• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
دکتر مهندس

قراردادن دکمه کمک مالی به فروم

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آقا مرتضی عزیز پیشنهاد میکنم در کنار دکمه "پسندیدم" یک دکمه با عنوان "هدیه نقدی" قرار بدین که فرد رو به یک صفحه هدایت کنه که اونجا توضیح بهش بدین که این هدیه نقدی که شما در ازای دریافت راهنمایی میدی، به حساب سایت میره نه به حساب کسی که پاسخت رو داده. بعدش از این سیستم هایی که مبلغ رو خودش میتونه تایپ کنه بذارید و یا مثلا مبلغ چندگزینه ای باشه 200 تومن (اگر بانک قبول میکنه) و 500 تومن و 1000 تومن باشه.

اینطوری هم میتونید هزینه های سایت رو در بیارید و هم به چند نفر پول بدین لااقل یکسری کارهایی رو که وقت گیر هست و دوستان داوطلبانه نمیتونند انجام بدن رو متقبل بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینطوری ...... هم به چند نفر پول بدین لااقل یکسری کارهایی رو که وقت گیر هست و دوستان داوطلبانه نمیتونند انجام بدن رو متقبل بشن.

اط شما که دکترین این استدلال بعید بود.

چرا انجمن باید برای حل مشکل من به شما پول بده؟!! خوب خودم باید هزینه‌ی ارتقای خودم رو بپذیرم

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اط شما که دکترین این استدلال بعید بود.

چرا انجمن باید برای حل مشکل من به شما پول بده؟!! خوب خودم باید هزینه‌ی ارتقای خودم رو بپذیرم

دوست عزیز شما فکر کنم منظور من رو بد متوجه شدید

منظورم اینه که مثلا طراحی قالب انجمن که حدود یکسالی هست میشنویم انجمن میخواد با قالب جدید بیاد بالا و خبری ازش نیست و ... اینطور چیزا که شاید خود مدیران وقت نداشته باشند رو بسپارن به افراد دیگه و یه پولی هم بهشون بدن. البته این مثال ساده اش هست، چون خیلیها در این انجمن شاید حاضر باشن قالب رو بطور رایگان برای مدیران طراحی کنند و در اختیارشون بذارن ولی بعشی کارها واقعا دیگه وقت گیره و با توجه به اینکه مدیران هم از این انجمن درآمد کسب نمیکنن و هر کدوم شغل و کار دیگه ای دارن، باید به زندگیشون هم برسند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من خوبه

اصلا حتی اگه حمایت مالی نظارن باید حداقل باید بنر تبلغاتی بزارن

الان اکثر فروم های پشتیبانی این کار رو میکنن

بعد در ضمن حمایت مالی چیزه بدی نیست که بخوایم بگیم ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر منم بنده هم خوبه :D بر سر پاسخ دادن به سوالات مشکلان کاربران رقابت میشه , همچنین یک منبع در آمد برای بجه های انجمن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید کمی طرز فکر و دید ما فرق داره

اول اینکه متاسفانه متوجه شدیم یکسری از دوستان فقط در بخش خرید و فروش فعالیت دارن!

قرار ما در این سایت کمک به دیگران هست بدون چمشداشت

اما داره سوء استفاده میشه

این مورد خوب هست اما نه برای اینجور مکان ها

برای پاسخگویی و پشتیبانی بخش پرمیوم رو جدا می کنیم و دوستانی که قدرت و توان پشتیبانی دارن رو اونجا فعال می کنیم.

فکر نمیکنم این کار تاثیر مثبت (توی این برهه) داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید کمی طرز فکر و دید ما فرق داره

اول اینکه متاسفانه متوجه شدیم یکسری از دوستان فقط در بخش خرید و فروش فعالیت دارن!

قرار ما در این سایت کمک به دیگران هست بدون چمشداشت

اما داره سوء استفاده میشه

این مورد خوب هست اما نه برای اینجور مکان ها

برای پاسخگویی و پشتیبانی بخش پرمیوم رو جدا می کنیم و دوستانی که قدرت و توان پشتیبانی دارن رو اونجا فعال می کنیم.

فکر نمیکنم این کار تاثیر مثبت (توی این برهه) داشته باشه

ما منتظر هستیم از نسخه جدید سایت اما فکر میکنم یکم طولانی شده ...

نسخه جدید کی رونمایی میشه همه ی کاربرا منتظر هستن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه کنار تشکر باشه زیاد جالب نیست. اگه توی سایدبار باشه بهتره.اینجوری بیشتر توی چشمه.

نمونه:

http://forums.rl-pro.ir/uploads/imgs/pre_1404504867____2014-07-05_00-43-22.png

که مبلغ هم دستی وارد میشه. میشه کاری هم کرد بعد از واریز وجه گروه کاربری از کاربر معمولی به حامی تغییر پیدا کنه تا یه انگیزه ی کوچیک هم ایجاد بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم نظر شخصی خودم میگم:

ببینید هدف این انجمن از اول تا به الان کمک به کاربران وردپرسی بوده بدون هیچ چشم داشت مالی و...

و میشه گفت تمام مخارج انجمن هم از جیب شخصی مدیران بوده

در مورد کمک مالی :

اگر این اتفاق بیوفته و به هر کاربر پولی برسه این انجمن راه خودشو گم میکنه و هر کاربر فقط به قصد درآوردن پول میاد اینجا و این جو دوستانه از بین میبره

==============

==============

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کمک مالی یعنی طلبکار کردن شخص = شریک قانونی

هیئت مدیره بدون چشمداشت داره انجمن رو پیش میبره

هرچند 2 تا بنر فک نکنم مشکلی بوجود بیاره . مبلغش هم خیلی از کمک مالی بصرفه تره

مسلما کسانی هستند که با کمک مالی طلبکار میشن، اما همه این جوری نیستند.

من شخصا اگر کمک مالی کنم برای کارهایی است که قبلا انجام شده و در واقع بدهی خودم رو دادم.

ضمنا کمک مالی می تونه در کنار بنر هم باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری