رفتن به مطلب

انتقال پوشه آپلود در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

من می خواهم هاست سایتم را تغییر دهم.مشکل من این است که از هاست فعلی فقط 2 مگابایت فضا باقی مانده است و من می خواهم فایل اپلود را دانلود و بر روی هاست جدید منتقل کنم.اگر بخواهم فایل آپلود را دانلود کنم باید یک فایل زیپ از آن درست کنم که فضا باقی مانده اجازه این کار را نمی دهد. حالا کسی راهی سراغ نداره که بتوانم فایل آپلود را به هاست جدیدم منتقل کنم؟

لینک به ارسال

با vps فایل ها رو به صورت بخش بخش دانلود و بعدش روی هاست جدید اپلود کنید

لینک به ارسال

با vps فایل ها رو به صورت بخش بخش دانلود و بعدش روی هاست جدید اپلود کنید

من که vps ندارم باید چه کار کنم؟

حجمی که می خواهم منتقل کنم حدودا 370 مگابایت است.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

من ساده ترین راه رو پیشنهاد دادم. می تونید از دوستان یا همکاران vps قرض کنید یا از هاستینگ بخواید براتون انتقال بده.

لینک به ارسال

سلام

یک راه بسیار ساده اینه که از سایت

http://mover.io/

برای انتقال فایل ها استفاده کنید نیازی به زیپ کردن فایل ها نیست پیشنهاد من اینه که ابتدا فایل هارو به dropbox.com انتقال بدید بعد از dropbox به هاست جدید

موفق باشید

لینک به ارسال

من ساده ترین راه رو پیشنهاد دادم. می تونید از دوستان یا همکاران vps قرض کنید یا از هاستینگ بخواید براتون انتقال بده.

بابا این هاستینگ انتقال نمیده.

ممنون از راهنمایی تون.

لینک به ارسال

به mover به راحتی میتونید انتقال بدید ولی مشکلی که داره اینکه هر 10 مگابایت رو در 10 دقیقه انتقال میده یعنی کلا سیستم رایگانش اینطوریه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...