رفتن به مطلب

راهکاری برای کاهش استفاده از پهنای باند

saber

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت شما

خواستم راهکاری برای کاهش پهنای باند به من معرفی کنید البته هاست من نا محدود هست اما استفاده بیش از حد باعث شده است که هاستینگ گاهی اوقات سایت را ساسپند کند(تقریبا روزانه 30 گیگابایت پهنای باند مورد استفاده می شود)خواهشمندم از شما روشی یا افزونه ای یا... برای کم کردن این مسائله به من معرفی کنید.

لینک به ارسال

از افزونه های کش مانند wp super cache استفاده کنید.

تا حد امکان حجم تصاویر را کم کنید

تصاویر قالب را بهینه کنید (از gtmetrix کمک بگیرید)

درخواست ها را تا حد امکان کم کنید (درخواست های موجود در قالب : JS , CSS , Image , )

(30 گیگ برای بازدید یا دانلود؟!)

لینک به ارسال

تا حد امکان حجم تصاویر را کم کنید

سلام

پيرو فرمايش آقا پارسا، براي كاهش فوق العاده حجم تصاوير بدون افت كيفيت در سيو فتوشاپ از Ctrl + Alt + Shift + S استفاده كنين

گفتم تذكرش شايد خالي از فايده نباشه B)

موفقيت

لینک به ارسال

(30 گیگ برای بازدید یا دانلود؟!)

30 گیگ بازدید منظورم بود چون فایلی برای دانلود ندارم اصلا... حالا نمیدونم شاید مشکل از جایی دیگر باشد شما اگر لطف کنید یک نگاهی به سایت ما بیندازید و حداقل مشکلات را به ما بگین ممنون می شوم.

آدرس

لینک به ارسال

بازدید سایتتون بالاست ولی باز دلیل نمیشه که روزانه 30 گیگابایت ترافیک استفاده بشه !

با مدیر سرور در میون گذاشتین ؟

در ضمن اگر هنوز Hotlink رو فعال نکردین فعالش کنید.

لینک به ارسال

در cpanel قسمتی برای نمایش بازدید برگه ها هست

اون قسمت را مورد بررسی قرار دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...