رفتن به مطلب

افزودن تگ Alt به تصاویر

r72

پست های پیشنهاد شده

سلام.قبل از هرچیز بگم که انجمن رو چک کردم حتی گوگل رو به نتیجه ای نرسیدم.

کد فانکشن:

if ( function_exists( 'add_theme_support' ) ) {
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
add_image_size( 'NESTED_thumb', 900, 490, true );
}
function NESTED_thumb_image(){
if ( has_post_thumbnail() ) {
the_post_thumbnail( 'NESTED_thumb', array('class' => 'test') );
} else {
};
}

کد سینگل:

<div class="single_img"><?php NESTED_thumb_image();?></div>
<div class="clear"></div>
<div class="mpt_bottom">
<h3><?php the_content(); ?></h3>

</div>

قالب من طوری طراحی شده که وقتی تصویر شاخص واسه پست می گذارم همون عکس اول پست با یه ابعاد معینی آورده میشه . بعد از متن پست هم یه گالری عکس قرار میدم مربوط به متن پست.حالا مشکل من اینه که من واسه عکسا Alt تعریف می کنم(در صورت حذف عکس از هاست) نشون داده میشه اما Title (یعنی حالتی که موس روی عکس قرار میگیره یه متنی نمایش داده میشه) اون نمایش داده نمیشه. نمیدونم چی کار کنم.نمی خوام هم از افزونه seo friendly استفاده کم .ممنون میشم کد بنده رو اصلاح کنید. و یه سوال دیگه هم دارم، این قسمت توضیحات عکس چه کارایی داره؟ نمیشه کاری کرد وقتی موس روی عکس قرار بگیره به جای Title ، هرچی تو فیلد توضیحات می نویسیم نمایش داده بشه؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

پیشنهاد بنده اینه که اصلا از Thumbnail استفاده نکنید ، از عکس توی ادیتور یا timthumb استفاده کنید ، بهترین روش زمینه دلخواه (نظر شخصی) ، موثرترین روش از نظر سئو قرار دادن عکس در ادیتور بصورت دستی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...