رفتن به مطلب

نمایش یک سایت در چند دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتی که به این سایت مراجعه کنید میبینید که به هر کدوم از سایتایی که اونجا نوشته مراجعه که بکنید میبینید که همگی یک محتوا رو نشون میده

میخواستم بدونم چطوری همچین کاری امکان پذیره

با تشکر

لینک به ارسال

راستش من تقریبا هیچی نمیدونم الان

از اول هم چیزی بلد نبودم ولی همون اندکی هم که بلد بودم از یادم رفته

ممکنه کامل تر توضیح بدید؟

الان منظور شما این بود که همشون به یک صفحه وصل بشن؟ در صورتی که توی سایت بالا اینطوری نیست به هر کدوم از سایت هاش که وارد بشید توی آدرس بار اسم همون سایت هستش (در واقع همه به یک صفحه لینک داده نشدن)

لینک به ارسال

اها منظورتون این بود

همه دامنه ها روی دامنه اصلی پارک شده است

پارک کردن دامنه یعنی:

یک دامنه اصلی داریم و تعدادی دامنه جدید که می خواهیم دامنه های جدید به دامنه اصلی یا همون اولی هدایت بشند برای اینکار میایم دامنه ها را روی دامنه اصلی پارک میکنیم

فک کنم منظورتون این بود

لینک به ارسال

اها منظورتون این بود

همه دامنه ها روی دامنه اصلی پارک شده است

پارک کردن دامنه یعنی:

یک دامنه اصلی داریم و تعدادی دامنه جدید که می خواهیم دامنه های جدید به دامنه اصلی یا همون اولی هدایت بشند برای اینکار میایم دامنه ها را روی دامنه اصلی پارک میکنیم

فک کنم منظورتون این بود

خوب همین دیگه الان این کاری که میگید فکر کنم یعنی دامنه های دیگه ریدایرکت میشن روی اون دامنه ی اصلی

در صورتی که من میگم هدایت نشن روی اون دامنه (مثله سایتی که بالا گفتم که به نوار آدرس توجه کنید هیچ کدوم روی سایت اصلی ریدایرکت نمیشن)

لینک به ارسال

اول میرید تو صفحه ی addon domains و دامین رو مستقیما وصل میکنید(پارک نمی کنید)

تو صفحه اضافه کردن دامنه جایی که باید فولدر دامنه ی جدید رو بنویسید که خودش به طور پیشفرض اسم دامنه رو میگذاره همون فولدر public html سایت اصلی تون رو بنویسید و سایت هم زمان روی دوتا دامنه سوار میشه

لینک به ارسال

اگه بخوام یه جور دیگه توضیح بدم باید از کنترل پنل هاستتون برید صفحه addon domains ودامنه رو ثبت کنید فقط پوشه ی root دامنه (پوشه ی اصلی دامنه) رو همون پوشه ای تعریف کنید که سایت اصلی شما تو اون پوشه هست

امیدوارم کمکتون کنه

ویرایش شده توسط ali110
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...