میتونه از قالب باشه هم از این افزونه . شما جلالی رو حذف کنید و از بسته پارسی ساز استفاده کنید ببینید چی میشه .

سلام مجدد ...

افزونه جلالی رو حذف و بسته پارسی ساز رو نصب کردم، ولی به گفته هاستینگ ، هیچ تغییری نداشته !!!

لینک به ارسال

سلام مجدد ...

افزونه جلالی رو حذف و بسته پارسی ساز رو نصب کردم، ولی به گفته هاستینگ ، هیچ تغییری نداشته !!!

قطعا تغیر داشته، تغیر نسبتا زیادی هم داشته اما خوب معمولا هاستینگ ها بیشترشون اینطورین.

به جای استفاده از بعضی از افزونه ها میتونید از کد اون ها استفاده کنید.

شما از هاست دی ال سرویس میگیرید؟ پس احتمالا باید سرور خصوصی یا مجازی داشته باشید که در این صورت نباید مشکلی باشه به جز پهنای باند که اون هم یه چیز مشخص هست

ضمنا ماشاالله به این همه پاپ آپ، انگار یه لیست از سایت های ایرانی رو گذاشتید به صف باز شه واسه بازدیدکننده

لینک به ارسال

در مورد افزونه ها باید بگم خیلی از این ها میشه به صورت کد قرار داد و نیازی نبود به افزونه

درضمن اگر اسپم بسیار دارید اکسیمت هم خودش یک عامل فشار به سرور هست

جلالی هم که معروفه توی این داستان

===============

لینک به ارسال

قطعا تغیر داشته، تغیر نسبتا زیادی هم داشته اما خوب معمولا هاستینگ ها بیشترشون اینطورین.

به جای استفاده از بعضی از افزونه ها میتونید از کد اون ها استفاده کنید.

شما از هاست دی ال سرویس میگیرید؟ پس احتمالا باید سرور خصوصی یا مجازی داشته باشید که در این صورت نباید مشکلی باشه به جز پهنای باند که اون هم یه چیز مشخص هست

ضمنا ماشاالله به این همه پاپ آپ، انگار یه لیست از سایت های ایرانی رو گذاشتید به صف باز شه واسه بازدیدکننده

در مورد افزونه ها باید بگم خیلی از این ها میشه به صورت کد قرار داد و نیازی نبود به افزونه

درضمن اگر اسپم بسیار دارید اکسیمت هم خودش یک عامل فشار به سرور هست

جلالی هم که معروفه توی این داستان

===============

ممنون دوستان ...

سعی میکنم یکی یکی افزونه ها رو غیرفعال کنم. امیدوارم که درست شه.

لینک به ارسال

ممنون دوستان ...

سعی میکنم یکی یکی افزونه ها رو غیرفعال کنم. امیدوارم که درست شه.

سلام.

اکیسمنت هم اصلا نیازی نیست بهش و غیر فعالش کنید.

از چه هاستی استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

سلام.

اکیسمنت هم اصلا نیازی نیست بهش و غیر فعالش کنید.

از چه هاستی استفاده میکنید؟

سلام اقا اشکان ...

اکیسمنت هم غیرفعال کردم.

از هاست لینوکس که ماله سرور ایران هم هستش.

لینک به ارسال

سلام اقا اشکان ...

اکیسمنت هم غیرفعال کردم.

از هاست لینوکس که ماله سرور ایران هم هستش.

اشتراکی و مجازی یا اختصاصی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...