رفتن به مطلب

سوال در مورد elfinder

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من مدتی هست از اسکریپت elfinder استفاده میکنم و مشکلی هم نبوده تا حالا اما یه بخشی به اسکریپتم میخوام اضافه کنم که :

زمانی که کاربر جدید ثبت نام کرد یه پوشه یه نام اون ایجاد شه -- اینجارو مشکلی نیست

حالا میخوام وقتی کاربری در سایت لاگین کرد و خواست از elfinder استفاده کنه فقط بتونه در پوشه ی خودش دخل و تصرف داشته باشه

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز. بهتره به جای استفاده از پوشه ، از روش های تجزیه و تحلیل آدرس و دادن آی دی به کاربران و کلا ذخیره اطلاعات اونها در دیتابیس استفاده کنید نه پوشه ها. اینطوری میشه راحت تر دسترسی اونها رو محدود کرد به پنل خودشون. هر چند با پوشه ها هم با ایجاد یک نشست (Session) میشه این کار رو کرد اما امنیتش پایین و ریسکش بالاست :)

لینک به ارسال

سلام نمیدونم من درست متوجه نشدم یا شما elfinder یه اسکریپت برای مدیریت فایل هست خب وقتی کاربری ثبت نام کرد یه پوشه جدید به نامش ایجاد میشه که هر کاری خواست توش انجام بشه تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اینه که من میخوام و قتی کاربر روی فایل منیجر کلیک کرد فقط پوشه ی خودش باز شه

ببینم اصلاً با elfinder کارکردید؟

لینک به ارسال

در نسخه ی رایگانش این پیش بینی نشده یا باید نسخه حرفه ای را بخرید یا کد نویسی بدونید و براش شرط بگذارید روش دوم رو باید بعد از هر بار به روز رسانی تکرار کنید

لینک به ارسال

نمونه که اگر فرصتش بشه کد کاملش را می گذارم ولی بعید می دونم تو این چند وقت فرصتش رو بکنم و افزونه قیمت چندانی نداره فکر نکنم خریدش سخت تر از اصلاح کدهاش باشه

لینک به ارسال

توی همون صفحه لینک paypall رو داره

ولی توصیه نمی کنم از اسکریپتی کهدو سال پیش آپدیت شده استفاده کنید افزئنه ای که لینک دادم هم سازنده اش شرکت معتبر و شناخته شده ایه و هم افزونه وردپرس داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...