رفتن به مطلب

غير فعال كردن اعلانات در پنل براي كاربران

rasivell

پست های پیشنهاد شده

سلام به مديران حرفه اي و گل

ببخشيد ما يه مشكل داريم كه ممنو ميشم كه بعد از برسي يه پاسخ قطعي بديد به اين حقير

ما توي سايتمون با توجه به زمينه فعاليتمون نياز شديد به نويسنده ها داريم كه بيان و همكاري كنن! هزينه ميكنيم و وقت ميزاريم و درخواست ها ميفرستيم تا مثلا 2 تا نويسنده مياد براي فعاليت ! بهش توضيح ميديم كارو و پنل رو اماده ميكنيم و بهش ميديم! همين كه واردش ميشه ميگه: اقا وردپرس چيه؟ ميگيم سيستم مديريت سايته! سوالاتش شروع ميشه! اقا تو پنل من نوشته چگونه وردپرس را فلان كنيم و ... منظورش همون بخش سياره وردپرسه كه مياد تو پنل به نام ديگر اخبار ورپرس و وردپرس فارسي نمايش داده ميشه!! ما وقت و هزينه كرديم طرف بياد كار كنه! ولي مياد بعد يك هفته ميگه : اقا خدا نگهدار!!! ميگيم چرا؟ ميگه من يه سايت زدم بايد برم روش كار كنم!!!!!!!!!!! نميدونم درك ميكنيد يا نه كه اون لحظه ادم رو با گيوتين بكشن خون ازش در نمياد به قدري عصبي ميشيم! چرا چون تو پنل اونقدر اخبار وردپرس و.. ديده و رفته خونده كه خودش شده وردپرس كار حرفه اي و اين مدت اصلا كار براي سايت نكرده و فقط وردپرس ياد گرفته!!!

حالا ميخوام به ما روشي ياد بديد كه براي كاربرانمون اين بخش ديگر اخبار وردپرس و بالاي اون دقيقا همون وبلاگ وردپرس رو غير فعال كنيم نمايش داده نشه ! ولي مال خودمون باشه كه بتونيم گاهي مرورو كنيم

ممنونم!

لینک به ارسال

سلام متشكرم.. اين پلاگين زير به كار من امد و فراتر از انتظار بود و به هر كسي كه مشكل شبه مارو داره پيشنهاد ميشه. از تو لينكي كه اقا مرتضي دادن از تاپيك مربوطه ، به اين پلاگين رسيدم.. گفتم بيان كنم كه تاپيك جواب داشته باشه به نوعي

پلاگين مربطوه

http://wordpress.org/support/plugin/adminimize

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...