• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
LakDesign

سوال در مورد elfinder

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من مدتی هست از اسکریپت elfinder استفاده میکنم و مشکلی هم نبوده تا حالا اما یه بخشی به اسکریپتم میخوام اضافه کنم که :

زمانی که کاربر جدید ثبت نام کرد یه پوشه یه نام اون ایجاد شه -- اینجارو مشکلی نیست

حالا میخوام وقتی کاربری در سایت لاگین کرد و خواست از elfinder استفاده کنه فقط بتونه در پوشه ی خودش دخل و تصرف داشته باشه

ممنون میشم کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز. بهتره به جای استفاده از پوشه ، از روش های تجزیه و تحلیل آدرس و دادن آی دی به کاربران و کلا ذخیره اطلاعات اونها در دیتابیس استفاده کنید نه پوشه ها. اینطوری میشه راحت تر دسترسی اونها رو محدود کرد به پنل خودشون. هر چند با پوشه ها هم با ایجاد یک نشست (Session) میشه این کار رو کرد اما امنیتش پایین و ریسکش بالاست :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام نمیدونم من درست متوجه نشدم یا شما elfinder یه اسکریپت برای مدیریت فایل هست خب وقتی کاربری ثبت نام کرد یه پوشه جدید به نامش ایجاد میشه که هر کاری خواست توش انجام بشه تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اینه که من میخوام و قتی کاربر روی فایل منیجر کلیک کرد فقط پوشه ی خودش باز شه

ببینم اصلاً با elfinder کارکردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در نسخه ی رایگانش این پیش بینی نشده یا باید نسخه حرفه ای را بخرید یا کد نویسی بدونید و براش شرط بگذارید روش دوم رو باید بعد از هر بار به روز رسانی تکرار کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی میشه نمونه ای بدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمونه که اگر فرصتش بشه کد کاملش را می گذارم ولی بعید می دونم تو این چند وقت فرصتش رو بکنم و افزونه قیمت چندانی نداره فکر نکنم خریدش سخت تر از اصلاح کدهاش باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب لینک خرید بدید پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی همون صفحه لینک paypall رو داره

ولی توصیه نمی کنم از اسکریپتی کهدو سال پیش آپدیت شده استفاده کنید افزئنه ای که لینک دادم هم سازنده اش شرکت معتبر و شناخته شده ایه و هم افزونه وردپرس داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابررسی که انجام دادم اسکریپت elfinder به صرفه تر و بهتر هست دوستان نظری ندارن درمورد اینکه چطور میشه این اسکریپت رو مولتی یوز کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایشون درست میگن

اهمیت دادن سازنده به آپدیت خیلی مهمه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب برادر من این اسکریپت بهتر برام جاوب میده من فقط یه سوال داشتم چطور مولتی یوزرش کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری