رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان گرامی

امروز برابر با دومین سالگرد گروه ماندگار وب هست که مرتبط با همین مناسبت قرار هست بصورت ماهانه و همیشگی قرعه کشی بین کاربران انجام بگیره و به برندگان پوسته و یا افزونه های پریمیوم تعلق بگیره

اطلاعات بیشتر

لینک به ارسال

سلام

اون اولا پوسته های خوبی رایگان می گذاشتید دمتون گررررررم

قربونتون برم مگه الان نمیذاریم :)

شما معرفی کنید بچه های فارسی ساز رایگان براتون راست چین کنن

لینک به ارسال

قربونتون برم مگه الان نمیذاریم :)

شما معرفی کنید بچه های فارسی ساز رایگان براتون راست چین کنن

منظور از رایگان اینه که اگر کسی خواست نام ماندگار وب را از فوتر حذف کنه اجازه داشته باشه انچه که من اطلاع دارم اینه که شما اجازه چنین کاری را نمی دید

لینک به ارسال

منظور از رایگان اینه که اگر کسی خواست نام ماندگار وب را از فوتر حذف کنه اجازه داشته باشه انچه که من اطلاع دارم اینه که شما اجازه چنین کاری را نمی دید

منظورتون این هست که اگر برای مثال در یک مکانی آزمون رایگانی برگزار بشه بعد از پایان آزمون شما میتونید این اجازه رو به خودتون بدید که میز و صندلی های آزمون رو با خودتون ببرید؟

ما اجازه ی اینکار رو به شخصیت و رفتار انسانی کاربرانمون واگذار میکنیم و برخلاف تمام سایت های موجود هیچ کدوم از فوترهای پوسته های ما کد (قفل) نیست

موفق باشید

لینک به ارسال

ولی معنی رایگان چیز دیگه ایه تا چند سال پیش که پوسته های رایگان وردپرس به این شکل در دسترس نبودند برای داشتن یک قالب استاندارد فارسی شده که معمولا فوترش قفل بود و با حذف نام فارسی ساز از کار می افتاد بالای دویست تومن باید هزینه می کردید

دست تمام بچه های ماندگار وب درد نکنه سایت حرفه ای و بی حاشیه ای دارند

خدا قوت

خسته نباشید

لینک به ارسال

سایت خوبی دارید

ایشالا 20 ساله بشید

ایشالا همتون تا آخر عمر در کنار هم پیر بشید

ایشالا لایک به قبرتون بباره

لینک به ارسال

امیدوارم موفق بشید - اگر وقت داشتید سمت قالب های ووکامرس هم برید - ممنون - بسیار ممنون - سایت خوبی دارید

لینک به ارسال

تو سال تازه برنامه های مختلف و فعالیت بیشتری خواهیم داشت که بیشترین تمرکز هم بر روی شهر پوسته ها هست

لینک به ارسال

سلام

دومین سالگرد گروه ماندگار وب رو تبریک میگم دوست عزیز .

:wub:

پایدار باشید

لینک به ارسال

منظورتون این هست که اگر برای مثال در یک مکانی آزمون رایگانی برگزار بشه بعد از پایان آزمون شما میتونید این اجازه رو به خودتون بدید که میز و صندلی های آزمون رو با خودتون ببرید؟

ما اجازه ی اینکار رو به شخصیت و رفتار انسانی کاربرانمون واگذار میکنیم و برخلاف تمام سایت های موجود هیچ کدوم از فوترهای پوسته های ما کد (قفل) نیست

موفق باشید

من منظورم این نبود که حق شما را نادیده بگیرم زحمات شما قابل تقدیر است

توآزمون متالش اینه که میشه برگه های امتحانی را خارج کرد

ولی پیشنهاد من اینه که شما به کاربرانی که میخوان استفاده کنندبگوییدلینک وب شما را درپیوندهاشون ثبت کنندبه نظرم اینکار ارزش واهمیتش از نام سایت درفوتر بودن بیشتره من خودم شخصا به اندازه ای که به پیوندها نگاه میکنم به فوتر قالب نگاه نمی کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...