رفتن به مطلب

لود صفحه با استفاده از جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

به چه صورت این لودینگ رو ایجاد کنم برای صفحه سایتم.

"از وردپرس استفاده میکتم"

بعد از 100 % شدن، صفحه سایت کاملا مشاهده میشه

آیا به سرور فشار نمیاره ؟

سئو سایت رو پایین نمیاره؟

لطفا مشکلات احتمالی رو بگید و درست کردن همچین لودینگی

با تشکر از دوستان گل

load.jpg

ویرایش شده توسط M.At
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز شما هم میتوانید از افزونه وردپرس و هم پلاگین Jquery استفاده کنید :

افزونه وردپرس

https://wordpress.org/plugins/loading-page/

پلاگین Jquery

https://github.com/Gaya/QueryLoader2

دمو پلاگین Jquery

http://gayadesign.com/scripts/queryLoader2/

لینک به ارسال

دوست عزیز من تا به حال با این افزونه کار نکردم در صورتی که مشکلی دارید به قسمت Support افزونه رجوع کنید و مشکل خود را بیان کنید , البته شاید سوال شما از

قبل در آن قسمت مطرح شده باشد پس به خوبی تمامی مطالب قسمت Supprot افزونه را دنبال کنید تا به نتیجه برسید

لینک به ارسال

لودینگ جی کوئری به این شکل سایتتون رو در بدو ورود کند می کنه و باعث کم شدن بازدیدتون می شه چون درست همون موقع که سایت در حال تلاش برای لود صفحه است به ازای هر 1% پیشرفت یکبار تابع sertTimeout باید اجرا بشه و نتیجه اش چاپ بشه که به هر حال فشار مضاعفیه که در بدترین موقع به سرور آورده می شه معمولا کدهای jquery را در تابع

$(document).ready(function() {
})

لود می کنند که تا لود کامل سایت خونده نشه و فشاری رو تحمیل نکنه ...

لینک به ارسال

لودینگ جی کوئری به این شکل سایتتون رو در بدو ورود کند می کنه و باعث کم شدن بازدیدتون می شه چون درست همون موقع که سایت در حال تلاش برای لود صفحه است به ازای هر 1% پیشرفت یکبار تابع sertTimeout باید اجرا بشه و نتیجه اش چاپ بشه که به هر حال فشار مضاعفیه که در بدترین موقع به سرور آورده می شه معمولا کدهای jquery را در تابع

})

لود می کنند که تا لود کامل سایت خونده نشه و فشاری رو تحمیل نکنه ...

با تشکر از جواب کامل شما استاد فخار

اگر امکانش هست یک مثال کامل بزنید تا من از مثال شما برای سایتم استفاده کنم منظورتون از قرار دادن کدهای جی کوئری یعنی تمام کد هام رو داخل این کدی که فرمودید قرار بدم؟ یا ....

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز استفاده از لودینگ جی کوئری برای سایت های وبلاگی و کلا سایت هایی که کاربر دائمی برای مطالبشون دارن اصلا مناسب نیست ! چون خیلی سایت در موقع ورود درگیر لودینگ میشه و به نظر من لودینگ 100 درصد برای سایت واجب نیست چون اکثر سایت های روی لود 70 درصد هم به خوبی برای مشاهده میشن و اصلا نیازی نیست که حتمی قالب کاملا لود بشه .

اینطوری رابط کاربری خیلی اسیب میبینه و باعث میشه کاربر وقتی وارد سایت میشه زمان زیادی رو منتظر لودینگ اجباری که شما تایین کردید بمونه و این کاربر رو به شدت کلافه میکنه .

این چیزا بیشتر به درد سایت های استاتیک میخوره مثل سایت های طراحی سایت و فروشگاهی یا شرکتی .

لینک به ارسال

با تشکر از جواب کامل شما استاد فخار

اگر امکانش هست یک مثال کامل بزنید تا من از مثال شما برای سایتم استفاده کنم منظورتون از قرار دادن کدهای جی کوئری یعنی تمام کد هام رو داخل این کدی که فرمودید قرار بدم؟ یا ....

به کدهایی که خودتون ننوشتید دست نزنید چون نویسنده اگر لازم باشه اینکار را کرده و الا هم که نیازی نیست مثلا اگر کد لودینگ را در این کد بگذارید مسلما کار نخواهد کد چون استارتر کد شروع لودینگه و استاپ کد پایان لودینگ ولی مفهوم کدی که گذاشتم شروع محتویاتش بعد از لود کامل صفحه است اما اگر کدی را خودتون نویسنده اش بودید باید بسته به نیاز تشخیص بدید اگر تا لود کامل صفحه کار خاصی انجام نمی ده با قرار دادنش داخل این تابع باعث می شید سرعت لود سایت بالا بره مثلا

$(".example").click(function() {
$(this).next("ul").slideToggle("slow");
});

را می شه نوشت

$(".example").click(function() {
$(this).next("ul").slideToggle("slow");
});
})

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...