مهدی

هاست دانلود

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من هرچی گشتم تو اینترنت چیزی نیافتم

چه‌طور میشه هاست دانلود رو متصل کرد به وردپرس

هاست دانلود به هاست معمولی متصل هست

اما نمی‌دونم برای اتصال هاست دانلود به وردپرس چیکاری باید کرد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

من متوجه نشدم دقیقا میخواین چه کاری انجام بدین؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر در حالی عادی بخوام چیزی از طریق وردپرس آپلود کنم در اصل هاست آپلود میشه

پس برای اینکه بخوام آپلودهای من در هاست دانلود آپلود بشه باید چه کاری کنم

هاست‌های دانلود نیاز به یک هاست معمولی داره که بتونن به اون متصل بشن

هاست عادی من متصل به هاست دانلود هست اما می‌خوام بدونم چه‌طوری میشه

وقتی چیزی آپلود می‌کنم در هاست دانلود آپلود بشه مثل این سایت

http://www.nuller.ir/

فک کنم متوجه منظورم شدید

ها؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نکنم بشه

چون وردپرس باید به هاست دسترسی مستقیم داشته باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این چیزی که آدرس دادید اصلا ربطی به سوالتون نداره.

ببینید سایت های دانلود یک vps دارند و آدرس دانلود اونها به vps متصل هست. از طریق vps آپلود و دانلود رو قرار میدن.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط soshiant
      سلام
      دوستان یه کمک خیلی مهم ازتون میخوام
      به طور پیش فرض تو سایت وقتی کاربر میخواد یه فایل خریداری کنه، به صفحه پرداخت که edd به صورت پیش فرض ساخته میره (همون صفحه ای که رسید و فاکتور و مبلغ کل رو داره و از مشتری ایمیل و مشخصات رو میخواد)

من میخوام تغییری تو این روند بدم. جوری که وقتی کاربر میخواد فایل رو بخره (تصویر 1)
      فاکتور و رسیدی که بعد از زدن روی دکمه پرداخت (تو سایت من اسمش دکمه بفرمایید هست) تو صفحه بعد میده رو میخوام تو همون صفحه و به صورت آژاکس نشون بده (تصویر 2 - با فتوشاپ درست کردم)

ینی منظورم اینه که بعد از زدن رو دکمه، بجای این که صفحه رسید و پرداخت تو یه پنجره جدید باز بشه، میخوام همونجا و به صورت آژاکس فاکتور رو نشون بده و با زدن رو دکمه پرداخت به بانک وصل بشه
      لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه برام

• توسط sajjad.1156
      با سلام
      دوستان بنده در سایتم از اسلایدر روولوشن استفاده می کنم اما متاسفانه وقتی از 13 لایه بیشتر به هر اسلاید اضافه می کنم خطای ایجکس میده و نمیذاره اسلاید رو ذخیره کنم.
      چه مسئله ای میتونه وجود داشته باشه؟
    • توسط hosseyn
      سلام سایت من به تازگی این مشکل رو پیدا کرده و توی گوگل وب مستر و گوگل سرچ کنسول خطای ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت رو میده
      برای تبلیغ گوگل هم از صفحه اصلی ایراد می گرفت ولی با صفحات دیگه مشکلی نداره

• توسط foojiteam
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      من میخوام تمام فایل های رسانه وردپرس رو با افزونه hacklog remote attachment به هاست دانلود انتقال بدم ولی نمیدونم که این افزونه بدون مشکل این کار رو انجام میده یا نه؟!!
      و سوال خیلی مهمم اینه که بعد از اینکه فایل ها منتقل شدن و لینک های همشون به آدرس جدید هاست دانلود تغییر پیدا کرد، آیا مشکلی در لود فایل ها و تصاویر در سایت بوجود میاره یا نه؟
      و هم اینکه چون سایت من دانلود کتاب هستن و من اومدم برای ساخت لینک  دانلود کتاب برای کاربران به کلمه (دانلود کتاب) لینک فایل کتاب رو دادم آیا بعد از انتقال فایل ها به هاست دانلود باید آدرس تمام فایل های کتاب در پست های سایت رو به آدرس جدید تغییر بدم یا نه؟
      خیلی ممنون میشم کمکم کنید توی بد چاله ای گیر کردم
      آدرس سایت https://fooji.ir
    • توسط foojiteam
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      من میخوام تمام فایل های رسانه وردپرس رو با افزونه hacklog remote attachment به هاست دانلود انتقال بدم ولی نمیدونم که این افزونه بدون مشکل این کار رو انجام میده یا نه؟!!
      و سوال خیلی مهمم اینه که بعد از اینکه فایل ها منتقل شدن و لینک های همشون به آدرس جدید هاست دانلود تغییر پیدا کرد، آیا مشکلی در لود فایل ها و تصاویر در سایت بوجود میاره یا نه؟
      و هم اینکه چون سایت من دانلود کتاب هستن و من اومدم برای ساخت لینک  دانلود کتاب برای کاربران به کلمه (دانلود کتاب) لینک فایل کتاب رو دادم آیا بعد از انتقال فایل ها به هاست دانلود باید آدرس تمام فایل های کتاب در پست های سایت رو به آدرس جدید تغییر بدم یا نه؟
      خیلی ممنون میشم کمکم کنید توی بد چاله ای گیر کردم