رفتن به مطلب

بهترین سرویس دهنده نت در ایران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان , من اینترنت حجمی 1 MB آسیاتک دارم , ازش خیلی راضی بودم 1200 KB pre sec دانلود میکردم ! ولی یه چند وقتیه پوکیده ! :wacko:

یعنی هم خیلی time out میده هم خیلی سرعتش افت کرده حالا میخوام نتمو عوض کنم , از دوستان خواهش میکنم اگر نت خوبی دارن اسم شرکتشونو بگن من از اونجا نت بگیرم ممنون میشم

لینک به ارسال

سرویس دهنده اینترنت "خوب" که هنوز یه رویاست توی ایران ولی من از مخابرات استفاده میکنم با سرعت 2 مگابیت بر ثانیه با سرعت دانلود 250 kbs هستش . ولی شنیدم پارس آنلاین خدمات خوبی داره ارایه میکنه .

البته توجه داشته باشید که سرعت پهنای باند اینترنت بر حسب بیت هستش نه بایت ! مثلا سرعت 1 مگابیت برثانیه رو تقسیم بر 8 کنید میشه 128 کیلوبیت .

۱۲۸Kbps=16KBps

256Kbps=32KBps

512Kbps=64KBps

1024Kbps=128KBps

2048Kbps=256KBps

فعلا مخابرات و پارس آنلاین کیفیت های خیلی بهتری نسب به سایر شرکت ها دارند ولی مخابرات واسه هر شهر متفاوته توی اصفهان که مخابرات کیفیت خیلی بالایی داره و بدون قطعی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...