رفتن به مطلب

نمایش چند نوشته خاص

rahro14

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواستم لینکی داشته باشم که چند نوشته خاص رو بهم نشون بده

درواقع من اسلایدری دارم که می خواهم لینکی به یکی از تصاویر بدهم که پس کلیک بر اون در صفحه جدید چند قسمت یک مقاله که در نوشته های جداگانه ارسال شده اند رو نشون بده (چیزی شبیه نتایج جست و جو ولی خاص )

ایا این امکان پذیر است ؟

لینک به ارسال

سلام

با کمک کوئری - query در وردپرس میتونیداین امکان رو فراهم کنید.

در انجمن چند مورد آموزش و توضیح وجود داره.

بررسی کنید.

لینک به ارسال

یک راه خیلی ساده هم داره و اون اینه که از تگ یا دسته بندی یکسان در الین نوع مقالات استفاده کنید و عکستون رو به دسته ی اون مقالات لینک بدید

لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسختون ميشه لينك اين اموزش ها را قرار دهيد

بسيار ممنونم

یک راه خیلی ساده هم داره و اون اینه که از تگ یا دسته بندی یکسان در الین نوع مقالات استفاده کنید و عکستون رو به دسته ی اون مقالات لینک بدید

اين كار رو در ابتدا انجام دادم ولي چون مطالب سايتم تقريبا شبيه هم هستند ، نميشد بطور خالص اون دو نوشته رو جدا كرد

لینک به ارسال

اگر در موقع نوشتن این مسئله رو مد نظر قرار بدید می تونید یک سری دسته بندی داخلی برای خودتون داشته باشید مثلا اگر چهار مقاله در باره مکانیک سیالات دارید و 5 مقاله در مورد مکانیک جامدات و دسته گذاری معمولتون هم دسته ی مکانیک برای اینهاسات یک کلمه یا حرف شرطی را برای خود بگذارید مثلا a و b هر کدام را بجز دسته بندی اصلی در دسته بندی زیر مجموعه هم بایگانی کنید

مکانیک

a: مقاله اول - مقاله دوم - سوم - چهارم

b: مقاله اول - مقاله دوم - سوم - چهارم - پنجم

به این شکل هم دسته بندی اصلی را دارید که موضوعات را گم نکنید و هم صفحه ی مورد نظرتون با آدرسی شبیه به

http://yourdomain.com/?cat=CAT_ID

در دسترسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...