رفتن به مطلب

چرا هرکاری میکنم سایتم پربازدید نمیشه ؟؟؟

mahdi120012

پست های پیشنهاد شده

سلام

من حدود 5 ماه هست که سایتمو راه انداختم ولی هرکاری میکنم پربازدید نمیشه

دیگه دارم نا امید میشم

سایتو همون 5 ماه پیش توی گوگل وبمستر هم ثبت کردم و نقشه سایت هم براش ساختم

سرعت ایندکس مطالبم هم نسبتا خوبه هر5 ساعت بعد ایندکس میشه

کلی هم تو گوگل پلاس مطالبمو اشتراک گذاری کردم

و 60 تا هم بک لینک دارم وسئوی سایت هم بالا هستش

مطالبم هم تقریبا اختصاصیه و بعضیاش هم که کپی کردم عنوانش و برچسبهاشو تغییر دادم

دوستان جون من کمک کنین

دیگه دارم ناامید میشم فقط روزی 30 تا ورودی گوگل دارم با اینکه 5 ماه گذشته !!

اینم سایتم

lroman.ir

لینک به ارسال

سلام

یه مشکل داخل قالبتون دیدم اونم این که h1 نداشت. بعد از رفع این مشکل روی محتوا سعی کنید بیشتر کار کنید و بازدیدکننده ثابت جذب کنید. گوگل به تازگی به محتوای تازه اهمیت زیادی میده

لینک به ارسال

یکم رو قالب بیشتر کار کنید. خودم به شخصه یه بار سایت شما رو باز کنم دیگه باز نمی کنم.

یوزر اینترفیس خیلی مهمه تو جذب کاربر.

اگه انجمن واقعا نیاز دارید به نظر من بهتره از سایت جداش کنید با یه اسکریپت جدا بزنیدش!

سئو قالب مهمه روش وقت بگذارید. افزونه ی wordpress seo by yaost خیلی کمک می کنه!

لینک به ارسال

من اگه عاشق رمان هم باشم، بازم حاضر نمیشم رمان ها رو بخونم. چون شما باید رمان ها رو با فونت های مختلف بنویسید. از رنگ های دیگه استفاده کنید و بین اونا تصویر بزارید

کاری کنید که کاربر از خواندن رمان، حوصلش سر نره

سرعت سایت رو هم یکم بالا ببرید

اگه شما روزانه 1 بازدید هم داشته باشید، بخاطر همون 1 نفر سایت رو بروز کنید و به فکر بالا بردن بازدید نباشید. چون اگه گوگل متوجه بشه هدف شما بالا بردن بازدید هست، زیاد به سایت شما اهمیت نمیده

از افزونه Free Monitor for Google واسه ثبت کلمات کلیدی سایت خود در گوگل استفاده کنید

از سایت هایی که در زمینه رمان کار میکنن، بک لینک بگیرید و توی سایتشون نظر بزارید تا لینک شما اونجا ثبت بشه

فوتر سایت رو هم یکم جذاب تر کنید

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

سلام

مهدی جان . فعالیت های شبکه های اجتماع شما خیلی کمه . باید تو پیج های فیس بوک درست تبلیغات کنی و معرفی کنید وب سایت رو . شما وقتی وب سایت خوب داری و دیگران نتونند ببیند که بازدید کننده نمیتونه بیاد . یک وب سایت خوب ایرانی که به شما می تونه کمک کنه www.urlrate.net هست مشکلات رو می تونی اونجا ببینی .

ولی خیلی خوب ایندیکس می شه مطالب شما :D:P این یک امتیاز خیلی خوبیه :rolleyes:

خیلی مراقب باش برای بک لینک اگه اشتباه باشه یعنی وب سایت نابود می شه . این بلا سرم امده یک بار :( :( :(

لینک به ارسال

شما فکر کنم بیشتر به در آمد زایی سایتت اهمیت میدی تا به جذب کاربر و ارایه محتوای مفید برای کاربر ها ..

5 ماه ؟؟ انتظار دارید توی 5 ماه رنک 3 هم بگیرید حتمی ؟؟

کارایی که شما کردید فقط بخشی از شروع کاره که اصلا به چشم هم نمیاد تنها راه اصلی گذر زمان و ارایه محتوی مفیده !

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سایتی با چهل هزار مطلب و سه چهار سال سابقه بازدیدش شده روزی 200 یوزر

معلوم نیست اینها ازکجا نشأت میگره من که موندم کلا می خوام سایت رو بیندم وبلاگ بزنی بیشتر بازدید میاد

لینک به ارسال

سایتی با چهل هزار مطلب و سه چهار سال سابقه بازدیدش شده روزی 200 یوزر

معلوم نیست اینها ازکجا نشأت میگره من که موندم کلا می خوام سایت رو بیندم وبلاگ بزنی بیشتر بازدید میاد

اگه بجای چهل هزار مطلب، چهل مطلب اختصاصی گذاشته بودید، روزانه 3000 بازدید داشتید

لینک به ارسال

با سلام یکی از دوستان در مورد بک لینک صحبت کرد و من یه سوال دارم.

من در هر جا ثبت نام میکنم سایتمو در امضام لینک میکنم در صورتی که مثل اینجا هیچ ربتی به موضوع سایتم ندارن. این تاثیر بدی روی سایت داره\؟

لینک به ارسال

با سلام یکی از دوستان در مورد بک لینک صحبت کرد و من یه سوال دارم.

من در هر جا ثبت نام میکنم سایتمو در امضام لینک میکنم در صورتی که مثل اینجا هیچ ربتی به موضوع سایتم ندارن. این تاثیر بدی روی سایت داره\؟

خیر

تاثیر مثبت داره

لینک به ارسال

اگه بجای چهل هزار مطلب، چهل مطلب اختصاصی گذاشته بودید، روزانه 3000 بازدید داشتید

مطلب اختصاصی یه چیزه بک لینک و کار های seo و به موقع ارسال کردن پست و همه اینا یه چیز دیگه

اینم یه وبسایت باحالیه http://irantroll.ir/

گوگل نهایتا 50 تا باشه روزی

200-300 تا هم ای پی باشه روزی

هر کار بر که میاد تو سایت 50 تا بازدید میزنه

این سری سایت ها هم هستن که تبلیغ کنی بشناسن بازدیدش خوب میشه ولی بستگی داره به مطلب داداش

اگه بتونی با این حرکت هایی که دوستان گفتن یوزر جمع کنی

چون مطلب طولانی و کاربر برای خوندن میمونه تو پیج خیلی مفیده برای گوگلت خیلی خوب میشه

اینو دیدم خندم گرفت کپی برداری از رمانهای ما بدون ذکر نام "رمان عشقولانه" مجاز نیست

کپی برداری از رمانهای ما بدون ذکر نام "رمان عشقولانه" مجاز نیست.

کپی برداری از رمانهای ماس بدون ذکر نام "رمان عشقولانه" مجاز نیست.

کپی برداری از رمان های ما مجاز نیست :D

لینک به ارسال

سایتت شبیه به بلاگ و کاربر با نگاه اول و با دیدن کلی مطلب تو صفحه اول اونم به صورت ریز می ترسه و سمتش نمیره !

درباره سایتت باید بشینی و آنالیز کنی ببینی مخاطبین سایتت چه کسانی هستند و اینکه سایتت صفحه فرودش برای مخاطبین به چه صورت باشه بهتر هستش . من خودم به شخصه واقعا اگر بخوام کتابی و یا رمانی بخونم هیچ وقت اینترنت برای زمان طولانی انتخاب نمی کنم .

برای مثال عرض میکنم ، این صفحه از سایتتون ببینید :

http://tinyurl.com/nh65dxa

این همه نشستید و زحمت کشیدید و این رمان تایپ کردید ولی آیا به نظرتون کسی میاد حدود نیم ساعت تا یک ساعت زل بزنه به صفحه مانیتور و این مطالب بخونه !

طرف مطلب آموزشی مهمی که سرچ میکنه اینطور پست هایی باشه زمان نمیزاره چه برسه به رمان .

چند تا حرکت میگم بهت :

1 - قالب سایت به کل عوض کن و از حالت وبلاگی دربیار . بهتر هستش به سایت rtl-theme سری بزنی دوستان قالبهای خارجی فارسی سازی کردن که قالب مناسب میتونی پیدا کنی .

2 - یه حرکتی بزن وقتی کاربر میاد تو سایتت جذاب باشه سایتت و نه خسته کننده . { مثلا صفحه اول قسمتهایی بزار تحت عنوان بهترن رمانها ، دسته بندی رمان ها ، بیشتر بازدید کننده و .... }

3- برای رمانهات کاورهای بزرگ و خوبی درنظر بگیر و برای صفحه اولت وقتی موس میاد روی کاور ، قسمتی از متن رمانت روش نوشته بشه ! از این افکت ها زیاده .

4- سعی کن کل داستان ننویسی . یه کمی ازش خلاصه بنویس و بعدش انتهای لینک آیتم PDF بزار .

5 - موضوع PDF یه کم قدیمی شده و البته هنوز کار آمد مخصوصا برای گوشی های همراه . اما کلا به فکر یه موضوع جدید باش . مثل فایل صوتی کتاب ، اگر تک صدایی باشه صدای خانم بهتر جواب میده و اگر دو صدا باشه که خیلی عالی میشه .

6- مهمه نیستش که مثلا هر روز بیایی و یه رمان دو ساعت توی سایتت تایپ کنی . مهم اینه که طوری در سایتت کتابها رو قرار بدی که کاربرپسند باشه .

7- سایتت چون موضوع کلمات کلیدیش از اون دسته کلمات کلیدی هستش که زیاد سرچ خور نداره و در کل خیلی کم پیش میاد طرف تو اینترنت موضوعات کلمه کلیدی سایتت سرچ کنه { مثل دانلود رمان عاشقانه } برای همین اگر تمیز کار کنی زود سایتت بالا میادش . چون مطالبی که تو سایتت قرار میدی نمیتونی تو ببین مطالب از کلمات کلیدی استفاده کنی سعی کن روی تایتل و تگ های سایتت بیشتر مانور بدی .

مثلا اگر عنوان یکی از مطالب سایتت " رمان بهشت اندازه ما نیست-قسمت اول " تو اینطوری بزن :

رمان عاشقانه : بهشت اندازه ما نیست - قسمت اول . اینطوری کلمه کلیدیت بیشتر تکرار میشه . و سعی کن در خط اول رمانت از یه توضیح مختصر بدی که بتونی کلمه کلیدی مورد نظرت توش جا کنید .

مثلا : " قسمت اول کتاب اندازه ما نیست از مجموعه رمان های عاشقانه برای شما در نظر گرفتم ام . این رمان عاشقانه درباره پسرکی هستش که خیلی دیوونه بودش !× " و بعدش شروع میکنی به شروع داستان .

8 - سعی کن اگر رمانهات چند قسمتی هستش در هر بخش خلاصه بخش بعدی یه کوچلو بگی اونم نهایت تو سه چهار خط

9 - کلا موضوع سایتت خودمونی بگم سخته از نظر جستجو چون زیاد کسی تو گوگل اینو سرچ نمیکنه . پس زیاد دنبال این نباش که تو گوگل اول باشی . سعی کن قسمت معرفی به دوستان بزاری و در شبکه های اجتماعی فعالیت کنی تا اینکه به فکر گوگل باشی .

اینم یه وبسایت باحالیه http://irantroll.ir/

این حرکتت اصلا صحیح نبودش دوست عزیز . سوال و موضوع یک چیز دیگه هستش و شما در حین جوابدهی به سوالتون یه موضوع بی ربط اشاره میکنید !

بهتره برای اینکار از امضاء استفاده کنید .

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سایتت شبیه به بلاگ و کاربر با نگاه اول و با دیدن کلی مطلب تو صفحه اول اونم به صورت ریز می ترسه و سمتش نمیره !

درباره سایتت باید بشینی و آنالیز کنی ببینی مخاطبین سایتت چه کسانی هستند و اینکه سایتت صفحه فرودش برای مخاطبین به چه صورت باشه بهتر هستش . من خودم به شخصه واقعا اگر بخوام کتابی و یا رمانی بخونم هیچ وقت اینترنت برای زمان طولانی انتخاب نمی کنم .

برای مثال عرض میکنم ، این صفحه از سایتتون ببینید :

http://tinyurl.com/nh65dxa

این همه نشستید و زحمت کشیدید و این رمان تایپ کردید ولی آیا به نظرتون کسی میاد حدود نیم ساعت تا یک ساعت زل بزنه به صفحه مانیتور و این مطالب بخونه !

طرف مطلب آموزشی مهمی که سرچ میکنه اینطور پست هایی باشه زمان نمیزاره چه برسه به رمان .

چند تا حرکت میگم بهت :

1 - قالب سایت به کل عوض کن و از حالت وبلاگی دربیار . بهتر هستش به سایت rtl-theme سری بزنی دوستان قالبهای خارجی فارسی سازی کردن که قالب مناسب میتونی پیدا کنی .

2 - یه حرکتی بزن وقتی کاربر میاد تو سایتت جذاب باشه سایتت و نه خسته کننده . { مثلا صفحه اول قسمتهایی بزار تحت عنوان بهترن رمانها ، دسته بندی رمان ها ، بیشتر بازدید کننده و .... }

3- برای رمانهات کاورهای بزرگ و خوبی درنظر بگیر و برای صفحه اولت وقتی موس میاد روی کاور ، قسمتی از متن رمانت روش نوشته بشه ! از این افکت ها زیاده .

4- سعی کن کل داستان ننویسی . یه کمی ازش خلاصه بنویس و بعدش انتهای لینک آیتم PDF بزار .

5 - موضوع PDF یه کم قدیمی شده و البته هنوز کار آمد مخصوصا برای گوشی های همراه . اما کلا به فکر یه موضوع جدید باش . مثل فایل صوتی کتاب ، اگر تک صدایی باشه صدای خانم بهتر جواب میده و اگر دو صدا باشه که خیلی عالی میشه .

6- مهمه نیستش که مثلا هر روز بیایی و یه رمان دو ساعت توی سایتت تایپ کنی . مهم اینه که طوری در سایتت کتابها رو قرار بدی که کاربرپسند باشه .

7- سایتت چون موضوع کلمات کلیدیش از اون دسته کلمات کلیدی هستش که زیاد سرچ خور نداره و در کل خیلی کم پیش میاد طرف تو اینترنت موضوعات کلمه کلیدی سایتت سرچ کنه { مثل دانلود رمان عاشقانه } برای همین اگر تمیز کار کنی زود سایتت بالا میادش . چون مطالبی که تو سایتت قرار میدی نمیتونی تو ببین مطالب از کلمات کلیدی استفاده کنی سعی کن روی تایتل و تگ های سایتت بیشتر مانور بدی .

مثلا اگر عنوان یکی از مطالب سایتت " رمان بهشت اندازه ما نیست-قسمت اول " تو اینطوری بزن :

رمان عاشقانه : بهشت اندازه ما نیست - قسمت اول . اینطوری کلمه کلیدیت بیشتر تکرار میشه . و سعی کن در خط اول رمانت از یه توضیح مختصر بدی که بتونی کلمه کلیدی مورد نظرت توش جا کنید .

مثلا : " قسمت اول کتاب اندازه ما نیست از مجموعه رمان های عاشقانه برای شما در نظر گرفتم ام . این رمان عاشقانه درباره پسرکی هستش که خیلی دیوونه بودش !× " و بعدش شروع میکنی به شروع داستان .

8 - سعی کن اگر رمانهات چند قسمتی هستش در هر بخش خلاصه بخش بعدی یه کوچلو بگی اونم نهایت تو سه چهار خط

9 - کلا موضوع سایتت خودمونی بگم سخته از نظر جستجو چون زیاد کسی تو گوگل اینو سرچ نمیکنه . پس زیاد دنبال این نباش که تو گوگل اول باشی . سعی کن قسمت معرفی به دوستان بزاری و در شبکه های اجتماعی فعالیت کنی تا اینکه به فکر گوگل باشی .

این حرکتت اصلا صحیح نبودش دوست عزیز . سوال و موضوع یک چیز دیگه هستش و شما در حین جوابدهی به سوالتون یه موضوع بی ربط اشاره میکنید !

بهتره برای اینکار از امضاء استفاده کنید .

داداش من 1000تا از اینجا بازدید بره برام مهم نیست اصلا دیگه نمیخوام دامنه رو تمدید کنم فقط خواستم بگم این طوریا هم هست شما بد برداشت کردید

لینک به ارسال

درود.

دوست عزیز فعالیت شما در شبکه های اجتماعی , بهینه بودن بودن پوسته سایتتون , سرعت لود مناسب سایت , ساختار زیبا سایت , مطالب مفید از عوامل افزایش بازدید هستن. از کپی برداری مطالب سایت های مشابه خودداری کنید سعی کنید تجربه جدیدی به مخاطبان عرضه کنید با این کار هیچگاه در گوگل پنالتی نمیشوید.(از تبادل لینک دوری کنید)

ویرایش شده توسط hesamkj
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...