رفتن به مطلب

تغییر صفحه خطای wp_die

پست های پیشنهاد شده

سلام. در فایل پوسته ، یه فایل php بسازید با اسم wp-db.php و کدهای مورد نظرتون رو درش قرار بدید. البته در این فایل نمی تونید از کدکس (codex) ها و توابع وردپرس مثل get_header و... استفاده کنید :)

لینک به ارسال

سلام. در فایل پوسته ، یه فایل php بسازید با اسم wp-db.php و کدهای مورد نظرتون رو درش قرار بدید. البته در این فایل نمی تونید از کدکس (codex) ها و توابع وردپرس مثل get_header و... استفاده کنید :)

ساختم ولی همون صفحه خطای وردپرس میاد

لینک به ارسال

این تنها روش معرفی شده ست و راه دیگه ای ندارید. اوه البته یه کم عجله ای گفتم الان که نگاه می کنم چیزی که گفتم کلا اشتباهه :D فایلی به اسم db-error.php بسازید در wp-content . بعد محتوای زیر رو درش قرار بدید و کدهای HTMLش رو به دلخواه تغییر بدید :) :

<?php // custom WordPress database error page

header('HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable');
header('Status: 503 Service Temporarily Unavailable');
header('Retry-After: 600'); // 1 hour = 3600 seconds

// If you wish to email yourself upon an error
// mail("your@email.com", "Database Error", "There is a problem with the database!", "From: Db Error Watching");

?>

<!DOCTYPE HTML>
<html>
<head>
<meta charset="UTF-8" />
<title>Database Error | خطاء پایگاه داده</title>
<style>
body { color: red; }
.shadow {
text-align: center; direction: rtl; padding: 20px; font-size: 20px;
-moz-box-shadow: inset 0 0 10px #000000;
-webkit-box-shadow: inset 0 0 10px #000000;
box-shadow: inset 0 0 10px #000000;
}
</style>
</head>
<body>
<div class="shadow">
خطائی در برقراری ارتباط با پایگاه داده رخ داده است.
</div>
</body>
</html>

*/ کدها زیاد ، بود از سایت دیگه ای برداشتم. منبع

لینک به ارسال

این تنها روش معرفی شده ست و راه دیگه ای ندارید. اوه البته یه کم عجله ای گفتم الان که نگاه می کنم چیزی که گفتم کلا اشتباهه :D فایلی به اسم db-error.php بسازید در wp-content . بعد محتوای زیر رو درش قرار بدید و کدهای HTMLش رو به دلخواه تغییر بدید :) :

<?php // custom WordPress database error page

header('HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable');
header('Status: 503 Service Temporarily Unavailable');
header('Retry-After: 600'); // 1 hour = 3600 seconds

// If you wish to email yourself upon an error
// mail("your@email.com", "Database Error", "There is a problem with the database!", "From: Db Error Watching");

?>

<!DOCTYPE HTML>
<html>
<head>
<meta charset="UTF-8" />
<title>Database Error | خطاء پایگاه داده</title>
<style>
body { color: red; }
.shadow {
text-align: center; direction: rtl; padding: 20px; font-size: 20px;
-moz-box-shadow: inset 0 0 10px #000000;
-webkit-box-shadow: inset 0 0 10px #000000;
box-shadow: inset 0 0 10px #000000;
}
</style>
</head>
<body>
<div class="shadow">
خطائی در برقراری ارتباط با پایگاه داده رخ داده است.
</div>
</body>
</html>

*/ کدها زیاد ، بود از سایت دیگه ای برداشتم. منبع

نه نه نه عزیز دلم کلا هم عجله کردید و هم منظور بنده را متوجه نشدید این چیزی که شما میگید برای خطای پایگاه داده است

من برای خطاهای دیگه میخوام مثلا کلک میزنی یا خطای خالی بودن نام کاربری در فرم کامنت ها یا خطاهای دیگه که یک صفحه میاد به این شکل :

post-694-0-41686600-1405019173_thumb.jpg

میخوام این صفحه را به شکل دلخواه تغییر بدهم

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

wp_die در مسیر زیر تعیین میشه:

wp-includes/functions.php

در فایل بالا می‌تونید خطاهای مربوطه رو ببینید و برای هریک استایل نویسی کنید و حتی می‌تونید پیام رو تغییر بدید. که البته باید از طریق پلاگین انجام بشه تا دراثر آپدیت وردپرس تغییری نکنه.

لینک به ارسال

wp_die در مسیر زیر تعیین میشه:

wp-includes/functions.php

در فایل بالا می‌تونید خطاهای مربوطه رو ببینید و برای هریک استایل نویسی کنید و حتی می‌تونید پیام رو تغییر بدید. که البته باید از طریق پلاگین انجام بشه تا دراثر آپدیت وردپرس تغییری نکنه.

از طریق اون فایل میتونم ویرایش کنم و مشکلی ندارم

اما خوب این راه غیر ایمن و اشتباهه و همونطور که خودتان گفتید اگر آپدیت کنی از بین میره

من میخوام یک راهی باشه از تو فانکشن قالب یا افزونه این کارو بکنم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

در همون پست 8 گفته شد که کجا رو باید تغییر بدید که فرمودید می‌دونید - پس مشکل دیگه چیه؟ همون تغییراتی رو که در اون‌جا باید انجام بدید در پلاگین ایجاد کنید.

لینک به ارسال

در همون پست 8 گفته شد که کجا رو باید تغییر بدید که فرمودید می‌دونید - پس مشکل دیگه چیه؟ همون تغییراتی رو که در اون‌جا باید انجام بدید در پلاگین ایجاد کنید.

ببینید برای مثال میخوام عنوان اون صفحه و قالبشو عوض کنم یعنی استایل و ....

اما میخوام این کار از طریق فایل فانکشن یا پلاگین انجام بشه

لینک به ارسال

مثال:

برای خطای برقراری ارتباط با سرور (DataBase Connection Error) فایلی به نام db-error.php با هر محتوا و استایل دلخواه بسازید و در پوشه‌ی wp-content ذخیره کنید. مثلاً:

<html>
<head>
<title>طای دسترسی به دیتابیس</title>
</head>
<body>
لطفا بعداً مراجعه کنید
</body>
</html>

البته گرافیک و ظاهر صفحات خطاهای شخصی چه در wp_die‌ و چه سایر خطاهای سایت زیاد مهم نیستند. مسئله ایی که وجود داره اینه که در فلان لحظه فلان خطا برای ویزیتور شما رخ میده ولی شما بی خبرید. خب این چه دردی از ویزیتور علاج می‌کنه؟ مهم اینه که این نوع صفحات خطای شخصی رو طوری طراحی کنید که همزمان با مشاهده توسط ویزیتور، شما هم مطلع بشید.

برای سایر خاطاهای wp_die به روش مشابه می‌تونید شخصی سازی کنید.

لینک به ارسال

مثال:

برای خطای برقراری ارتباط با سرور (DataBase Connection Error) فایلی به نام db-error.php با هر محتوا و استایل دلخواه بسازید و در پوشه‌ی wp-content ذخیره کنید. مثلاً:

<html>
<head>
<title>طای دسترسی به دیتابیس</title>
</head>
<body>
لطفا بعداً مراجعه کنید
</body>
</html>

البته گرافیک و ظاهر صفحات خطاهای شخصی چه در wp_die‌ و چه سایر خطاهای سایت زیاد مهم نیستند. مسئله ایی که وجود داره اینه که در فلان لحظه فلان خطا برای ویزیتور شما رخ میده ولی شما بی خبرید. خب این چه دردی از ویزیتور علاج می‌کنه؟ مهم اینه که این نوع صفحات خطای شخصی رو طوری طراحی کنید که همزمان با مشاهده توسط ویزیتور، شما هم مطلع بشید.

برای سایر خاطاهای wp_die به روش مشابه می‌تونید شخصی سازی کنید.

اینو توی نت پیدا کرده بودم ولی من گفتم که میخوام همه خطاهای wp-die رو درست کنم

مثلا ارسال کامنت یا دسترسی نداشتن به صفحه و ...

لینک به ارسال

در تابع امکان تعیین عنوان وجود دارد

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_die

لینک به ارسال

در تابع امکان تعیین عنوان وجود دارد

http://codex.wordpre...eference/wp_die

آقا پارسا من خودم از این تابع استفاده نمیکنم از افزونه های و قالب که استفاده میکنم این خطارو دارند و میخوام همرو مثلا تغییر بدم عنوانشون بشه یه چیز دیگه و قالب معمولیشون رو خودم تغییر بدم و ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...