رفتن به مطلب

تبلیغات در یک سایت بزرگ چقدر تو بازدید تاثیر داره ؟

mahdi120012

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم ببینیم تبلیغ سایتی در یک وبسایت دیگر که مثلا رتبه اش در ایران 1000 باشد روزانه چقدر میتواند برای سایت اولی بازدید بفرستد.

یعنی مثلا من توی این سایت تبلیغ کنم یک بنر 120*240 بدم بزارن بالای این سایت یا سایتی که رتبش توی ایران 1000 باشه روزانه تقریبا چند تا کلیک میشه روی اون بنر و بازدید برای سایتم میاد ؟؟

ویرایش شده توسط mahdi120012
لینک به ارسال

بسته به جایی که بنر قرار داره

موضوع سایت اون با موضوع سایت شما

و. خیلی چیزای دیگه متغییر هست.

لینک به ارسال

خب مثلا میخوام یه انجمن جراحی پلاستیک رو توی یک سایت داستان و .... تبلیغ کنم

همینجوری میخوام حدودشو ببینم

اون سایتی هم که میخوام توش تبلیغ کنم تقریبا افراد انلاینش با امار گیر وبگذر 50 نفر هستن

روزانه تقریبا چقدر برای سایتم بازدید میاد از طرف اون سایت؟

لینک به ارسال

بهتره در جایی تبلیغ کنید که با موضوع سایت شما هم خوانی داشته، وگرنه بنظرم زیاد تاثیر نداره ، البته دوستان با تجربه در این انجمن زیاد هسن ، نظر اونارو هم بدونید

لینک به ارسال

به نظرم شما توی هر سایتی تبلیغ کنی 30درصد از کاربراشون به سایتت سر میزنن اما 1درصدشون عضو میشن و باز هم سر میزنن(یه نگاه به سایتت انداختم)!

اما به نظرم سوالت میگه که انجمن جراحی توی سایتت تبلیغ کنه! بعد این سوال کلن چه ربطی به انجمن وردپرس داره؟!

لینک به ارسال

به نظرم شما توی هر سایتی تبلیغ کنی 30درصد از کاربراشون به سایتت سر میزنن اما 1درصدشون عضو میشن و باز هم سر میزنن(یه نگاه به سایتت انداختم)!

اما به نظرم سوالت میگه که انجمن جراحی توی سایتت تبلیغ کنه! بعد این سوال کلن چه ربطی به انجمن وردپرس داره؟!

دوست عزیز ایشون هم جز یک هزاران کاربر وردپرسی هستش، جمله شما خیلی جالب بود (

چه ربطی به انجمن وردپرس داره؟! )

:lol: یعنی این دوست ما باید برن در انجمن های مثلا دیتالایف یا نیوک و یا ..... سوال هاشونو بپرسن ؟

لینک به ارسال

تبلیغات باید هدفمند باشه

وگرنه اگه قصد آوردن بازدید کنندست که با پاپ آپ و... میشه اورد

من پیشنهاد میکنم ت سایت هایی مثل anetwork.ir تبلیغ کنید با این شرط که یک تو قسمت تبلیغات هدفند 2 موضوع رو انتخواب کنید که به سایتتون بخوره

یا همچنین تو شبکه طلایی هم میتونید تبلیغ کنید!

لینک به ارسال

دوست عزیز ایشون هم جز یک هزاران کاربر وردپرسی هستش، جمله شما خیلی جالب بود (

چه ربطی به انجمن وردپرس داره؟! )

:lol: یعنی این دوست ما باید برن در انجمن های مثلا دیتالایف یا نیوک و یا ..... سوال هاشونو بپرسن ؟

سجاد عزیز! سوال بالا یک سوال تجاری وبازرگانی است که توی هر انجمنی یا ... میشه مطرح کرد.اما به نظر من اینجا انجمن وردپرس است که سوالات و نوشته ها هم باید تخصصی ومربوط به حل مشکلات وردپرس و توسعه آن باشد.البته توصیه میکنم یه نگاهی به سایت ایشان هم بندازید!

لینک به ارسال

سلام

بی تاثیر نیست یکی اینکه یک بک لینک خوبه و اینکه از وب سایت با ترافیک بالا حتما ورودی خواهی داشت

لینک به ارسال

هدف از گذاشتن بنر اینه که کاربر اون رو ببینه و سایت شما توی ذهن اون بمونه

گذاشتن بنر توی یه سایت که رتبش به انداره این انجمن باشه، معمولا روزانه بین 100 تا 200 کاربر رو براتون میفرسته...

البته بستگی به موضوع سایت ها و جای بنر هم داره...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...