رفتن به مطلب

کد عدم نمایش تصاویر پست در صورت کپی شدن در سایتی دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه کد می خوام تا در پوسته وردپرس استفاده کنم بطوری که زمانی که یه نفر مطالب سایتم رو در سایت خودش کپی میکنه بجای تصاویری که در این مطلب وجود داره یه تصویر ثابت دیگه نمایش داده بشه نه تصاویر موجود در مطلب

باتشکر...

لینک به ارسال

سلام

یکم تخیلی به نظر نمی رسه درخواستتون ؟!!!!

وقتی طرف متن رو از سایت شما کپی میکنه هیچی جلوشو نمیگیره !! عکس ها رو هم راحت میتونه ذخیره کنه ... تنها راه گذاشتن کپی رایت یا واتر مارک روی عکس هاست

لینک به ارسال

سلام

وقتی طرف متن رو از سایت شما کپی میکنه هیچی جلوشو نمیگیره !! عکس ها رو هم راحت میتونه ذخیره کنه ... تنها راه گذاشتن کپی رایت یا واتر مارک روی عکس هاست

تخیلی نیست ... من یه افزونه پیدا کرده بودم .... بیشتر شبیه اسکریپت بود تا افزونه .... وقتی کسی مطلب سایت منو کپی میکرد تو پنل خودش لینک مبدا و میزد!! و میگفت نوشته ای جدید و کپی نوشته شما رد آدرس فلان ثبت شده!!! به همین راحتی .....

مشکلات سرور پیش اومد .. حذفش کردم .. اسمش یادم نیست.

لینک به ارسال

کلیت کار به وسیله‌ی اسکریپت‌ها انجام میشه. اما واقعاً برای جلوگیری از کپی کاری کارایی نداره. عملاً هر اتفاقی سمت کلاینت بیافته غیر قابل کنترله. البته برای سخت شدن کپی تصاویر میشه از لمینیت استفاده کرد. که در اینصورت باز هم قابل کپی شدن هست اما با یه مرحله اضافه شدن.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز از شما که مدیریت یک انجمن رو به عهده دارید عجیبه که می گید تخیله این کار برای حفظ کپی رایت نیست بلکه برای جلوگیری مصرف پهنای باند سایت شما و فشار روی سرور سایت شماست

چطور؟

می دونید چرا اکثر آقایون دزد محترم مطالب رو کپی می کنن؟؟؟چون نه دانشی دارن و از اون بیشتر تنبل هم هستند در اینصورت مطالب رو با تصویر هاش از سایت شما کپی میکنن و در سایت خودشون قرار می دهند در این حالت لینک تصاویر هم همراه با متن مطلب منتقل میشه و زمانی که کاربری به سایت آقای دزد محترم وارد میشه و می خواد مطلب دزدیده شده از سایت شما رو ببینه تصاویرش از سرور شما لود میشه که باعث کم شدن پهنای باند و فشار روی سرور شما میشه

مگر اینکه آقای دزد محترم یکم کمتر تنبل باشه و بیاد لینک تصاویر رو اصلاح کنه و اون ها رو در سرور خودش آپلود کنه و لینک بده که خیلی بعیده...

موفق باشید...

تخیلی نیست ... من یه افزونه پیدا کرده بودم .... بیشتر شبیه اسکریپت بود تا افزونه .... وقتی کسی مطلب سایت منو کپی میکرد تو پنل خودش لینک مبدا و میزد!! و میگفت نوشته ای جدید و کپی نوشته شما رد آدرس فلان ثبت شده!!! به همین راحتی .....

مشکلات سرور پیش اومد .. حذفش کردم .. اسمش یادم نیست.

ممنون دوست عزیز نام افزونه چی بود؟؟؟

لینک به ارسال

اولا که ربطی به این نداره که من مدیر انجمن هستم !! من به عنوان یه کاربر در سطح متوسط به شما جواب دادم . زیر عکسمو ببینید همه رو زدم متوسط !

دوما شما منظورتون رو از اول درست نگفتید و من از حرفتون برداشت دیگه ای کردم .

لینک به ارسال

به اینها می گویند hotlinks . شما اگر از سرور لینوکسی استفاده میکنید و وب سرور آپاچی می تونید با دستورات htaccess جلوی اینکار رو بگیرید. یا اگر به سرور و سی پنل دسترسی دارید می تونید همونجا تنظیماتشو انجام بدید. اگر این شرایطی که گفتم هر کدوم رو دارید بگید تا راهنمایی کنم.

ویرایش شده توسط coder
لینک به ارسال

به اینها می گویند hotlinks . شما اگر از سرور لینوکسی استفاده میکنید و وب سرور آپاچی می تونید با دستورات htaccess جلوی اینکار رو بگیرید. یا اگر به سرور و سی پنل دسترسی دارید می تونید همونجا تنظیماتشو انجام بدید. اگر این شرایطی که گفتم هر کدوم رو دارید بگید تا راهنمایی کنم.

بله سرور دارم اما cpanel نیست دایرکت ادمینه اما فکر نکنم مشکلی باشه لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...