رفتن به مطلب

نحوه قرار دادن CSS Sprite درون کدها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من توی سایتم یکسری تصاویر دارم که Sprite نشده اند و اکثرا هم تصاویر تبلیغات هستند که به صورت کد html توی ابزارک متن قرارشون داده ام. حالا میخوام اینها رو به صورت Sprite در بیارم.

تصویر و کد CSS رو آماده کرده ام حالا موندم که چطوری قرارش بدم توی سایت!

با خوندن مقالاتی که روی اینترنت بود هم هیچی دستگیرم نشد!

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

سلام

تصاویری که Sprite میشن عکس کوچیک مثه ایکن ها و یا تصویر های کوچکی هستن که در طرح گرافیکی قالب استفاده میشن ... شما اگر تمام عکس هاتون رو sprite کردید و فقط عکس بنر های تبلیغاتی مونده مشکلی نداره و اون چن تا عکس تاثیر بسازیی روی سرعت نداره که حالا بخوایید حتی اونا رو هم sprite کنید ... ولی اگر میخوایید این کارو انجام بدید با فوتوشاپ تمام بنر هاتون رو در یک صفحه transparent بیارید و به فاصله زیر هم بچینید و با فرمت png ذخیره کنید ... بعدش هم با background position و با دادن فاصله px بنر مورد نظر رو نمایش بدید ... کدی که باهاش نمایش میدید عکس رو بذارید تا راهنماییتون کنم .. برای مثال این کد یه تصویری هست که sprite شده و نمایش داده شده

background: url(img/box_icons_top.png) 77px 5px no-repeat;

اون 2 تا عدد فاصله از بالا پایین و طرفین هست

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام
منم مشکلم همینه که بعد از درست کردن عکس و تولید کد ها ، این کد ها رو دقیقا کجا قرار بدم که مشکلی پیش نیاد ؟ در قالب وردپرسی که دارم

ویرایش شده توسط m.yaribeigi
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، m.yaribeigi گفته است :

سلام
منم مشکلم همینه که بعد از درست کردن عکس و تولید کد ها ، این کد ها رو دقیقا کجا قرار بدم که مشکلی پیش نیاد ؟ در قالب وردپرسی که دارم

سلام . تو فایل استایل قرار دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...