رفتن به مطلب

مشکل در باکس ها در CSS

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه .

من توی CSS وقتی میخوام به لایه ها یا تگ های سایت استایل بدم وقتی یک باکسی رو بهش عنصر float:right میدم باکس زیری اون ارتفاعش کم میشه !

چون من میخوام حالت ارتفاع روی auto باشه و بخاطره همین وقتی یک عنصری رو داخل یک باکس float right میدم ارتفاع باکس اصلی از حالت auto خارج میشه .

مثل عکس زیر :

post-2584-0-10997600-1405874282_thumb.pn

لینک به ارسال

دوستان شرمنده تاپیک رو بالا میارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم هر چقدر جستجو میکنم به نتیجه خاصی نمیرسم . ممنون

لینک به ارسال

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه .

من توی CSS وقتی میخوام به لایه ها یا تگ های سایت استایل بدم وقتی یک باکسی رو بهش عنصر float:right میدم باکس زیری اون ارتفاعش کم میشه !

چون من میخوام حالت ارتفاع روی auto باشه و بخاطره همین وقتی یک عنصری رو داخل یک باکس float right میدم ارتفاع باکس اصلی از حالت auto خارج میشه .

مثل عکس زیر :

post-2584-0-10997600-1405874282_thumb.pn

دوست عزیز سوالت خیلی نامفهوم بودش تو عکسی هم که قرار دادی متاسفانه هیچ قسمتی مشخص نکردی و یا توضیح ندادی . به صورت آنلاین باشه خیلی خوب میشه .

یه موضوعی درباره float . شما وقتی یک Div پدر و اصلی داری و دو Div زیر مجموعه آنها ، وقتی به Div های زیر مجموعه Float میدی یه جورایی اونها رو از div پدر خودشون خارج کردی با اینکه داخل همون Div هستند اما ارث بری اون Div پدر دیگه ندارند . در اینجا باید به div پدر دستور زیر را بدی .

.div {
clear: both;
}

تقریبا تو اکثر کدنویسی ها این دستور شامل یک کلاس مشخص هستش با عنوان .clearfix که تو اینترنت راجبش جستجو کنی راجب این کلاس بیشتر متوجه میشی .

موفق باشی .

لینک به ارسال

انلاین شرمنده چون توی لوکال دارم تست میکنم و پوسته پریمیوم هستش .

سوالم واضحه الان اگر توی عکسی که گذاشتم نگاه کنید باکس اصلی زیر همه لایه ها با اینکه ارتفاعش حالت auto داره ولی تمام صفحه نمیشه یعنی همه المان ها رو در بر نمیگیره .

این عکس رو نگاه کنید سوالمو متوجه میشید .

post-2584-0-56510200-1406140975_thumb.pn

اگر اینطوری تشخیص مشکله اعلام کنید که لینک آنلاین html قالب رو پ خ کنم

دوست عزیز سوالت خیلی نامفهوم بودش تو عکسی هم که قرار دادی متاسفانه هیچ قسمتی مشخص نکردی و یا توضیح ندادی . به صورت آنلاین باشه خیلی خوب میشه .

یه موضوعی درباره float . شما وقتی یک Div پدر و اصلی داری و دو Div زیر مجموعه آنها ، وقتی به Div های زیر مجموعه Float میدی یه جورایی اونها رو از div پدر خودشون خارج کردی با اینکه داخل همون Div هستند اما ارث بری اون Div پدر دیگه ندارند . در اینجا باید به div پدر دستور زیر را بدی .

روش شما رو هم امتحان کردم در واقع من همون اول از این عنصر استفاده کردم ولی مشکل رفع نشد

لینک به ارسال

سلام

در css خاصیت flot به عنصر فرزند که قراره باکس باشه داده بشه عناصر باکس و خود باکس ارتفاعشون رو از دست میدن شما باید به div کلی float و height:auto

بدید تا div های درونیش که باکس ها هستند از حالت ارتفاعشون خارج نشن

لینک به ارسال
سلام در css خاصیت flot به عنصر فرزند که قراره باکس باشه داده بشه عناصر باکس و خود باکس ارتفاعشون رو از دست میدن شما باید به div کلی float و height:auto بدید تا div های درونیش که باکس ها هستند از حالت ارتفاعشون خارج نشن

خوب اینطوری حالت وسط چین باکس اصلی به سمت راست میره من میخوام باکس اصلی وسط باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...