رفتن به مطلب

نبود ایده برای شروع طراحی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من نسبتا با محیط فتوشاپ آشناییه کامل دارم و مسلطم اما هیچ گونه ایده ای برای طراحی سایت (حتی هدر و بنر و ...) به ذهنم نمیاد

یعنی وقتی که وارد محیط برنامه میشم اصلا نمیدونم که باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم طراحی رو و هیچ نظری برای طراحی کارم ندارم

میشه نتیجه گیری که ذوق هنری ندارم و باید بیخیال اینکار بشم یا نه مشکل جای دیگست؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

اول یاید مشخص کنید سایت چه هدفی داره .. چه نیازی هایی داره

دوم خودتون رو بذارید جای کاربری که وارد سایت میشه ... مثلا انتظار داره که منوی سرچ جلوی چشمش باشه و دسترسی بهش سریع باشه

بعدش یه طرح کلی مثه نقاشی با مداد روی کاغذ بکشید و جای هر جز رو معلوم کنید

بعد از اون رنگ بندی سایت رو انتخاب کنید که بسته به کاربری سایت چند رنگ رو انتخاب کنید

بعدش طرح مورد نظرتون رو در فوتوشاپ پیاده کنید و سعی کنید افکت و رنگ و لعاب بیشتری بهش بدید

لینک به ارسال

بعدش یه طرح کلی مثه نقاشی با مداد روی کاغذ بکشید و جای هر جز رو معلوم کنید

بعدش طرح مورد نظرتون رو در فوتوشاپ پیاده کنید و سعی کنید افکت و رنگ و لعاب بیشتری بهش بدید

برای صرفه جویی در وقت پیشنهاد میکنم تفکیک نکنید از هم این دو مورد رو و مستقیم وارد محیط فتوشاپ شید...!

لینک به ارسال

خیلی ممنون از دوستان عزیز که لطف کردند و پاسخ دادن

سلام

psd خارجی ببینید و الهام بگیرید ازشون

سایتی به عنوان مرجع برای این کار وجود داره یا باید برم سراغ گوگل؟

لینک به ارسال

دوست عزیز از سایت های خارجی میتونید ایده های خیلی خوبی بگیرید، سایت های مرجع گرفیکی بسیاری هستند در گوگل سرچ کنید براحتی پیدا میکنید

در ضمن نیاز شما خیلی مهمه که در نوبت اول باید مشخص بشه :)

موفق باشید

ویرایش شده توسط S A J J A D
لینک به ارسال

خیلی ممنون از دوستان عزیز که لطف کردند و پاسخ دادن

سایتی به عنوان مرجع برای این کار وجود داره یا باید برم سراغ گوگل؟

خب مسلما بهترین مرجع گوگل هستش ولی این سایت یکی از مراجع خوب و حرفه ای هست

http://themeforest.net/

لینک به ارسال

اون دوستمون که گفتند باید نمونه های افراد دیگه رو ببینید فکر میکنم پیشنهاد خوبی دادند. شما چند تا psd آماده ببینید کم کم در جریان قرار میگیرید ، منم اولش خیلی طرح های ضعیفی کار میکردم ولی الآن psd هام به سطح متوسط رسیده و نتیجه هرچند رویایی نمیشه اما قابل قبوله ، کلا باید اینقدر کار کنید که بالاخره به قول معروف چم و خم کار بیاد دستتون.

گر که خواهی شوی خوش نویس ، هی بنویــــــــــــــس هــــــی بنویــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس ، هــــــــــــــــــــــــــی بنوِیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس (نا امید و خسته هم نشو :D )

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

تشکر مجدد از همگی

دوست عزیز از سایت های خارجی میتونید ایده های خیلی خوبی بگیرید، سایت های مرجع گرفیکی بسیاری هستند در گوگل سرچ کنید براحتی پیدا میکنید

در ضمن نیاز شما خیلی مهمه که در نوبت اول باید مشخص بشه :)

موفق باشید

حقیقتا فعلا نیاز خاصی ندارم و نمیخوام هم سایتی درست کنم فعلا فقط میخواستم واس خودم تمرین کنم

لینک به ارسال

حقیقتا فعلا نیاز خاصی ندارم و نمیخوام هم سایتی درست کنم فعلا فقط میخواستم واس خودم تمرین کنم

انشالا موفق باشید ، فقط خودتون رو زیاد پابند کارای دیگران نکنید خلاقیت اعتماد بنفستون هم بالا میبره و زودتر راه میوفتین حتی اگه شروعتون با کارای ضعیف باشه ...!

لینک به ارسال

دوستان دنبال راه حل برای مشکلم بودم که این محصولو دیدم

http://p30sazan.com/product/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D9%88%D8%A8-2/

کسی استفاده کرده ازش؟ به نظرتون با توجه به شرایط من میتونه مفید باشه؟

لینک به ارسال

http://p30sazan.com/...duct/طراح-وب-2/

طراحی وب چیزی نیست که یکی بتونه با یک بسته آموزشی کامل فول فول یاد بگیره تکنیک های طراحی وب اونقدر زیاد هستش که حتی کسی که 12 ساله توی وب داره فعالیت میکنه بازم میگه من هنوز تازه 20 درصد از تخصص هایی که وب داره رو یاد گرفتم .

لینک به ارسال

طراحی وب چیزی نیست که یکی بتونه با یک بسته آموزشی کامل فول فول یاد بگیره تکنیک های طراحی وب اونقدر زیاد هستش که حتی کسی که 12 ساله توی وب داره فعالیت میکنه بازم میگه من هنوز تازه 20 درصد از تخصص هایی که وب داره رو یاد گرفتم .

میدونم دوست عزیز

منم دنبال این نبودم که با یه بسته فول بشم

ولی چون توی این بسته سه تا پروژه ی عملی پیاده میشه

گفتم شاید بتونه راهم بندازه واس کارای بعدی

میخواستم ببینم افرادی که ازین بسته استفاده کردن به نظرشون خوبه یا نه

لینک به ارسال

به نظرم برای یاد گیری اصولی خوبه . نه تنها این بسته بلکه همه آموزش های کامل تصویری عالین واسه یادگیری سریعتر

لینک به ارسال

اگر دوست داشتی یک سری به سایت آیکون ارشیو بزن - من هروقت چیزی میخوام به اونجا سر میزنم - اینقدر ایکون زیبا داره که کمکت کنه چی میخوای

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

http://p30sazan.com/...duct/طراح-وب-2/

سلام دوست من

اول در مورد عنوان تاپیک عرض میکنم و بعد در مورد این پست شما

ایده برای طراحی : برای به وجود اومدن ایده باید اول هدف رو مشخص کرد ، ببینید اول چی میخواید.

بعد از مشخص شدن هدف اونجاست که باید نمونه هایی پیدا کنید برای شروع کار ، و وقتی وارد طرح که میشید خود ایده اضافه میشه به اون چیزی که شما میخواید طراحی کنید.

ببینید نباید سخت گرفت ، وسواس زیادی آدم رو سرد میکنه ، کوچکترین ایده ها از نگاه طراح ها میتونه زیباترین طرح ها از نگاه دیگران باشه ( طبق تجربه کوچیکم عرض کردم این رو )

شروع کنید یک طرح رو و پیش ببرید ، یا خوب میشه یا بد. این رو هم مد نظر داشته باشید همیشه قرار نیست ما چیز جدیدی خلق کنیم ، ما میتونیم اون چیزی که دیگران خلق کردند را بهتر کنیم.

اما در مورد بسته های آموزشی :

من در مورد این بسته که اشاره کردید چیزی نمیدونم ولی همه آموزشها حرفی برای گفتن دارن ولی ( آقا علیرضا عزیز تو همین تاپیک خوب اشاره کردن ، طراحی وب گسترده هست ، ولی اگر علاقه مند باشید به طراحی وب حتی میتونید با مطالعه به آنچه میخواید برسید ، علاقه تو این هنر بسیار مهم هست. اگر واقعا علاقه دارید و هوس نیست وقت صرف کنید و از آموزش های گوناگون تو خیلی از سایت ها اعم از فیلم و کتاب استفاده کنید و بهترین نتیجه را خواهید برد. سوال کنید، کمک بگیرید، مطالعه کنید ، تلاش کنید ، شروع کنید ، دست به کد بشید " موفق خواهید شد "

خیلی حرف زدم :)

امیدوارم تجربه های کم من تونسته باشه کمکتون کنه.

و کلام آخر : از یک جایی شروع کنید.

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...