milad

افزونه ثبت سفارش با ثبت نام

11 پست در این موضوع قرار دارد

کسی هست که افزونه ای بشناسه که برای هر پست(محصول) یه فرم سفارش بسازه. و کاربر اون فرمو پر کنه و اطلاعاتِ سفارشاتِ فرم، تو پیشخوان آرشیو بشه؟.

و اینکه کاربر حتماً باید ثبت نام کنه و اطلاعات حساب کاربریشم کنار سفارشش ثبت بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقریباً تمام پلاگین های فروشگاه ساز این امکان رو دارند. امتحانشون کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقریباً تمام پلاگین های فروشگاه ساز این امکان رو دارند. امتحانشون کردید؟

دو سه تا تست کردم. مثلا! woocommrace

که اونا باید دوباره محصول اضافه کنیم من یه custom post type دارم میخوام پست های اون به عنوان محصول باشن. و توی single اونا فرمم رو بزارم.

ویرایش شده در توسط milad

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولاً که اون پلاگین ها هم پست تایپ دارند و هر میشه هر پست محصول رو به عنوان پست سایت به کار گرفت و برعکس.

به هر حال، شما می تونید فرم سفارشی منطبق با نیازتون طراحی کنید و بعد خروجی ها رو در پنل ادمین نمایش بدید.

بگید دقیقاً چه فرمی با چه فیلدها و انتقالاتی نیاز دارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه فیلد ها امکان داره عوض بشن فعلاً معلوم نیستش.

پوسته رو خودم طراحی کردم فقط یه پلاگین شاپ ساده فقط همین امکانو داشته باشه معرفی کنین کافیه.

ممنون از پاسخاتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه میشه یکی جواب بده ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه به این شکل ندیدم

یا باید نوشته شود

یا حتی میتوانید فرم نظرات را سفارشی کنید برای این کار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اهان به فکر فرم نظرات نیوفتاده بودم دستتون درد نکنه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط میشه فیلد های کامنت را اضافه کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله امکانش هست

http://www.smashingmagazine.com/2012/05/08/adding-custom-fields-in-wordpress-comment-form/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه لینکی که گذاشتید رو فارسی توضیح دهید . لطفا؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط foojiteam
      با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 
      لطفا راهنماییم کنید ممنون
    • توسط Meh
      باعرض سلام و احترام
      من یک وبسایتی رو دارم طراحی میکنم که احتیاج هستش داخلش از بازدیدکننده چندتا اطلاعات اعم از نام و نام و خانوادگی بگیریم بعلاوه پرداخت هزنیه ثبت نام  بگیرم ازش و کد پیگری بهش بدم ، میخواستم ببینم چطوری باید این رو انجام بدم
      یکم مفصل تر توضیح بدم ، بازدید کننده یا همون فرد ثبت نام کننده وارد وبسیات میشه و میخواد ثبت نام کنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودش مثل نام و نام خانوادگی ، یک هزنیه ثبت نام رو پرداخت کنه و بعدش من بهش یک کد پیگیری بدم ، تا بیاد دفتر و اطلاعاتشو کامل کنه ، میخواستم ببینم چطوری باید انجام بدم ؟
    • توسط jalal125j
      سلام.

دوستان یک سوال داشتم کل عید رو وقت گذاشتم روش موفق نشدم پیدا کنم تا چاره رو مشورت از دوستان گرامی دیدم، توی این سایت دو تا افزونه برای معرفی به شبکه های اجتماعی داده شده (http://propozal.ir). می خوام برای دیده شدن سایت عین این افزونه رو داشته باشم که هم کنار یک عنوان و هم زیرش قابلیت معرفی به شبکه‌های اجتماعی وجود داشته باشه. افزونه‌هایی که پیدا کردم فقط زیر پست یا بالای پست لینک شبکه های اجتماعی رو قرار می ده، اما این سایت از هر دو رو همزمان باهم داره.
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد