• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
handballchat

افزودن امتیاز به هر کاربر

19 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه کدی میخوام که تو بخش مدیریت یه قسمت بازشه یه مدیر بتونه به کاربراش یک امتیاز از 1 تا 10 بده (نه به مطالب و نظرات) و کاربر نیز امتیاز خود را در ساید بار در یک باکس مشاهده کندممنون میشم سریع لطف کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین را بخوانید زمان انتظار برای پاسخ 24 ساعت است نه 14 دقیقه!! شما نباید برای دریافت پاسخ اسپم بفرستید یا پیام خصوصی بدهید هنوز یک ساعت از سئوالتان نگذشته هر دو کار را انجام داده اید در صورتی که کدی که می خواهید بیش از یک ساعت زمان می برد تا نوشته شود و تست شود و ارائه گردد در هر حال منن به احترام قوانین تایپیک را بی پاسخ می گذارم منتظر باشید در بیست و چهار ساعت آینده شاید دوستان دیگر پاسختان را فرمودند

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون که اینقدر سریع تذکر دادید

منم نگفتم همین الان یکه واسم بنویسه گفتم به من بگید اصلا همچین کاری میشه انجام داد یانه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میشه با کد نویسی انجامش داد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میشه با کد نویسی انجامش داد

کد نویسیش خیلی سنگینه نیاز به هزینه داره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به تحمل و احترام به قوانین داره ولی تقریبا سنگینه مسیرش ساخت کوئری برای کاربران و قرار دادن فرم با فیلد امتیاز دهی در حلقه ی کوئریست و نوشتن اکشنی که بعد از اجرای فرم یک متای کاربری برای امتیاز ایجاد کنه و مقدار بهش بده یا اگه قبلا ایجاد شده به روز رسانیش کنه بعد برای اینکه در پیشخوان دیده بشه باید منوی پیشخوان و صفحه برای بخش ادمین ریجستری بشه برای نمایش در داخل قالب باید page template اگر با کد نویسی آشنایی داشته باشید با این مقدار راهنمایی کارتون انجام می شه و الا منتظر باشید تا دوستانی که آشنایی و فرصتش را دارند راهنماییتون کنند

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به تحمل و احترام به قوانین داره ولی تقریبا سنگینه مسیرش ساخت کوئری برای کاربران و قرار دادن فرم با فیلد امتیاز دهی در حلقه ی کوئریست و نوشتن اکشنی که بعد از اجرای فرم یک متای کاربری برای امتیاز ایجاد کنه و مقدار بهش بده یا اگه قبلا ایجاد شده به روز رسانیش کنه بعد برای اینکه در پیشخوان دیده بشه باید منوی پیشخوان و صفحه برای بخش ادمین ریجستری بشه برای نمایش در داخل قالب باید page template اگر با کد نویسی آشنایی داشته باشید با این مقدار راهنمایی کارتون انجام می شه و الا منتظر باشید تا دوستانی که آشنایی و فرصتش را دارند راهنماییتون کنند

والا من که چیزی متوجه نشدم اگه میشد در قالب یک افزونه باشه که خیلی عالی میشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه به این شکل سراغ ندارم باید با کد نویسی آشنا باشید یا هزینه کنید یا مراحل زیر را به دقت و بدون نقص انجام دهید اول از صفحه page.php قالبتون یک کپی بگیرید و نامش را مثلا بگذارید point.php فایل را باز کنید و در ابتدای فایل وارد کنید

<?php
/*
Template name: Points
*/
if(isset($_POST['points'])) {
$points = $_POST['points'];
$userid = $_POST['userid'];
if(!get_user_meta($userid, 'points')) {
add_user_meta($userid, 'points', $points);
}
else {
update_user_meta($userid, 'points', $points);
}
}
?>

داخل فایل بگردید دنبال

<?php the_content();?>

مهم نیست داخل پرانتز چیزی باشه یا خیر ابتدای کد the_content باشه درسته زیرش وارد کنید

<table cellpadding="10" cellspacing="0" class="table">
<thead>
<tr>
<th>#</th>
<th>نام کاربر</th>
<th>امتیاز کاربر</th>
<th>اجرا </th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<?php
$users = get_users();
if (current_user_can('edit_users') ) {
foreach ( $users as $user ) { ?>
<form method="post" action="<?php echo $_SERVER['REQUEST_URI']; ?>">
<tr>
<td> </td>
<th><?php echo $user-> display_name;?></th>
<td>
<input name="points" type="number" min="0" value="<?php if(get_user_meta($user->ID, 'points')) { echo get_user_meta($user->ID, 'points', true);} else { echo 0;}?>">
</td>
<td>
<input name="userid" value="<?php echo $user->ID;?>" type="hidden">
<input type="submit" value="ذخیره امتیاز">
</td>
</tr>

</form>

<?php }
}
?>
</tbody>
</table>

به پیشخوان - برگه ها و ایجاد برگه برید یک برگه با قالب points منتشر کنید محتویات این برگه فقط برای کسانی که دسترسی ویرایش کاربران را دارند دیده می شه برای نمایش امتیاز در کنار نام کاربر از کد زیر استفاده کنید

<?php if(get_user_meta($user_ID, 'points')) { echo get_user_meta($user_ID, 'points', true);} else { echo 0;}?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

<?php if(get_user_meta($user_ID, 'points')) { echo get_user_meta($user_ID, 'points', true);} else { echo 0;}?>

با تشکر فراوان از کد نویسی شما

از این قسمت می تونم بین کد های html استفاده کنم؟

از صفحه page.php قالبتون یک کپی بگیرید و نامش را مثلا بگذارید point.php فایل را باز کنید و در ابتدای فایل وارد کنید

اسم فایل رو عوض کنم یا یک فایل جدید بذارم؟

ویرایش شده در توسط handballchat
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر باید در php بگذارید جواب سئوال بعغدیتون رو هم عرض کردم که از فایل کپی بگیرید یک فایل جدید بسازید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من افزونش رو سراغ دارم که نتنها اینکار رو میشه باهاش کرد بلکه خیلی کارهای دیگه برای امتیاز دهی در سایت میشه باهاش انجام داد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یر باید در php بگذارید جواب سئوال بعغدیتون رو هم عرض کردم که از فایل کپی بگیرید یک فایل جدید بسازید

پس اگه تو index.php بزارم چجوری میتوان این باکس فقط برای اعضا باشه و اگه کسی که عضو نبود پیغام "لطفا وارد شوید رو بگه"

آقا من افزونش رو سراغ دارم که نتنها اینکار رو میشه باهاش کرد بلکه خیلی کارهای دیگه برای امتیاز دهی در سایت میشه باهاش انجام داد.

مرسی پولی چجوری؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه داداش صبر کنید الآن لینک دانلودش رو میزارم.

*مدیران محترم تازه ثبت نام کردم نمی تونم تاپیک ایجاد کنم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید ،قسمتی که باید تاپیک ایجاد کنه بسته هست و نوشته شما نمی توانید تاپیک جدیدی را آغاز نمایید.

بفرمایید اینم لینک

http://upnama.com/do.php?id=130

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این افزونه که به مطالب و نظرات و ... امتیاز میده من منظورم امتیاز همینجوری بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد کدی که لطف کردید واسم نوشتید نمیشه دکمه برای همه به صورت یک جا باشه و تک تک نباشه(دکمه ثبت امتیاز)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این افزونه که به مطالب و نظرات و ... امتیاز میده من منظورم امتیاز همینجوری بود

همین دیگه این افزونه خیلی بزرگ و پیشرفته هست شما برو قسمت کاربران سایتت بعد کاربری رو ویرایش کنید اونجا یکی دو جدول اضافه شده که یکی اگه اشتباه نکنم نوشته تطبیق امتیاز از اونجا شما می تونید امتیاز کم و یا زیاد کنید برای کم کردن هم کافیه یه " - " به عدد اضافه کنید. سوالی بود در خدمتم

ببخشید اصلاح میکنم اونجایی که نوشته امتیازها از اونجا می تونید تغییر بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در مورد کدی که لطف کردید واسم نوشتید نمیشه دکمه برای همه به صورت یک جا باشه و تک تک نباشه(دکمه ثبت امتیاز)
کد ابتدا:

<?php
/*
Template name: Points
*/
$users = get_users();
foreach ( $users as $user ) {
$point = 'points-'.$user->ID;
$userid = $user->ID;
if(isset($_POST[$point])) {
$points = $_POST[$point];
if(!get_user_meta($userid, 'points')) {
add_user_meta($userid, 'points', $points);
}
else {
update_user_meta($userid, 'points', $points);
}
}

}
}
?>

کد داخل حلقه

<form method="post" action="<?php echo $_SERVER['REQUEST_URI']; ?>">
<table cellpadding="10" cellspacing="0" class="table">
<thead>
<tr>
<th>#</th>
<th>نام کاربر</th>
<th>امتیاز کاربر</th>
</tr>
</thead>
<tbody>
<?php
$users = get_users();
foreach ( $users as $user ) { ?>
<tr>
<td> </td>
<th><?php echo $user-> display_name;?></th>
<td>
<input name="points-<?php echo $user->ID;?>" type="number" min="0" value="<?php if(get_user_meta($user->ID, 'points')) { echo get_user_meta($user->ID, 'points', true);} else { echo 0;}?>">
</td>
</tr>

<?php }
}
?>
</tbody>
<tfoot>
<tr>
<th colspan="3"> <input type="submit" value="ذخیره امتیاز">
</th>
</tr>
</tfoot>
</table>
</form>
<style type="text/css">
.table tbody {
counter-reset:tr;
}
.table tbody tr {
counter-increment:tr;
}
.table tbody tr td:first-child:before {
content:counter(tr);
}
</style>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون از پاسخ گویی های شما ان شا الله اگه کمکی بود در حد توان انجام میدم

فقط یک سوال دیگر چجوری می تونم بیشترین امتیاز همراه اسم کاربر و آواتار مربوط رو نشون بدم؟

ویرایش شده در توسط handballchat
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php
$user_query = new WP_User_Query('meta_key=points&orderby=meta_value&order=DESC&number= 1');
if ( ! empty( $user_query->results ) ) {
foreach ( $user_query->results as $user ) {
echo get_avatar($user->ID, 96);
echo '<p>' . $user->display_name . ' '.get_user_meta($user->ID, 'points', true).'</p>';
}
} else {
echo 'No users found.';
}
?>
?>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری