رفتن به مطلب

توی دو ماه میشه بازدید رو از 0 به 1000 رسوند؟

پست های پیشنهاد شده

سلام...

نظر دوستان رو میخواستم در موردی بدونم!!!

من برای یه سایتی فعلا نویسنده هستم و به ذهنم خطور کرده که به مدیر سایت (که خیلی وارد نیست ولی تاحدودی پول خرج کن است و برای سایت برنامه هایی داره) پیشنهاد بدم که سایت رو 2 ماه دست من بسپره تا بازدید رو از زیر صد برسونم به هزار !!!

اولا به نظرتون ممکنه بهش بربخوره؟!؟!؟

دوم این کار شدنی هست اصن؟!؟ کمتر از دوماه میشه؟!؟؟ (من قبلا سایت داشتم در همین حوزه ای که الان هستم.. البته خیلی هم موفق نبودم (بیشتر به خاطر مسائل هاستی و مالی) ولی یه سری شاید ایده های نسبتا ناب دارم!!! )

سوم اینکه من بیشتر قصدم تا حدودی جذب نویسنده و تغییر سایت به اون نحوی که فکر میکنم جذاب تره ، ایده های جدید خودم ، همچنین تبلیغات هست... احتمال میدم جواب بده!!! نظر شما چیه؟!؟!؟ میده؟! از این سایت های افزایش بازدید هــــــــــــــــــم استفاده کنم تا شاید توی گوگل و... یکمی کوچولو بیشتر جا بیفته؟!؟

لینک به ارسال

سلام

اول پیشنهادتون رو یجوری بگین که بهش بر نخوره

والا من ندیدم سایتی ضرف 2 ماه 1000 بازدید داشته باشه مگه اینکه تو سایت های بزرگ هزینه کنید و تبلیغ خوشگل از سایتتون بزارید و یک قالبو مطالب حرفه ای داشته باشید باز باید قالبو مطالبه ساییتون بهینه و سئو شده باشه و چیزای دیگه

سایتتون باید جا بیوفته و 2 ماه کمه ..تازه سایتتون باید تو یه موضوعی باشه که کاربر جمع کنه از گوگل و تبلیغاتتون

موفق باشید

ویرایش شده توسط rozesia7
لینک به ارسال

ببینید اینکه سایت زود پیشرفت کنه کاملا برمیگرده به مطالب سایت ، کیفیت و... ، من میگم اگه تعداد مطالب ارسالی در روز زیاد و اختصاصی و صد البته ناب باشه و قوائد سئو هم رعایت بشه سایت زود پیشرفت میکنه ولی شاید بیشتر از دوماه طول بکشه.

یه نکنه هم اینکه شما باید بدونید چطوری بازدیدکننده هارو در سایت نگه دارید ، شاید در ماه صدها نفر بیان و برن ولی تا وقتی سایتتون کاربر ثابت نداشته باشه ارزشی نداره پس رو قالب و محتوا کارکنید و وقتی از این لحاظ قوی بشید اونوقته که تبلیغات هم میتونه نقشش درست انجام بده.

اگه سایت از لحاظ محتوا قوی نباشه شاید یه دوره ای زودگذر بازدید زیاد بشه ولی زیاد دوام نمیاره.

راستی خیلی هم عجله نکنید......

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

سلام

فکر کنم مهمترین عامل تو بازدید اینکه شما چه مطلبی میزارید مثلا اگر شما سایت نرم افزار دارید اکثر کاربر ها 5 تا سایت دانلود میشناسن و از اون استفاده میکنن سایت های خبری هم همینطور

برای جذب کاربر ثابت 2 ماه فکر کنم کم باشه

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز بله شدنیه حتی بدون پول هم شدنیه ولی باید حتما چیزی داشته باشین که هم مخاطبش رو داشته باشه هم اختصاصی باشه

با پول هم که به راحتی شدنیه !

لینک به ارسال

دوستان من یک تجربه ی شخصی داشتم و اون یک سایت موزیک بود که تو دو ماه بازدید رو 900 ای پی رسید البته بعد از مدتی دچار مشکل شد و افت شدید پیدا نکرد - احتمال می دادم بخاطر نامنظم زدن مطالب بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...