رفتن به مطلب

صفحات سایت

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، یک کدی میخواستم که صفحات سایت رو نشون بده ، افزونه وردپرس خیلی بد ترکیب افتاده روی سایت ، اگه میشه یک کد جالب خوش ترکیب معرفی کنید .

لینک به ارسال

سلام دوست من ، من کد رو از سایت وردپرس 98 گرفتم و ریختم اما به یه مشکلی بر خوردم که تو عکس نمایش دادم ، اگه میشه این مشکل رو برام حل کنید .

post-649-0-08081400-1346683761_thumb.png

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

کلاس استایل بلاک "صفحات سایت" با کلاس صفحه بندی wp-pagenavi یکی شده

داخل فایل فوتر به دنبال واژه pages بگردید و تغییر نام دهید و همچنین در فایل استایل قالب این تغییر را اعمال کنید

لینک به ارسال

تو فایل استایلم کلمه pages نداره ، در ضمن میخواستم اگه بشه اون کادری رو که توش نوشته ( از صفحه ) کوچیکترش کنم ، امکانش هستش یا نه ؟

لینک به ارسال

در واقع اون عکس pages-title.gif در فایل استایل وجود نداره ، نمیدونم کجا تعریف شده ، به همین خاطره که وقتی کلمه pages رو تو فایل فوتر عوض میکنم قسمت فوتر سایت بهم میریزه .

لینک به ارسال

برای صفحه بندی این کد رو به استایلتون اضافه کنید:

.wp-pagenavi .pages{
width: 306px;
margin-right: 51px;
}

لینک به ارسال

آقا مرتضی این تم که من دارم بعضی جاهاشو تغییرش میدم ، چند سال پیش توسط امین تبریزی بهینه سازی شده ، الان میخوام ببینم من این کار ها رو میکنم هیچ مشکلی برای بهینه سازی به وجود نمیاره ؟

لینک به ارسال

این تغییرات که بیشتر به استایل برمیگرده اثری روی بهینه بودن نداره.

لینک به ارسال

یعنی الان من هر کار کردم ، الکی ، یعنی دوباره همون استایل قبلی رو بزارم ؟ (تو رو خدا ، هیچ کاری الان نمیشه کرد ؟)

لینک به ارسال

اینم بهتون بگم که ، روی استایل من کار خاصی نکردم ، فقط چند تا کد رنگ رو عوض کردم ، چند تا ایکون رو برداشتم و قسمت هدرشو که خودتون درست کردید ، حالا با این حرفها بازم مشکلی پیش میاد ؟

لینک به ارسال

این تغییرات که بیشتر به استایل برمیگرده اثری روی بهینه بودن داره.

منظورتون اثری روی بهینه بودن نداره بود؟

لینک به ارسال

دوست عزيز منظوره مرتضي عزيز همون "نداره" بود كه آقا سعيد هم گفتند .. اشتباه تايپي پيش مياد ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...