رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه آمارگیر آماره نصب کردم اما بعضی وقتها این افزونه کش میشه چقدر رفرش میزنم شمارهامارگیر ثابت می مونه افزونه کش هم توتال کش است. لطفا راهنمایی در مورد کش نکردن امارگیر توسط این افزونه را اموزش بدید..........!!!!!!!!

لینک به ارسال

جدیدا از وقتی آپدیت شده این خطا رو میبینم:

: parse_url(http://) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /------/------/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/log/log.php on line 189

لینک به ارسال

کمی صبر کنید تا همه خطاها بررسی بشن و در آپدیت جدید درست بشن

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ..

من الان افزونه ی wp-hide-post رو دانلود کردم ولی چجوری میتونم فعالش کنم؟؟؟؟

افزونه wp-hide-post کار گروه وردپرس پارسی نیست

تاپیک جدید ایجاد کنید در بخش مربوطه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

من افزونه all in seo pack رو آپدیت کردم دیگه سایتم بالا نمیاد حتی از سی پنل هم پاکش کردم ولی کلا یه صفحه سفید میاد ممنون میشم کمکم کنید

اینم آدرس سایتم

http://emarat-hotel.com

لینک به ارسال

سلام

من افزونه all in seo pack رو آپدیت کردم دیگه سایتم بالا نمیاد حتی از سی پنل هم پاکش کردم ولی کلا یه صفحه سفید میاد ممنون میشم کمکم کنید

اینم آدرس سایتم

http://emarat-hotel.com

افزونه all in seo pack کار گروه وردپرس پارسی نیست

تاپیک جدید ایجاد کنید در بخش مربوطه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

افزونه آب و هوا WP-Parsi Iran weather

بعد از آپدیت با اینکه فایل زبان ترجمه شده ولی همچنان به انگلیسی شهرها را مینویسه ؟؟

دمو

لینک به ارسال

سلام

دانلود کردم و نصب کردم. میگه بروزرسانی جدید آپدیت میکنم دوباره همون میشه.

چکار کنم آپدیت نکنم ؟؟

لینک به ارسال

نباید اپدیت بده

همون رو نصب کنید و استفاده کنید چون آپدیت همون هست و آپدیت جیدید ندادیم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

درود

افزونه Statistics رو به روزرسانی کردن داخل ابزارک استفاده می کنم ، سایتم کامل لود نمیشه ، نصف سایت بالا میاد

لینک به ارسال

درود

افزونه Statistics رو به روزرسانی کردن داخل ابزارک استفاده می کنم ، سایتم کامل لود نمیشه ، نصف سایت بالا میاد

حالت دیباگ رو فعال کنید. ببینید خطایی نمایش داده میشود

لینک به ارسال
حالت دیباگ رو فعال کنید. ببینید خطایی نمایش داده میشود

به صورت مستقیم در قالب ازش استفاده کنم یا...؟

لینک به ارسال

کلا دیباگ رو فعال کنید ببینید چه خطایی میده فرقی نمیکنه چطور استفاده می کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

کلا دیباگ رو فعال کنید ببینید چه خطایی میده فرقی نمیکنه چطور استفاده می کنید

چطور

لینک به ارسال

نباید اپدیت بده

همون رو نصب کنید و استفاده کنید چون آپدیت همون هست و آپدیت جیدید ندادیم

متاسفانه هنوز مشکل داره آقا مرتضی

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از زحماتتون

من ویجت wp-statistics رو برای نمایش برخی مقادیر مانند تعداد بازدید‌ها و آخرین زمان به روز رسانی سایت روی صفحه خانه قرار دادم. اما متاسفانه با اینکه بسته فارسی ساز jalali را دارم، اعداد ویجت بصورت انگلیسی نمایش داده میشوند.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از زحماتتون

من ویجت wp-statistics رو برای نمایش برخی مقادیر مانند تعداد بازدید‌ها و آخرین زمان به روز رسانی سایت روی صفحه خانه قرار دادم. اما متاسفانه با اینکه بسته فارسی ساز jalali را دارم، اعداد ویجت بصورت انگلیسی نمایش داده میشوند.

لطفا راهنمایی کنید.

درود ...

به قسمت تنظیمات افزونه wp-jalali برید و تمامی تیک های روبروی گزینه تبدیل اعداد به فارسی رو فعال کنید و صفحه رو ذخیره کنید، مشکلتون حل میشه .

:)

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دوستان چطور می شود افزونه WP-Parsi JW Player که در انجمن هست Player آن را وسط چین کنیم

لینک به ارسال

دوستان چطور می شود افزونه WP-Parsi JW Player که در انجمن هست Player آن را وسط چین کنیم

برای این سوال باید تاپیک جدید باز کنید.

لینک به ارسال

بنده به آقا مرتضی پیام دادم گفتم تو این تایپیک مطرح کن حالا هر کسی میاد یه چیزی می گه یعنی اینقدر سخته

لینک به ارسال

بنده به آقا مرتضی پیام دادم گفتم تو این تایپیک مطرح کن حالا هر کسی میاد یه چیزی می گه یعنی اینقدر سخته

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...