رفتن به مطلب

مشکل در قالب

پست های پیشنهاد شده

دوستان این سایت رو با مرورگر کرو ببنید : http://webhod.ir/

هیچ مشکلی نداره

هالا همین رو با فایرفاکس و اینترنت اکسپلور ببنید کامل بهم ریخته است!!!

لینک به ارسال

دوستان این سایت رو با مرورگر کرو ببنید : http://webhod.ir/

هیچ مشکلی نداره

هالا همین رو با فایرفاکس و اینترنت اکسپلور ببنید کامل بهم ریخته است!!!

وقتی که از livicon استفاده کردید اینطور شده ؟؟؟

شما از افزونش استفاده میکنید یه بار غیر فعالش کنید ببنید درست میشه !

لینک به ارسال

الان که liveicon براتون فعال نیست کدهای شورت کد را باید به اینصورت در قالب قرار دهید

<?php echo do_shortcode('[livicon name="cellphone" htmltag="span" size="64" color="#ffffff" hovercolor="#ffffff" animate="true" loop="false" eventtype="hover" onparent="true" duration="300" iteration="1"]');?>

لینک به ارسال

من به همین صورت قرار دادم.

تو مرورگر کروم هیچ مشکلی نیست اما تو مرورگر فایرفاکس و... مشکل داره

شورت کد رو به صورت بالا قرار دادم

جدیدا هم با span و div و i که میگرفتم اینکارو میکردم

الان کلا قالب در مروگر هایی به غیر از کروم مشکل داره

لینک به ارسال

توی کروم هم همین مشکل هست ولی اورفلو در باکس ها هیدنه و صفحه به هم نریخته کدهای php ای که شورت کد را توش گذاشتید دقیا با کدی که بهتون دادم چک کنید و دقت کنید شورت کد را به این صورت

'[shortcode]'

قرار دادید یا

"[shortcode]"

برای مورد شما حالت دوم اشتباهه

لینک به ارسال

خود افزونه کد های span و i و div رو میده؟!!!

من دقیقا به همین صورت گذاشتم نمونه:

<?php echo do_shortcode('[livicon name="presentation" htmltag="span" size="22" color="#ffffff" hovercolor="false" animate="true" loop="false" eventtype="hover" onparent="true" duration="1000" iteration="1"]'); ?>

چرا اشتباهه؟خود افزونه در قسمت شوذت کد ها این کد رو میده؟

یعنی همه رو برگردونم به شورت کد؟

برای مورد شما حالت دوم اشتباهه

لینک به ارسال

دوست عزیز من که نمیخوام صورت مسئله رو حذف کنم

من این افزونه رو خردیدم

دوباره برم اسکریپتشو بخرم؟

لینک به ارسال

باید ایراد را برطرف کنید نه اینکه لاپوشونی کنید! موردی که گفتم رو چک کنید اگر مشکلی نداشت اول قالب را دیفالت کنید و کدهای liveicon را به همون ترتیب در قالب دیفالت بگذارید ببینید مشکل دار ه یا خیر اگر نداشت فایلی رو که درش کدها را به صورت گذاشتید (در قالب خودتون) قرار بدید اینجا

افزونه کدی را برای php بهتون نمی ده برای html کد می ده و وقتی می خواهید در php استفاده کنید باید طبق قوانین php عمل کنید وقتی متغیری داخل کوتیشن قرار می گیره متغیرهای داخلیش نباید به طور مستنقیم در کوتیشن باشند

لینک به ارسال

من تست کردم!اما رفع نشد

همچنین تمامی کد ها رو به شورت کد تبدیل کردم و طبق اون چیزی که گفتید در قالب گذاشتم

فعلا سرور داون شده درست شد خبرتون میکنم :D

لینک به ارسال

من نگفتم چیزی را به شورتکد تبدیل کنید گفتم دقت کنید در تابع do_shortcode مقدار شورتکد را داخل " " قرار ندید و بگذارید داخل ' '

لینک به ارسال

خوب من هم نمونه دادم ببیندید درسته ؟

<?php echo do_shortcode('[livicon name="presentation" htmltag="span" size="22" color="#ffffff" hovercolor="false" animate="true" loop="false" eventtype="hover" onparent="true" duration="1000" iteration="1"]'); ?>

در ضمن من تست کردم

داخل " " جواب نمیده

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

من هم همین رو عرض کردم برای اینکه داخل کوتیشن بگذارید کدتون اینجوری می شه

<?php echo do_shortcode("[livicon name=\"presentation\" htmltag=\"span\" size=\"22\" color=\"#ffffff\" hovercolor=\"false\" animate=\"true\" loop=\"false\" eventtype=\"hover\" onparent=\"true\" duration=\"1000\" iteration=\"1\"]"); ?>

فایل php ای که کدرا در داخلش قرار دادید را بگذارید اینجا

لینک به ارسال

دوست عزیز من که نمیخوام صورت مسئله رو حذف کنم

من این افزونه رو خردیدم

دوباره برم اسکریپتشو بخرم؟

آقای عزیز شما از افزونه استفاده کردید گاهی اوقات افزونه کارایی اسکریپت رو نمیده و برعکس

اگه بهم ریختگی دارید برید راهنمای افزونه رو بخونید و و از جایی که خریدید ببینید تو کامنت هاشون چی نوشتن از افزونه و ...درست استفاده کنید

من خودم تو چند قالب از اسکریپت لیو آیکون استفاده کردم و بدونه بهم ریختگی قالب رو بالا آوردم ولی افزونه رو الان شما دومین کسی هستی که میگه قالب بهم ریخته

ما اینجا الکی کامنت نمیزاریم ..حتما میخوایم راهنماییتون کنیم

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای عزیز شما از افزونه استفاده کردید گاهی اوقات افزونه کارایی اسکریپت رو نمیده و برعکس

اگه بهم ریختگی دارید برید راهنمای افزونه رو بخونید و و از جایی که خریدید ببینید تو کامنت هاشون چی نوشتن از افزونه و ...درست استفاده کنید

من خودم تو چند قالب از اسکریپت لیو آیکون استفاده کردم و بدونه بهم ریختگی قالب رو بالا آوردم ولی افزونه رو الان شما دومین کسی هستی که میگه قالب بهم ریخته

ما اینجا الکی کامنت نمیزاریم ..حتما میخوایم راهنماییتون کنیم

موفق باشید

بنده هم نگفتم ...

من میگم این افزونه نال شده نیست من به این افزونه پول دادم دوباره برم افزونه دیگه بخرم؟

لینک به ارسال

من هم همین رو عرض کردم برای اینکه داخل کوتیشن بگذارید کدتون اینجوری می شه

<?php echo do_shortcode("[livicon name=\"presentation\" htmltag=\"span\" size=\"22\" color=\"#ffffff\" hovercolor=\"false\" animate=\"true\" loop=\"false\" eventtype=\"hover\" onparent=\"true\" duration=\"1000\" iteration=\"1\"]"); ?>

فایل php ای که کدرا در داخلش قرار دادید را بگذارید اینجا

دسترسی بفرستم خودتون ببنید؟

لینک به ارسال

الآن مشکل اصلیتون چیه ؟

کد شورت کد رو به صورت مستقیم در قالب بزارید ببینید بازم کار نمیکنه ؟

در یکی از صفحات از مدیریت هم بزارید ببینید کار میکنه یا نه

با پوسته اصلی هم چک کنید

لینک به ارسال

الآن مشکل اصلیتون چیه ؟

کد شورت کد رو به صورت مستقیم در قالب بزارید ببینید بازم کار نمیکنه ؟

در یکی از صفحات از مدیریت هم بزارید ببینید کار میکنه یا نه

با پوسته اصلی هم چک کنید

من نمیدونم مشکل از چیه؟ من از آیکون های زنده استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم

ولی قالبم در مروگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلور کاملا بهم ریختست ولی در کروم بهم ریخته نیست مشاهده کنید :

در موزیلا:

http://up.vbiran.ir/...551336569_1.PNG

در کروم:

http://up.vbiran.ir/...551441877_2.PNG

من فکر نمیکنم ربطی اصلا به این آیکونا داشته باشه چون من اینا رو هم برداشتم صفحه رو دوباره بالا اوردم کش رو هم از هم سرور هم از مرورگر خالی کردم بازم مشکل رفع نشد

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

من نمیدونم مشکل از چیه؟ من از آیکون های زنده استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم

ولی قالبم در مروگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلور کاملا بهم ریختست ولی در کروم بهم ریخته نیست مشاهده کنید :

در موزیلا:

http://up.vbiran.ir/...551336569_1.PNG

در کروم:

http://up.vbiran.ir/...551441877_2.PNG

من فکر نمیکنم ربطی اصلا به این آیکونا داشته باشه چون من اینا رو هم برداشتم صفحه رو دوباره بالا اوردم کش رو هم از هم سرور هم از مرورگر خالی کردم بازم مشکل رفع نشد

خب پس مشکل چیز دیگه ای هست

این مشکل یا از انکودینگ فایل هاتون هست و یا چیز دیگه ای

البته من مرورگرم فایرفاکس هست بار اول که صفحرو لود کردم مشکلی نداشت وقتی به یک پست رفتم خراب شد

انکودینگ هاتون رو چک کنید و ببینید فایل های css به درستی لود میشن و اینکه تگ های قالبتون به درستی باز و بسته شدن یا نه

لینک به ارسال

والا من چند روزه دارم بررسی میکنم مشکلی ندیدم میشه شما یک بررسی بکنید؟

این مشکل اعصابم چند روزه درگیر کرده تاهالا همچین مشکلی نداشتم!

همچنین بررسی کردم مشکل از minify نبود

همچنین افزونه ها رو هم غیر فهال کردم درست نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...