saber

راهکاری برای کاهش استفاده از پهنای باند

6 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام خدمت شما

خواستم راهکاری برای کاهش پهنای باند به من معرفی کنید البته هاست من نا محدود هست اما استفاده بیش از حد باعث شده است که هاستینگ گاهی اوقات سایت را ساسپند کند(تقریبا روزانه 30 گیگابایت پهنای باند مورد استفاده می شود)خواهشمندم از شما روشی یا افزونه ای یا... برای کم کردن این مسائله به من معرفی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه های کش مانند wp super cache استفاده کنید.

تا حد امکان حجم تصاویر را کم کنید

تصاویر قالب را بهینه کنید (از gtmetrix کمک بگیرید)

درخواست ها را تا حد امکان کم کنید (درخواست های موجود در قالب : JS , CSS , Image , )

(30 گیگ برای بازدید یا دانلود؟!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا حد امکان حجم تصاویر را کم کنید

سلام

پيرو فرمايش آقا پارسا، براي كاهش فوق العاده حجم تصاوير بدون افت كيفيت در سيو فتوشاپ از Ctrl + Alt + Shift + S استفاده كنين

گفتم تذكرش شايد خالي از فايده نباشه B)

موفقيت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

(30 گیگ برای بازدید یا دانلود؟!)

30 گیگ بازدید منظورم بود چون فایلی برای دانلود ندارم اصلا... حالا نمیدونم شاید مشکل از جایی دیگر باشد شما اگر لطف کنید یک نگاهی به سایت ما بیندازید و حداقل مشکلات را به ما بگین ممنون می شوم.

آدرس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازدید سایتتون بالاست ولی باز دلیل نمیشه که روزانه 30 گیگابایت ترافیک استفاده بشه !

با مدیر سرور در میون گذاشتین ؟

در ضمن اگر هنوز Hotlink رو فعال نکردین فعالش کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در cpanel قسمتی برای نمایش بازدید برگه ها هست

اون قسمت را مورد بررسی قرار دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟