رفتن به مطلب

استفاده از یک پوشه برای رسانه دو سایت وردپرسی!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من روی سایتم دو وردپرس نصب کردم (یکی در آدرس اصلی سایت و دیگری در آدرسی شبیه site .com/wp) ...

در وردپرسی که روی شاخه اصلی سایت نصب شده (site .com)، با استفاده از یک کد و تغییر در فایل config پوشه آپلود رسانه ها رو به site .com/uploads تغییر دادم ...

از طرفی امکان دسته بندی رسانه ها بر اساس تاریخ رو برداشتم. (از داخل تنظیمات > رسانه)

تمام تصاویری که نیاز داشتم رو روی وردپرس اصلی (site .com) آپلود کردم و دارم استفاده میکنم.

الآن میخوام در وردپرس دیگه (site .com/wp) کاری بکنم که پوشه آپلود رسانه های اون هم به site .com/uploads تبدیل بشه ...

و از طرفی تمام فایل هایی که در اون پوشه هستند (قبلا به عنوان رسانه در وردپرس اصلی آپلود شدند) رو به عنوان رسانه تشخیص بده تا بشه از اونها استفاده کرد.

لطفاً در این مورد بنده رو راهنمایی کنید. (حدالامکان بدون استفاده از افزونه!)

با تشکّر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شما میخواهید از یک فایل رسانه برای 2 وردپرس استفاده کنید ؟

روش زیر تست کنید »

http://www.wpbeginne...-wordpress-3-5/

http://www.inkthemes...rdpress-3-5/02/

بله! میخواهم پوشه و فایل های رسانه دو وردپرس که روی یک هاست نصب شده اند رو یکی کنم.

به این معنی که وقتی فایلی در وردپرس اول آپلود میکنم این فایل در رسانه وردپرس دوم هم قابل شناسایی باشه!

یعنی با یک بار آپلود در رسانه یک وردپرس بتونم از اون در رسانه وردپرس دیگر هم استفاده کنم ...

در مورد دو لینکی که ارائه دادید؛ با روش کدنویسی ای که در همون آدرس ها نوشته شده آدرس آپلود رسانه رو در وردپرس اصلی تغییر دادم ...

با همین کد هم میتونم آدرس آپلود رسانه وردپرس دوم رو به پوشه ای که برای وردپرس اولی انتخاب کردم بدم ولی همونطور که گفته شد، فایل های آپلودی در یک وردپرس در وردپرس دیگه شناسایی نمیشه!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکّر

لینک به ارسال

با استفاده از توضیحات این صفحه میشه این کاری که میخوام رو انجام داد ؟!

در صورت مثبت بودن پاسخ، لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه باید این کار انجام بشه ...!

تشکّر

لینک به ارسال

به نظر من از وردپرس شبکه استفاده کن و دو تا وردپرس استفاده نصب نکن . وردپرس شبکه واسه همینا هستش و وردپرس شبکه رو فعال کن و مشکلی نداری دیگه!

لینک به ارسال

به نظر من از وردپرس شبکه استفاده کن و دو تا وردپرس استفاده نصب نکن . وردپرس شبکه واسه همینا هستش و وردپرس شبکه رو فعال کن و مشکلی نداری دیگه!

هر وردپرس با یک زبان هست برای همین فکر نمیکنم بشه از وردپرس شبکه استفاده کرد!

اگر ممکن باشه به همین صورت کار رو ادامه بدم خیلی بهتره! (استفاده از دو وردپرس ...)

لطفاً در صورتی که امکانش هست بنده رو در این زمینه راهنمایی کنید.

تشکّر

لینک به ارسال

میشه با استفاده از مطالب این صفحه کار مورد نظرم رو انجام بدم ؟

یکی از دوستان مورد زیر رو عرض کردند؛ ممکنه بنده رو در این مورد راهنمایی کنید ؟

یکی از روش‌ها این هست که برنامه‌ای بنویسید که پوشه‌ی آپلود رو هر چند ساعت بررسی کنه و اگر فایل جدیدی آپلود شده بود ، اون رو به مدیا اضافه کنه
ویرایش شده توسط omid_r
لینک به ارسال

با وردپرس شبکه میشه

https://wordpress.or...ia/screenshots/

1- در اینصورت باید وردپرس دومی من شبکه باشه ؟!

یا اینکه فقط پلاگین رو روی وردپرس دوم نصب کنم کافیه ؟

اگر نیازی به نصب وردپرس شبکه نیست، بعد از فعالسازی پلاگین و رفتن در قسمت اضافه کردن فایل رسانه و گزینه Network Shared Media با پیام You don't have access to any other sites media... مواجه میشم!

2- این ارور به خاطر چی هست و چطور باید رفع بشه ؟

3- من تمام مطالب و فایل هام رو روی وردپرس اولی ریختم (یعنی امکان تغییر وردپرس در سیستم اولی رو ندارم) ولی روی دومی خیلی کار نکردم ولی اگر بشه به همین صورت کار رو انجام داد خیلی بهتره! (یعنی هیچ تنظیماتی به هم نریزه ...)

لینک به ارسال

1-بهتره خطاها و... جستجو کنید چون بحث شده

2- درباره وردپرس شبکه کمی تحقیق کنید به جواب ها میرسید

وردپرس شبکه یه سیستم وبلاگدهی ساده است که شما میتونید روی هر ساب دامین از یک وردپرس استفاده کنید و درپرس شبکه این قابلیت به شما میده که همه از یک فوللدر برای مدیا استفاده کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...