ehsanm

مشکل ایندکس نشدن سایت

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من به تازگی یک سایت وردپرس با موضوع اندروید راه اندازی کردم به این آدرس : bit.ly/Sp0MFV

برای سئو از افزونه Yoast Wordpress SEO استفاده می کنم و به نظرم تنظیمات و حداقل اصول اولیه رو رعایت کردم!

سایت حدود 1 هفته ست که راه افتاده و نزدیک 70 مطلب کاملا اختصاصی، 45 دسته و بیش از 1000 تگ هدفمند داره.

تو سرویس وبمستر گوگل هم سایت رو با SiteMap ثبت کردم ...

ولی تا به اینجا فقط صفحه اصلی سایت کش شده که اون هم بر می گرده به روز اول راه اندازی که هنور هیچ کاری نکرده بودیم! تازه همونم Not Found میده!!

برای نقشه سایت هم از همین افزونه استفاده می کنم چون خودش امکان ایجاد سایت مپ رو داره و به افزونه Google XML Sitemaps نیازی نیست...

خودم احتمال میدم از قالب باشه چون قالب خیلی سنگینه و دارای امکانات زیادی هست.

تو گوگل وبمستر تو قسمت Crawl Errors هم وضعیت این شکلیه :

11 Not found

42 Not followed

خواهشا کمک کنید

چون با این وضعیت به نظر نمیاد از ایندکس خبری باشه!

باید چیکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید این not followed ها چه لینک هایی هستند؟ داخلی هستند یا لینک به خارج سایت؟ اگر داخلی هستند باید از حالت no follow خارج کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز 1 هفته زمان خيلي كمي هستش و بايد بيشتر از اينها صبر داشته باشيد ، چون سايتتون تازه تاسيس شده كمي طول ميكشه تا گوگل به سمت سايت شما بياد .. به قالبتون هم مربوط نميشه و سرعت لود خوبي داره .. برترين روش‌هاي سئو هم در زماني كمتر از 1 ماه جواب نميدند .. بهتره صبور باشيد ..

موفق باشيد ../.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ولی ایندکس مطالب سایت های دیگه من انقدر طولانی نمیشد! حداقل تو 4، 5 روز اولیه تعدادی از صفحات ایندکس می شدن!

خودم حدس می زنم به خاطر ارورهای Not Followed باشه! چطور میشه این ارورها رو رفع کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز 1 هفته زمان خيلي كمي هستش و بايد بيشتر از اينها صبر داشته باشيد ، چون سايتتون تازه تاسيس شده كمي طول ميكشه تا گوگل به سمت سايت شما بياد .. به قالبتون هم مربوط نميشه و سرعت لود خوبي داره .. برترين روش‌هاي سئو هم در زماني كمتر از 1 ماه جواب نميدند .. بهتره صبور باشيد ..

موفق باشيد ../.

دوست عزیز خواهشا به این مورد جواب بدید

ارورهای گوگل وبمستر امروز تغییر کردن و شدن:

20 Not found

41 Not followed

تو ارورهای Not Found که کلیک می کنم و وارد سایت میشم، بعضی لینک ها رو میزنه Not Found در حالی که موجوده!

مثلا این لینک http://10android.com...A7%D8%B2%DB%8C/ که سایت 404 میده! ولی هست!

امکان داره بخاطر تنظیمات اشتباه Yoast Wordpress SEO باشه؟ این افزونه رو هم خودم تنظیم کردم چون آموزشی برای نسخه جدید پیدا نکردم.

ویرایش شده در توسط ehsanm
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میتونه از نامگذاری فارسی در آدرس ها هم باشه.(روی بعضی سرورها این مشکل وجود داره)

افزونه رو غیرفعال کنید ببینید آدرسها درست میشن؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم دقیقا همین مشکل را پیدا کردم !!!

من دوتا مشکل دارم یکی Not Follwed و یکی هم soft 404 واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم.

اینم اضافه کنم من افزونه Permalink Finder نصب دارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..