رفتن به مطلب

حذف کلی سایت از گوگل

espadana

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

با اینکه سایت من از رتبه خیلی خوبی توی گوگل بهره مند بود ولی متاسفانه کل سایت من از گوگل حذف شده لازم به توضیح است هیچگونه تغیراتی هم در سایت ایجاد نکردم فقط افزونه all in one seo احتیاج به به روز رسانی داشت که انجام دادم وگرنه تا قبل از ان هیچ مشکلی نداشتم

توی وبمستر بخش پیام گوگل این پیام را فرستاده

Your Webmaster Tools site http://www.veldani.ir/ is no longer linked to a Google Analytics web property. Possible reasons are:

• You are no longer the owner of the site in Google Analytics, and nobody else owns both the site and the property

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Your Webmaster Tools site http://www.veldani.ir/ is now linked with a Google Analytics web property. If this is unexpected, it could be because another site owner has created or changed the link in Webmaster Tools.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستانی که می توانند برای رفع این مشکل راهنمایی کامل بکنند خواهش میکنم به دلیل مبتدی بودن من دریغ نکنند.

لینک به ارسال

سلام

این تگ که به وسیله افزونه سئو شما زده شده از ایندکس مطالب شما جلوگیری می کنه.

<meta name="robots" content="noindex,nofollow">

لینک به ارسال

افزونه سئو شما قسمتی داره با نام Noindex Settings یعنی تنظیمات ایندکس اونجا رو بررسی کنید.

مثل اینکه مشکل شما حل شده موفق باشید.

لینک به ارسال

در تکمیل حرف دوستمون اگر تیک برداشتید و برطرف نشد حتما header.php بررسی کنید و از عدم وجود کد مطمئن شوید

لینک به ارسال

من از افزونه Yoast استفاده میکنم واسه سایت .

واسه اینکه این مشکل واسم ایجاد نشه ، باید دقیقا کدوم قسمت تنظیمات افزونه رو نگاه کنم و تیک چه قسمتی رو بردارم که تگ زیر ( تگی که آقای hamidwi گفتند ) ایجاد نشه و مانع ایندکس بشه ؟

<meta name="robots" content="noindex,nofollow">

لینک به ارسال

شما با ورود به لینک

yoursite.com/wp-admin/admin.php?page=wpseo_titles

به جای yoursite آدرس سایت خودتون رو قرار بدید

از پنل سایت خودتون و در تبهای مختلف مثل (خانه ، گونه های فرسته ، طبقه بندی و دیگر) می تونید گزینه noindex, follow رو فعال یا غیر فعال کنید.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

شما با ورود به لینک

yoursite.com/wp-admin/admin.php?page=wpseo_titles

به جای yoursite آدرس سایت خودتون رو قرار بدید

از پنل سایت خودتون و در تبهای مختلف مثل (خانه ، گونه های فرسته ، طبقه بندی و دیگر) می تونید گزینه noindex, follow رو فعال یا غیر فعال کنید.

در صفحه ای که لینک دادید ( در تب عمومی ) بنده به ترتیب زیر عمل کردم :

post-6650-0-28721700-1405770271_thumb.pn

و باقی تب ها به ترتیب زیر :

تب خانه : که گزینه ی noindex, follow رو نداشت

تب گونه های فرسته : noindex, follow رو در نوشته ها ، برگه ها ، و رسانه ها تیک دار نکردم

تب طبقه بندی : noindex, follow رو در دسته ها و برچسب ها تیک دار نکردم ولی در ساختار ، noindex, follow رو تیک دار کردم

تب دیگر : noindex, follow رو در بایگانی های نویسنده و بایگانی تاریخ تیک دار کردم

حالا اگه میشه بفرمایید که آیا در تب عمومی که به وسیله ی عکس تنظیماتش رو نشون دادم و همچنین در دیگر تب ها درست عمل کردم یا خیر ؟

ضمنا یک سؤال هم دارم :

عکسی در زیر ضمیمه کردم که مربوط به تب گونه های فرسته هست . لطفا این عکس رو نگاه کنید و بفرمایید معنی اون سه گزینه چیه ؟ یعنی اگه تیک دار کنیم چه اتفاقی میفته و اگه تیک دار نکنیم چه اتفاقی میفته ؟

post-6650-0-69379300-1405771271_thumb.pn

لینک به ارسال

در صفحه ای که لینک دادید ( در تب عمومی ) بنده به ترتیب زیر عمل کردم :

post-6650-0-28721700-1405770271_thumb.pn

تب طبقه بندی : noindex, follow رو در دسته ها و برچسب ها تیک دار نکردم ولی در ساختار ، noindex, follow رو تیک دار کردم

به نظر من برچسبها رو هم تیکش رو فعال کنید و از ایندکس شدنش جلوگیری کنید.

عکسی در زیر ضمیمه کردم که مربوط به تب گونه های فرسته هست . لطفا این عکس رو نگاه کنید و بفرمایید معنی اون سه گزینه چیه ؟ یعنی اگه تیک دار کنیم چه اتفاقی میفته و اگه تیک دار نکنیم چه اتفاقی میفته ؟

post-6650-0-69379300-1405771271_thumb.pn

author

<meta name="author" content="Your Name" />

برای مشخص کردن نویسنده مطلب هستش.

تاریخ هم که مشخصه و جعبه اطلاعات وردپرس سئو هم مربوط به نمایش تنظیمات وردپرس سئو زمان ارسال پست هستش که زیر ویرایشگر ظاهر میشه.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

به نظر من برچسبها رو هم تیکش رو فعال کنید و از ایندکس شدنش جلوگیری کنید.

پس تمامی تنظیماتی که انجام دادم ، اعم از تنظیمات تب عمومی ( که عکسش رو گذاشتم ) و همچنین دیگر تب ها ، مثل : تب خانه ، تب گونه های فرسته و تب دیگر ، هیچکدوم مشکلی نداشته و تنظیماتشون درست بوده ، به جز تب طبقه بندی که به گفته ی شما باید از ایندکس شدن برچسب ها جلوگیری کنم و تیک noindex, follow رو بزنم . درسته ؟

در مورد عکس دوم :

1- منظور از تاریخ در پیش نمایش ریز چیه ؟ منظورش نشون دادن تاریخ در کجای پوسته اس ؟

2- منظور از " عدم نمایش rel="author" " چیه ؟ یعنی اگه تیک این قسمت رو بزنیم ، نام نویسنده در پوسته ی سایت حذف میشه ؟

ممنون میشم به تفکیک سؤالات بالا رو هم پاسخ بدید .

بازهم تشکر.

لینک به ارسال

پس تمامی تنظیماتی که انجام دادم ، اعم از تنظیمات تب عمومی ( که عکسش رو گذاشتم ) و همچنین دیگر تب ها ، مثل : تب خانه ، تب گونه های فرسته و تب دیگر ، هیچکدوم مشکلی نداشته و تنظیماتشون درست بوده ، به جز تب طبقه بندی که به گفته ی شما باید از ایندکس شدن برچسب ها جلوگیری کنم و تیک noindex, follow رو بزنم . درسته ؟

تنظیمات افزونه سئو برای سایتهای مختلف یکسان نیست برای همین هم نویسنده افزونه این تنظیمات رو بر عهده کاربر گذاشته شما می تونید آموزش تنظیمات این افزونه رو در لینک زیر ببینید.

http://rokesh.ir/completed-wordpress-seo-tutorial-by-wp-seo-by-yoast-plugin/

1- منظور از تاریخ در پیش نمایش ریز چیه ؟ منظورش نشون دادن تاریخ در کجای پوسته اس ؟

در جایی از پوسته به نمایش نمیزاره در سورس کد صفحه متاتگ تاریخ انتشار رو میزنه این مطلب رو از سایت خود افزونه ببینید پیشنمایش گوگل رو هم نشون داده.

https://yoast.com/snippet-preview/

2- منظور از " عدم نمایش rel="author" " چیه ؟ یعنی اگه تیک این قسمت رو بزنیم ، نام نویسنده در پوسته ی سایت حذف میشه ؟

یعنی اینکه متاتگی رو به کدهای قالب اضافه می کنه که به گوگل میفهمونه نویسنده مطلب کیه و این نویسنده رو در نتایج گوگل به نمایش در میاره نمونش رو در پست قبلی براتون قرار دادم و چیزی رو در خود صفحه اضافه نمی کنه.

نمونه متا تگ.

<meta name="author" content="Your Name" />

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...