رفتن به مطلب

کمک فوری برای رفع مشکل پنالتی شدن سایت

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

دوستان عزیزم از دیروز متاسفانه بصورت ناخاسته و بدون هیچ اخطار قبلی سایتم پنالتی شده تو گوگل (البته من حدس می زنم طوری که بازدیدم به شدت کاهش یافته)

توی یک ماه گذشته بیش از 120% افزایش بازدید از طرف گوگل هم داشتیم که متاسفانه زد و اینجوری شد

متاسفانه هیچ پیغامی هم تو وبمستر برام تا به الان نیومده (حالا نمی دونم شاید دو سه روز دیگه بیاد)

از دوستان عزیز خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنند تا مشکلم هر چه زودتر رفع شود

آدرس سایت : موبایل اسکای

در ضمن هر کسی بتونه مشکل من رو زودتر رفع کنه بابت زحمتش یه شیرینی ناقابلی به حسابش می ریزم

با تشکر

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

سایتت پنالتی نشده است به لینک زیر برید و ادرس سایتتونو بزنید برای سایتت اوکی میده

http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/

شاید مطلب کپی زیاد دادین که ارزش سایتتونو پایین اورده باید مطالب اختصاصی زیاد بزنید تا به روز اول بازگردید

لینک به ارسال

سایتت پنالتی نشده است به لینک زیر برید و ادرس سایتتونو بزنید برای سایتت اوکی میده

http://pixelgroove.c...andbox_checker/

شاید مطلب کپی زیاد دادین که ارزش سایتتونو پایین اورده باید مطالب اختصاصی زیاد بزنید تا به روز اول بازگردید

ممنون دوست عزیز

بله بنده هم دیروز تست کردم پنالتی نشده اما کاهش ورودی سایت به یک دهم خیلی عجیب غریبه

خوشبختانه می شه گفت حداقل یک سالی شاید هم بیشتر باشه که مطلب کپی نداشتیم

یجایی خوندم علتشو نوشته بود که Google Dance هست !!!

پیشنهادی برای رفع مشکل ندارین ؟

لینک به ارسال

والا برای خیلی از دوستان از جمله خودم این مشکل بوجود امده بود. سایت من دو سه هفته ای به روز اول خود برگشت و ورودیام بالا بود. ولی از پری روز دوباره مثل خودش شده و سایتم گم شده باز.

حالا نمیدونم گوگل میخاد چیکار کنه. اگه شما مطلب کپی نداشتین پس خیلتون راحت باشه که مشکل حل میشه ولی باید منتظر باشین. میتونه از تغییرات الگوریتم گوگل باشه

لینک به ارسال

والا برای خیلی از دوستان از جمله خودم این مشکل بوجود امده بود. سایت من دو سه هفته ای به روز اول خود برگشت و ورودیام بالا بود. ولی از پری روز دوباره مثل خودش شده و سایتم گم شده باز.

حالا نمیدونم گوگل میخاد چیکار کنه. اگه شما مطلب کپی نداشتین پس خیلتون راحت باشه که مشکل حل میشه ولی باید منتظر باشین. میتونه از تغییرات الگوریتم گوگل باشه

تو جایی خوندم الگوریتم گوگل دنس یعنی نتایج سایت رو بالا پایین می کنه تا عملکرد سایت رو بررسی بکنه!!! این گوگل هم هر الگوریتمی داره اول رو سر ما اجرا می کنه !!!

لینک به ارسال

سلام

دوسته عزیز ظاهرا گوگل داره با شما میرقصه

Google Dance

شما مطالب کپی رو حذف کنید تو سایت بک لینک ایجاد کنید مطالبتون رو بهینه کنید ی دستی به سئوی قالب بکشید که گوگل داره میرقصه با سایته شما و مورد امتحان گوگل قرار گرفتید

هیچ راه چاره ای نیست به جز اینکه صبر کنید تا تموم بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

مطالب کپی در صورتی که قدیمی هستن و ایندکس شدن حذف کنین مشکل ساز میشه. ولی اگه تازه مطلب کپی زدین بهتره حذف کنید.

به جای حذف کردن بیشتر روی کیفیت و مطالب تخصصی کار کنید.

لینک به ارسال

سلام

دوسته عزیز ظاهرا گوگل داره با شما میرقصه

Google Dance

شما مطالب کپی رو حذف کنید تو سایت بک لینک ایجاد کنید مطالبتون رو بهینه کنید ی دستی به سئوی قالب بکشید که گوگل داره میرقصه با سایته شما و مورد امتحان گوگل قرار گرفتید

هیچ راه چاره ای نیست به جز اینکه صبر کنید تا تموم بشه

موفق باشید

دوست عزیزم رقص یعنی در این حد ؟ این رقصش که خانمان سوز هست حسابشو بکن از حداقل 10000 ورودی اومده شده 1000 تا !!! واقعا شوکه کننده هست مخصوصا برای سایتی که 4 سال سابقه داشته باشه

ممکنه بپرسم با چه دلیلی و مستندی این رو می فرمایید ؟ البته جسارته فقط می خوام بدونم

مطالب کپی در صورتی که قدیمی هستن و ایندکس شدن حذف کنین مشکل ساز میشه. ولی اگه تازه مطلب کپی زدین بهتره حذف کنید.

به جای حذف کردن بیشتر روی کیفیت و مطالب تخصصی کار کنید.

دوست عزیزم حذف کردن که خیلی بدتر هم می شه

آخه جدیدا مطلب کپی نداشتیم

لینک به ارسال

دوسته عزیز طبق گفته های خودتون و تجربه خودم احتمال دادم که این موضوع باشه نگفتم حتما

اگه بینه 5 تا 1 هفته است همین جریان اتفاق افتاده احتمالا

دلایلو مستنداتی لازم نیست یک ساعت بگم بهتون..تو نت سرچ کنید زیاده

نمونه : http://www.metamend.com/google-dance.html

لینک به ارسال

این مشکل واسه همه سایت ها پیش میاد و هر سایتی باید یه روز با این مشکل مواجه بشه...

مثلا ممکنه به مدت یک ماه، ورودی گوگل شما 90٪ کاهش پیدا کنه و سپس درست بشه

گاهی وقت ها هم ممکنه گوگل یه خلاف از سایت ببینه و ورودی اون رو کم کنه

سایت شما مطلب کپی نداره، اما ترافیک عجیبی داره

http://www.alexa.com/siteinfo/http%3A%2F%2Fmobilesky.ir

اگه دقت کنید، بازدید شما به شدت کم و زیاد میشه. این دو راه داره:

1- از طریق تبلیغات براتون این بازدید ها میاد

2- از طریق آی فریم و...

معمولا سایت هایی که بازدیدشون به شدت کم و زیاد میشه، اعتبار خود رو توی گوگل از دست میدن (طبق تجربه 6 ساله من!). چون اکثرا سایت های تجاری که هدف اصلی شون پول هست، بازدیدشون به این شدت کم و زیاد میشه

البته سایت شما یکی از سایت های معتبر توی کشوره و اعتبار زیادی داره

لینک به ارسال

دوسته عزیز طبق گفته های خودتون و تجربه خودم احتمال دادم که این موضوع باشه نگفتم حتما

اگه بینه 5 تا 1 هفته است همین جریان اتفاق افتاده احتمالا

دلایلو مستنداتی لازم نیست یک ساعت بگم بهتون..تو نت سرچ کنید زیاده

نمونه : http://www.metamend....ogle-dance.html

تازه 3 روزه اینجوری شده

لینک به ارسال

این مشکل واسه همه سایت ها پیش میاد و هر سایتی باید یه روز با این مشکل مواجه بشه...

مثلا ممکنه به مدت یک ماه، ورودی گوگل شما 90٪ کاهش پیدا کنه و سپس درست بشه

گاهی وقت ها هم ممکنه گوگل یه خلاف از سایت ببینه و ورودی اون رو کم کنه

سایت شما مطلب کپی نداره، اما ترافیک عجیبی داره

http://www.alexa.com...://mobilesky.ir

اگه دقت کنید، بازدید شما به شدت کم و زیاد میشه. این دو راه داره:

1- از طریق تبلیغات براتون این بازدید ها میاد

2- از طریق آی فریم و...

معمولا سایت هایی که بازدیدشون به شدت کم و زیاد میشه، اعتبار خود رو توی گوگل از دست میدن (طبق تجربه 6 ساله من!). چون اکثرا سایت های تجاری که هدف اصلی شون پول هست، بازدیدشون به این شدت کم و زیاد میشه

البته سایت شما یکی از سایت های معتبر توی کشوره و اعتبار زیادی داره

زیاد به اکسا نگاه نکنید الکسا داره همینجوری کم و زیاد می کنه خود مارو هم دیونه کرده

ما تبلیغ هم جایی ندادیم

اما خوب از این سایت های اسپم که تو آی فریم سایت ها رو لود می کنن روزی چند هزار برامون آی پی می فرستن

اینم نمونه نمودار رشد نرمال بازدید سایت

96667785295836024098.png

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

توی 3 روز آمار شما به شدت کاهش پیدا کرده

این خیلی عجیبه

البته به تکته خیلی خوبی اشاره کردید. متاسفانه این سایت های اسپم که مطالب رو در قالب آی فریم نمایش میدن، باعث میشه که مطالب شما از صفحه اول گوگل خارج بشه و اونا جاش رو بگیرن

من بخاطر همین، آدرس مطالب رو تغییر دادم و صفحات 404 رو روی صفحه اول سایت انتقال دادن

تو 1 روز دیدم 12000 بازدید از طریق 404 به صفحه اصلی اومد

اما با این کارم سایتم رو از دست اونا نجات دادم و اونا رو به اسپم تبدیل کردم :lol:

چک کنید ببینید سرور، آی پی های خارجی رو مسدود نکرده؟

مثلا: هاستینگ من به دلیل حملات، آی پی های خارجی رو بست و 30٪ از بازدید من که از ترکیه و عربستان بود به کلی قطع شد

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

نخیر دوست عزیزم آی پی خارجی بسته بشه هم گوگل اخطار می ده هم درجا به من ایمیل و اس ام اس میاد

لینک به ارسال

من مطمئنم هر چی میکشیدم فعلا از الگوریتم گوگل هست. سایت هایی که دارای مطالب خوبی هستند داره انالیز میکنه و و اگه با الگوریتمش همخانی داشته باشه سایت بحالت اول برمیگرده.

سایتتم از نظر اسپم بودن در این لینک چک کردم از صفر تا ۱۰ برای سایتت ۰ را نشون داد که خیلی خوبه

http://www.ragepank.com/spam-o-meter/

لینک به ارسال

همین دلایل هست که منو سردرگم کرده دیگه

اگه فقط یک درصد خودم علتو تشخیص بدم حل می کنم

لینک به ارسال

اگر در این سایت ok ندهد یعنی در پنالتی قرار دارد؟ و چطور باید از پنالتی در آورده شود؟

اوکی نده یعنی پنالتی شده

لینک به ارسال

اگر در این سایت ok ندهد یعنی در پنالتی قرار دارد؟ و چطور باید از پنالتی در آورده شود؟

کدوم سایت اوکی ندهد ؟ متوجه نشدم

مدیران و سئو کاران حرفه ای لطفا وارد بحث بشن

چرا کسی از حرفه ای کارا نیست ؟

لینک به ارسال

من مطمئنم هر چی میکشیدم فعلا از الگوریتم گوگل هست. سایت هایی که دارای مطالب خوبی هستند داره انالیز میکنه و و اگه با الگوریتمش همخانی داشته باشه سایت بحالت اول برمیگرده.

سایتتم از نظر اسپم بودن در این لینک چک کردم از صفر تا ۱۰ برای سایتت ۰ را نشون داد که خیلی خوبه

این چطوری عمل میکنه

سایت من = 1

گوگل = 0

انجمن وردپرس پارسی = 2

لینک به ارسال

اگه عدد 1 رو نشون بده ، یعنی چی ؟ و چیکار باید کرد که این عدد ، 0 بشه ؟

لینک به ارسال

اگه عدد 1 رو نشون بده ، یعنی چی ؟ و چیکار باید کرد که این عدد ، 0 بشه ؟

هرچی عداد بالاتر باشه میزان اسپم بودن سایت بیشتر هست و تا عدد ۲ و ۳ معمولی است و لی از اون بالاتر نشون میده که سایتت یک اسپم خانه است.

لینک به ارسال

کدوم سایت اوکی ندهد ؟ متوجه نشدم

مدیران و سئو کاران حرفه ای لطفا وارد بحث بشن

چرا کسی از حرفه ای کارا نیست ؟

هب ادرس سایت خودمون که وارد می کنیم بعد چک کردن که میزنیم مثل اینکه اگه اخر پیغام ok دهد یعنی سایت پنالتی نیست خب اگر پیغامی غیر ok دهد یعنی پنالتی هست . خب برای در اوردن از پنالتی چه کاری باید انجام داد

لینک به ارسال

هرچی عداد بالاتر باشه میزان اسپم بودن سایت بیشتر هست و تا عدد ۲ و ۳ معمولی است و لی از اون بالاتر نشون میده که سایتت یک اسپم خانه است.

خوب همین اسپم که میگید یعنی چی ؟ منظور مطالب کپی هست ؟ من مطلبی کپی نمیکنم یا اگه کنم ، کلا زیر و بمش رو تغییر میدم و تقریبا با نگارش اختصاصی مطلب واسه سایت میزارم و عینا کپی نمیکنم ، ولی واسه من زده عدد 1.

آیا این سایت عملکرد دقیقی داره ؟ و حالا که زده 1 ، چه جوری میتونم به 0 برسونم و در کل چه نکاتی باید رعایت بشه که سایت اسپم شناخته نشه ؟

ممنون میشم شما که اطلاع دارید توضیح بدید تا من و بقیه ی دوستان هم بتونیم از راهنمایی شما به پاسخ صحیحی برسیم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...