75 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز

دوستان عزیزم از دیروز متاسفانه بصورت ناخاسته و بدون هیچ اخطار قبلی سایتم پنالتی شده تو گوگل (البته من حدس می زنم طوری که بازدیدم به شدت کاهش یافته)

توی یک ماه گذشته بیش از 120% افزایش بازدید از طرف گوگل هم داشتیم که متاسفانه زد و اینجوری شد

متاسفانه هیچ پیغامی هم تو وبمستر برام تا به الان نیومده (حالا نمی دونم شاید دو سه روز دیگه بیاد)

از دوستان عزیز خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنند تا مشکلم هر چه زودتر رفع شود

آدرس سایت : موبایل اسکای

در ضمن هر کسی بتونه مشکل من رو زودتر رفع کنه بابت زحمتش یه شیرینی ناقابلی به حسابش می ریزم

با تشکر

ویرایش شده در توسط iran
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتت پنالتی نشده است به لینک زیر برید و ادرس سایتتونو بزنید برای سایتت اوکی میده

http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/

شاید مطلب کپی زیاد دادین که ارزش سایتتونو پایین اورده باید مطالب اختصاصی زیاد بزنید تا به روز اول بازگردید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتت پنالتی نشده است به لینک زیر برید و ادرس سایتتونو بزنید برای سایتت اوکی میده

http://pixelgroove.c...andbox_checker/

شاید مطلب کپی زیاد دادین که ارزش سایتتونو پایین اورده باید مطالب اختصاصی زیاد بزنید تا به روز اول بازگردید

ممنون دوست عزیز

بله بنده هم دیروز تست کردم پنالتی نشده اما کاهش ورودی سایت به یک دهم خیلی عجیب غریبه

خوشبختانه می شه گفت حداقل یک سالی شاید هم بیشتر باشه که مطلب کپی نداشتیم

یجایی خوندم علتشو نوشته بود که Google Dance هست !!!

پیشنهادی برای رفع مشکل ندارین ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا برای خیلی از دوستان از جمله خودم این مشکل بوجود امده بود. سایت من دو سه هفته ای به روز اول خود برگشت و ورودیام بالا بود. ولی از پری روز دوباره مثل خودش شده و سایتم گم شده باز.

حالا نمیدونم گوگل میخاد چیکار کنه. اگه شما مطلب کپی نداشتین پس خیلتون راحت باشه که مشکل حل میشه ولی باید منتظر باشین. میتونه از تغییرات الگوریتم گوگل باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا برای خیلی از دوستان از جمله خودم این مشکل بوجود امده بود. سایت من دو سه هفته ای به روز اول خود برگشت و ورودیام بالا بود. ولی از پری روز دوباره مثل خودش شده و سایتم گم شده باز.

حالا نمیدونم گوگل میخاد چیکار کنه. اگه شما مطلب کپی نداشتین پس خیلتون راحت باشه که مشکل حل میشه ولی باید منتظر باشین. میتونه از تغییرات الگوریتم گوگل باشه

تو جایی خوندم الگوریتم گوگل دنس یعنی نتایج سایت رو بالا پایین می کنه تا عملکرد سایت رو بررسی بکنه!!! این گوگل هم هر الگوریتمی داره اول رو سر ما اجرا می کنه !!!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایر دوستان نظری ندارن ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوسته عزیز ظاهرا گوگل داره با شما میرقصه

Google Dance

شما مطالب کپی رو حذف کنید تو سایت بک لینک ایجاد کنید مطالبتون رو بهینه کنید ی دستی به سئوی قالب بکشید که گوگل داره میرقصه با سایته شما و مورد امتحان گوگل قرار گرفتید

هیچ راه چاره ای نیست به جز اینکه صبر کنید تا تموم بشه

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطالب کپی در صورتی که قدیمی هستن و ایندکس شدن حذف کنین مشکل ساز میشه. ولی اگه تازه مطلب کپی زدین بهتره حذف کنید.

به جای حذف کردن بیشتر روی کیفیت و مطالب تخصصی کار کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوسته عزیز ظاهرا گوگل داره با شما میرقصه

Google Dance

شما مطالب کپی رو حذف کنید تو سایت بک لینک ایجاد کنید مطالبتون رو بهینه کنید ی دستی به سئوی قالب بکشید که گوگل داره میرقصه با سایته شما و مورد امتحان گوگل قرار گرفتید

هیچ راه چاره ای نیست به جز اینکه صبر کنید تا تموم بشه

موفق باشید

دوست عزیزم رقص یعنی در این حد ؟ این رقصش که خانمان سوز هست حسابشو بکن از حداقل 10000 ورودی اومده شده 1000 تا !!! واقعا شوکه کننده هست مخصوصا برای سایتی که 4 سال سابقه داشته باشه

ممکنه بپرسم با چه دلیلی و مستندی این رو می فرمایید ؟ البته جسارته فقط می خوام بدونم

مطالب کپی در صورتی که قدیمی هستن و ایندکس شدن حذف کنین مشکل ساز میشه. ولی اگه تازه مطلب کپی زدین بهتره حذف کنید.

به جای حذف کردن بیشتر روی کیفیت و مطالب تخصصی کار کنید.

دوست عزیزم حذف کردن که خیلی بدتر هم می شه

آخه جدیدا مطلب کپی نداشتیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوسته عزیز طبق گفته های خودتون و تجربه خودم احتمال دادم که این موضوع باشه نگفتم حتما

اگه بینه 5 تا 1 هفته است همین جریان اتفاق افتاده احتمالا

دلایلو مستنداتی لازم نیست یک ساعت بگم بهتون..تو نت سرچ کنید زیاده

نمونه : http://www.metamend.com/google-dance.html

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل واسه همه سایت ها پیش میاد و هر سایتی باید یه روز با این مشکل مواجه بشه...

مثلا ممکنه به مدت یک ماه، ورودی گوگل شما 90٪ کاهش پیدا کنه و سپس درست بشه

گاهی وقت ها هم ممکنه گوگل یه خلاف از سایت ببینه و ورودی اون رو کم کنه

سایت شما مطلب کپی نداره، اما ترافیک عجیبی داره

http://www.alexa.com/siteinfo/http%3A%2F%2Fmobilesky.ir

اگه دقت کنید، بازدید شما به شدت کم و زیاد میشه. این دو راه داره:

1- از طریق تبلیغات براتون این بازدید ها میاد

2- از طریق آی فریم و...

معمولا سایت هایی که بازدیدشون به شدت کم و زیاد میشه، اعتبار خود رو توی گوگل از دست میدن (طبق تجربه 6 ساله من!). چون اکثرا سایت های تجاری که هدف اصلی شون پول هست، بازدیدشون به این شدت کم و زیاد میشه

البته سایت شما یکی از سایت های معتبر توی کشوره و اعتبار زیادی داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوسته عزیز طبق گفته های خودتون و تجربه خودم احتمال دادم که این موضوع باشه نگفتم حتما

اگه بینه 5 تا 1 هفته است همین جریان اتفاق افتاده احتمالا

دلایلو مستنداتی لازم نیست یک ساعت بگم بهتون..تو نت سرچ کنید زیاده

نمونه : http://www.metamend....ogle-dance.html

تازه 3 روزه اینجوری شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل واسه همه سایت ها پیش میاد و هر سایتی باید یه روز با این مشکل مواجه بشه...

مثلا ممکنه به مدت یک ماه، ورودی گوگل شما 90٪ کاهش پیدا کنه و سپس درست بشه

گاهی وقت ها هم ممکنه گوگل یه خلاف از سایت ببینه و ورودی اون رو کم کنه

سایت شما مطلب کپی نداره، اما ترافیک عجیبی داره

http://www.alexa.com...://mobilesky.ir

اگه دقت کنید، بازدید شما به شدت کم و زیاد میشه. این دو راه داره:

1- از طریق تبلیغات براتون این بازدید ها میاد

2- از طریق آی فریم و...

معمولا سایت هایی که بازدیدشون به شدت کم و زیاد میشه، اعتبار خود رو توی گوگل از دست میدن (طبق تجربه 6 ساله من!). چون اکثرا سایت های تجاری که هدف اصلی شون پول هست، بازدیدشون به این شدت کم و زیاد میشه

البته سایت شما یکی از سایت های معتبر توی کشوره و اعتبار زیادی داره

زیاد به اکسا نگاه نکنید الکسا داره همینجوری کم و زیاد می کنه خود مارو هم دیونه کرده

ما تبلیغ هم جایی ندادیم

اما خوب از این سایت های اسپم که تو آی فریم سایت ها رو لود می کنن روزی چند هزار برامون آی پی می فرستن

اینم نمونه نمودار رشد نرمال بازدید سایت

96667785295836024098.png

ویرایش شده در توسط iran
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی 3 روز آمار شما به شدت کاهش پیدا کرده

این خیلی عجیبه

البته به تکته خیلی خوبی اشاره کردید. متاسفانه این سایت های اسپم که مطالب رو در قالب آی فریم نمایش میدن، باعث میشه که مطالب شما از صفحه اول گوگل خارج بشه و اونا جاش رو بگیرن

من بخاطر همین، آدرس مطالب رو تغییر دادم و صفحات 404 رو روی صفحه اول سایت انتقال دادن

تو 1 روز دیدم 12000 بازدید از طریق 404 به صفحه اصلی اومد

اما با این کارم سایتم رو از دست اونا نجات دادم و اونا رو به اسپم تبدیل کردم :lol:

چک کنید ببینید سرور، آی پی های خارجی رو مسدود نکرده؟

مثلا: هاستینگ من به دلیل حملات، آی پی های خارجی رو بست و 30٪ از بازدید من که از ترکیه و عربستان بود به کلی قطع شد

ویرایش شده در توسط سیدرضا بازیار
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نخیر دوست عزیزم آی پی خارجی بسته بشه هم گوگل اخطار می ده هم درجا به من ایمیل و اس ام اس میاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مطمئنم هر چی میکشیدم فعلا از الگوریتم گوگل هست. سایت هایی که دارای مطالب خوبی هستند داره انالیز میکنه و و اگه با الگوریتمش همخانی داشته باشه سایت بحالت اول برمیگرده.

سایتتم از نظر اسپم بودن در این لینک چک کردم از صفر تا ۱۰ برای سایتت ۰ را نشون داد که خیلی خوبه

http://www.ragepank.com/spam-o-meter/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین دلایل هست که منو سردرگم کرده دیگه

اگه فقط یک درصد خودم علتو تشخیص بدم حل می کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در این سایت ok ندهد یعنی در پنالتی قرار دارد؟ و چطور باید از پنالتی در آورده شود؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در این سایت ok ندهد یعنی در پنالتی قرار دارد؟ و چطور باید از پنالتی در آورده شود؟

اوکی نده یعنی پنالتی شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم سایت اوکی ندهد ؟ متوجه نشدم

مدیران و سئو کاران حرفه ای لطفا وارد بحث بشن

چرا کسی از حرفه ای کارا نیست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مطمئنم هر چی میکشیدم فعلا از الگوریتم گوگل هست. سایت هایی که دارای مطالب خوبی هستند داره انالیز میکنه و و اگه با الگوریتمش همخانی داشته باشه سایت بحالت اول برمیگرده.

سایتتم از نظر اسپم بودن در این لینک چک کردم از صفر تا ۱۰ برای سایتت ۰ را نشون داد که خیلی خوبه

این چطوری عمل میکنه

سایت من = 1

گوگل = 0

انجمن وردپرس پارسی = 2

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه عدد 1 رو نشون بده ، یعنی چی ؟ و چیکار باید کرد که این عدد ، 0 بشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه عدد 1 رو نشون بده ، یعنی چی ؟ و چیکار باید کرد که این عدد ، 0 بشه ؟

هرچی عداد بالاتر باشه میزان اسپم بودن سایت بیشتر هست و تا عدد ۲ و ۳ معمولی است و لی از اون بالاتر نشون میده که سایتت یک اسپم خانه است.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم سایت اوکی ندهد ؟ متوجه نشدم

مدیران و سئو کاران حرفه ای لطفا وارد بحث بشن

چرا کسی از حرفه ای کارا نیست ؟

هب ادرس سایت خودمون که وارد می کنیم بعد چک کردن که میزنیم مثل اینکه اگه اخر پیغام ok دهد یعنی سایت پنالتی نیست خب اگر پیغامی غیر ok دهد یعنی پنالتی هست . خب برای در اوردن از پنالتی چه کاری باید انجام داد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هرچی عداد بالاتر باشه میزان اسپم بودن سایت بیشتر هست و تا عدد ۲ و ۳ معمولی است و لی از اون بالاتر نشون میده که سایتت یک اسپم خانه است.

خوب همین اسپم که میگید یعنی چی ؟ منظور مطالب کپی هست ؟ من مطلبی کپی نمیکنم یا اگه کنم ، کلا زیر و بمش رو تغییر میدم و تقریبا با نگارش اختصاصی مطلب واسه سایت میزارم و عینا کپی نمیکنم ، ولی واسه من زده عدد 1.

آیا این سایت عملکرد دقیقی داره ؟ و حالا که زده 1 ، چه جوری میتونم به 0 برسونم و در کل چه نکاتی باید رعایت بشه که سایت اسپم شناخته نشه ؟

ممنون میشم شما که اطلاع دارید توضیح بدید تا من و بقیه ی دوستان هم بتونیم از راهنمایی شما به پاسخ صحیحی برسیم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت تمام استاتید و دوستان عزیز؛
      من یک وب سایت دارم که موقع بررسی سئو سایت در یک بخشی نوشته نسبت متن به حجم کدهای HTML کم و باید بیشتر بشه. توی فروم های مختلف گشتم و چیز درست حسابی پیدا نکردم. وب سایت بنده با وردپرس نوشته شده و 26 تا افزونه روی سایت نصبه محتوای تولید شده هم معمولا کمتر از 1000 واژه نبوده.
      بعضی ها میگفتن باید فاصله کد ها رو برداری و ... من از افزونه wp-rocket (موشک وردپرس) استفاده میکنم تونستم با کمک همین انجمن گرید A رو بگیرم حالا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم.
      ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید یا اینکه منبعی رو معرفی کنید این مشکل رو برطرف کنم.
      آدرس سایت بنده : bonianservice.com
      با تشکر
    • توسط mahdyhigh
      با سلام من افزونه yith cost of goods رو برای محاسبه سود زیان فروشگاه ووکامرسم نصب کردم . وقتی از طرف کاربر خرید انجام میشه فرایند بدون مشکل هست و گزارش گیری درست به ما میده
      اما اگه در صفحه سفارشات پنل ادمین اقدام به افزودن سفارش یا  ایجاد سفارش کنید ایتم های اضافه شده تون از نظر این پلاگین نادیده گرفته میشه و در گزارش گیری خودش حساب نمیشه وقیمت خریدش رو جلوی ایتم نمیاره
      از اون جایی که ما علاوه بر وبسایت به صورت تلفنی هم سفارش ایجاد می کنیم من خیلی فوری نیاز دارم که این موضوع حل بشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟ پلاگین های دیگر مثل این خدمات ندارن و من هم کلی وقت سر ترجمه افزونه کردم و قیمت خرید کلی محصولات رو هم توش واردکردم برا همین نمیتونم از افزونه دیگه ای استفاده کنم کسی کمکی میتونه بکنه؟
    • توسط jigsaw
      سلام برای نصب ورد برس و تکمیل بایگاه داده (wp-config-sample) از طریق ویرایش متن اقدام کردم اما بعد اینکه با مرورگر برای ادامه نصب ادرس http://localhost/wordpress/wp-admin/setup-config.phpوارد کردم با خطا عدم شناسایی مواجه شدم (قبلش نام را به wp-config)تغیر دادم اما بعد اینکه خواستم با مرورگر بایگاه تکمیل کنم با خطای 2مواجه شدم خطاها بیوست میکنم کمک لطفا

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت تمام اساتید و دوستان عزیز؛
      من یک وب سایت دارم که چندماهی میشه بارگذاری شده ولی چندتا مشکل باهاش دارم.
      اول سرعت لود سایته، با اینکه افزونه wp rocketرو نصب کردم ولی یکم سایتم کنده
      مشکل دوم با اینکه هیچ مشکلی تو نسخه موبایلش وجود نداره و از تگ og استفاده کردم ولی بازم پیشنمایشی داخل تلگرام نداره (دامین آتوریتی :8، پیچ آتوریتی:3)
      با اجازه آدرس سایت به همراه عکس بررسی آن داخل gtmetrix رو قرار میدم لطفا من رو راهنمایی کنید. (bonianservice.com)
      بنظر شما چه هاستی تهیه کنم بهتره؟ اگه هاست خوبیم سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

با تشکر
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان. (میخوام یک آموزش رو به صورت کاملا ساده و به زبان عام با شما در میون بذارم)
      چند وقتی میشه که من فکرم درگیر اینکه چرا آدرس سایتم در اکثر شبکه های اجتماعی پیشنمایش دارند ولی فقط در تل.گرام این مشکل وجود دارد!
      همه میدونیم که باید برای اینکار اول باید برای وب سایتمون زمان بذاریم تا قدرت (آتوریتی) بالای پیدا کنه بعدش نوبت استفاده از یک افزونه برای سئو سایت می باشه. چون هدف ما اینجا وردپرسه پس پیشنهاد میکنم از افزونه yoast seo استفاده کنید. که به صورت خودگار تگ og رو به صفحات سایت اضافه میکنه.
      شما یه جستجوی کوچک که انجام بدید متوجه میشه که تگ og برای نمایش توضیحات در سایت هستش.
      ولی یک نکته که خیلی از افراد به آن اشاره نمیکنن (یا نمیخوان بگن) اینکه شما تا زمانی که حالت نمایش موبایل برای قالبتون به صورت اصولی انجام نشده باشه نمیتونید این پیشنمایش رو داشته باشید. 
      نکته» مهم نیست که ما توی گوشی خودمون یا بقیه سایت رو کامل میبینم مهم اینکه خزنده های گوگل چطوری سایت رو بررسی میکنند. پس قبل از هر کاری پیشنهاد میکنم از بهینه بودن قالب برای موبایل اطمینان پیدا نمایید.
      نکته بعدی باید توی فایل robots.txt یک سری تنظیمات انجام بدید.
      اول از همه نباید دسترسی به قالب ، پلاگین ها و فایل کش رو غیر فعال کنید. به مثال زیر توجه کنید :
      Disallow: /wp-content/plugins Disallow: /wp-content/cache Disallow: /wp-content/themes Disallow: /wp-includes در کد های بالا عملا ما از دسترسی خزنده های گوگل به قالب و کش سایتمون جلوگیری میکنیم. با اینکه خزنده های گوگل نمیتونن متوجه ساختار اصلی سایت و قالب سایت ما بشن. پیشنهاد میکنم از این کد های اصلا استفاده نکنید.
      خیلی از متخصصان سئو (البته به اصطلاح) از این مدل کدها استفاده میکنن. علاوه بر اینکه دسترسی خزنده های گوگل به سایت شما ناقص میشه، باعث عدم نمایش اصولی سایت در گوگل هست که خیلی از سایت های ایرانی قابلیت نمایش اصولی در گوگل وب مستر رو ندارن.
      اگر شما هم مثل بنده چند وقتی میشه مشکلی با وردپرس و ارور های آن در گوگل وب مستر دارید پیشنهاد میکنم فایل robots.txt رو به خوبی بررسی کنید و اگر مشکلی دارد حتما آن رو برطرف کنید.
      یک کد اصولی هم برای شما عزیزان قرار میدم. تا هم خزنده ها درک بهتری از سایت شما داشته باشند هم ارور های به مراتب کمتری دریافت کنید.
      User-agent: *
      Disallow: /cgi-bin/
      Disallow: /wp-admin/
      Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
      Sitemap: http://site.com/post-sitemap.xml
      Sitemap: http://site.com/page-sitemap.xml
      Sitemap: http://site.com/product-sitemap.xml
      یک نکته مهم » در بخش سایت مپ باید آدرس کامل سایت خودتون رو وارد کنید. اگر از SSL استفاده میکند پیشنهاد میکنم ادرس رو به صورت HTTPS وارد کنید.
      موفق باشید