رفتن به مطلب

مشکل نقشه سایت با افزونه all in one seo

پست های پیشنهاد شده

سلام :) من توی سایتم نقشه سایت داشتم با افزونه google site map بعد افزونه all in one seo که نصب کردم میرم تو نقشه سایت ، به جای نقشه خود صفحه اصلی بالا میاد!!لطفا راهنمایی کنید.

البته سایت مپ خود افزونه رو فعال کردم ، نشون میده سایت مپ رو اما سایت مپ اش سنگینه و دسته بندی نشده. اساتید راهنمایی کنین :D اینم ادرس سایت www.nikmobile.ir

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

بهتره تمام افزونه‌ها به جز xml sitemap رو غیرفعال کنید و تست

لینک به ارسال

با غیرفعال کردن all in one seo درست میشه.اما بعد خراب میشه.من میخام هم از این افزونه استفاده کنم هم از اون نقشه سایت.نقشه سایت خود all in one خوب نیست.نمیدونم باید چی کنم؟!!!!!

لینک به ارسال

چه تاکیدی دارین که دو تا سایت مپ داشته باشین ؟ این کار اصلا صحیح نیست . شما از همون سایت مپی استفاده کنین که AIOS براتون ایجاد میکنه هم اصولی تر هست و هم مناسبتر . البته پیشنهاد من برای افزونه سئو افزونه یاست هست : https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo

لینک به ارسال

نمیخام دوتا سایت مپ داشته باشم.سایت مپ افزونه رو غیرفعال کردم اصلا . اما تو این مشکل پیش میاره

خب چرا غیرفعالش کردین ؟ دلیلتون چیه ؟

لینک به ارسال

خب چرا غیرفعالش کردین ؟ دلیلتون چیه ؟

دوست من all in one seo یک افزونه سایت مپ خالی نیست.و با غیر فعال کردن سایتمپ میشه از بهینه سازی سایتش و خصوصیات دیگش استفاده کرد یا همون متا ها و ...

سایت مپ اش سنگینه و دیر لود میشه / دسته بندی نداره

دوست عزیز اگه با all in one مشکل داره از wordpress seo استفاده کن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...