Cyberlife

درخواست معرفی طراح قالب وردپرس حرفه ای و با سلیقه

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اگه بخواهین یک سایت بر اساس وردپرس راه اندازی کنید و نیاز به یک قالب اختصاصی داشته باشید طراحی

این قالب را به کدام طراح قالب وردپرس میدهید که اولاً به صورت حرفه ای کد نویسی کنه و قالب طراحی شده

با استاندارهای روز نظیر CSS3 و HTML5 و همچنین استاندارد W3C سازگار باشه و همچنین با سلیقه و به روز

باشه و تجربه کاری قبلی زیادی داشته باشه و در آخر قیمت های اون مناسب باشه و قیمت نجومی نده.

لطفاً چند تا از بهترین طراحان وردپرس که شرایط بالا را داشته باشند معرفی کنید.

با تشکر

ویرایش شده در توسط Cyberlife
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بهترین طراح قیمته خودش رو هم داره

تو همین انجمن طراح های خوبی هستند که شرایطه بالارو هم دارند

بنده هم در خدمتتون هستم

ویرایش شده در توسط rozesia7
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بهترین طراح قیمته خودش رو هم داره

تو همین انجمن طراح های خوبی هستند که شرایطه بالارو هم دارند

بنده هم در خدمتتون هستم

ممنون میشم اگه سایت یا نام کاربری طراحانی که گفتید رو معرفی کنید

و همچنین نمونه کارهای خودتون رو هم قرار بدید.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربران گرامی ، لطفا در پیام خصوصی صحبت کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<p>سلام

یه لیست بهت میدم اینا نموه کاراشون رو ببین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان
    • توسط Ehsanml
      سلاممن میخوام یک بازی آنلاین رو در یکی از پست هام قرار بدم که البته فرمت این بازی فلش نیست و html5 هستش.چطور میتونم این کار رو بکنم؟؟؟
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان خسته نباشید
      سایت من یکدفعه دچار افت سرعت شد  پیشخوان وردپرس خیلی سخت باز میشه قالب ها رو عوض کردم بازم سرعت کنده افزونه ها رو غیر فعال کردم باز سرعت کمه
      به پشتیبانی هاست میگم میگه هاست مشکلی نداره مشکل از افزونه ها و وردپرسه (من وردپرس رو از اول نصب کردم همه افزونه ها رو پاک کردم و فقط چندتا افزونه که لازمه مثله فرم تماس 7 ، کپچا، ووکامرس و ویرتیشگر کلاسیک رو فعال کردم)
      کمک کنید ممنون
      آدرس سایت https://fooji.ir
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی