رفتن به مطلب

مشکل در انتشار مطلب در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید.

دوستان من یه مشکلی تو سایتم دارم که موقعی که میخوام مطلبی رو منتشر کنم دکمه انتشار رو که میزنم خیلی خیلی طول میکشه که داخل وردپرس مطلب منتشر بشه یعنی یک زمانی بین 3-4 دقیقه!!! ولی همون لحظه که دکمه انتشار رو زدم از خود سایت که چک میکنم میبنم مطلب به سایت اضافه شده ولی هنوز داخل خود وردپرس منتشر نشده است! علت این زمان طولانی چیه برای انتشار! مشکل از کجاست.

وردپرس و تمامی برنامه آپدیت هستند

هاست فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون رو همین هاست که از هاست دی ال هست چند سایت دیگه هم دارم که اونها این مشکل رو ندارند.

ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن

لینک به ارسال

سلام

ممکنه در اثر طول کشیدن لود یکی از پلاگین ها باشه ... این افزونه رو نصب کنید و بررسی کنید که کدوم پلاگین لودش خیلی طول میکشه

http://wordpress.org/plugins/p3-profiler/

همچنین می تونید افزونه های کش رو نصب کنید ، که باعث بهبود این قضیه میشه و سرعت رو بالا میبره

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ممنون بابت پاسختان

من تمامی پلاگین ها رو غیر فعال کردم ولی هیچ تغییری نداشت

در ضمن با این پلاگینی که دادید سایت رو اسکن کردم چقدر این افزونه جلالی افتضاح بود بیشترین مصرف رو بین افزونه ها داره!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...