رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

درود ... به قسمت تنظیمات افزونه wp-jalali برید و تمامی تیک های روبروی گزینه تبدیل اعداد به فارسی رو فعال کنید و صفحه رو ذخیره کنید، مشکلتون حل میشه . :)

با سلام

من تنظیمات تبدیل اعداد لاتین به فارسی را در بخش «تنظیمات فارسی وردپرس» چک کردم، همه فعال بود. حتی یکبار غیر فعال و مجددا فعال کردم اما درست نشد. البته این را بگویم که در نسخه‌های جدید وردپرس فارسی، بخش تنظیمات wp-jalali جزوی از بخش «تنظیمات فارسی وردپرس» شده است. با این حال ویجت آماره اعداد و تاریخ را بصورت لاتین و میلادی نمایش می‌دهد.

لطفا راهنمایی فرمایید.

امیر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این افزونه از گروه ما نیست

باید مشکل رو در تاپیک جدید مطرح کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام جناب مرتضی عزیز

بنده تازه کارم - نمیتوانم افزونه اضافه کنم مدام میگوید پوشه ساخته نشده چکار باید بکنم ممنونم

os14hf2x8l9cpmpu1x9.jpg

دوست عزیز

اینجا برای پرسش در مورد افزونه های گروه هست نه مشکلات

خطا را در انجمن جستجو کنید . در صورت نبود جواب در بخش مربوطه تاپیک ایجاد کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

افزونه Wordpress Statistics با وجود اینکه نسخه جدیدش هم اومد و به روزرسانی هم کردم اما نمایش داده نمیشه. افزونه رو هم غیر فعال کردم اما دیگه فعال نشد . همه افزونه هارو غیر فعال کردم اما باز آمار گیر فعال نشد. مشکل چیه؟

لینک به ارسال

سلام.افزونه رو گفتم چند بار که ساغتش تنظیم نیست اان دوباره نصب کردم حدود ساعت 5 بعد از ظهر ریست میشه و ضایست قربون هر کی نوشته اینو خوب هی تنظیمات ساعت بزاره براش دیگه الانم بگید چه کنیم ساعت سرور دقیق تنظیم شده

لینک به ارسال

سلام

افزونه Wordpress Statistics با وجود اینکه نسخه جدیدش هم اومد و به روزرسانی هم کردم اما نمایش داده نمیشه. افزونه رو هم غیر فعال کردم اما دیگه فعال نشد . همه افزونه هارو غیر فعال کردم اما باز آمار گیر فعال نشد. مشکل چیه؟

سلام دوست گلم ، اين افزونه تغيرات زيادي در بخش ديتابيس داشته كه متاسفانه گاهي با غير فعال كردن و فعال كردن مجدد درست نميشه ، مثلا براي خود ما هم همينطور بوده!! حالا توصيه: كلا پاكش كن و دوباره نصبش كن ، و اگر ميخواي امار كلي بازديد شما برگرده ، بعد اينكه نصبش كردي برو تو بخش ضريت محاسبه بازديد و يه عدد مثلا 2000 بزار و خودت برو صفحه رو مثلا 20 بار رفرش كن تا 2000*20 بشه و امار كلي بازديدت برگرده حالا هر چند تا كه بوده!! بعد باز برو اون عدد رو پاك كن كه ضريب هر نفر 1 حساب بشه. :) (يه ترفند قشنگ )

• امتیاز 1
لینک به ارسال

نگارش جدید افزونه امروز منتشر شد

لطفا دوستانی که مشکل دارند بروز کنند

اگر همچنان مشکل دارید. جدول statistic را از دیتابیس وردپرس حذف کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مال ماهم الان نگاه ميكنم قاطي كرده!!! 2 روزه كه بازديدكنندگان ما مثلا تا اون لحظه كه نگاه ميكنيم 2600 نفر هستن ولي بازديد ما 800 تا!!! همين 2600 نفر يه رفرش كرده باشن و يا وارد شده باشنم بايد به همون اندازه بازديد ثبت شده باشه يعني 2600 نفر! ولي امار يك سوم اون مساله اي هست كه بايد باشه!!! ميگم اين امار ما چرا 2 روزه پايينه!!!‌اينو چيكارش كنيم؟

لینک به ارسال

اقا من برسي كردم اين مشكل داره هاا! مقدار بازديد ، با تعداد بازديد كنندگان متغيراش جابجا شده، صفحه رو رفرش ميكني به تعداد بازديد كنندگاه اضافه ميشه بجاي اينكه به بازديد اضافه بشه!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

من افزونه WPU Shortlinks رو نصب کردم و کد زیر رو هم در حلقه پست قرار دادم ولی کار نمی کنه!

<a href="<?php wpu_shortlink() ?>">shortlink</a>

لینک به ارسال

سلام

من افزونه WPU Shortlinks رو نصب کردم و کد زیر رو هم در حلقه پست قرار دادم ولی کار نمی کنه!

<a href="<?php wpu_shortlink() ?>">shortlink</a>

لینک کوتاه برای پستها تولید شده هست؟

این افزونه در نگارش جاری فقط برای پستهای جدید لینک تولید میکنه

• امتیاز 3
لینک به ارسال

من افزونه های کوتاه کردن لینک را نصب کردم ولی کاری انجام نمیده آیا کدی باید اضافه بشه؟ چطور میشه آدرسی که درایمیل خبرنامه ارسال میشه را کوتاه کرد؟

لینک به ارسال

سلام

این افزونه در نگارش جاری فقط برای پستهای جدید لینک تولید میکنه
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام

من در تاپیک + مشکل افزونه VIP نوشتم ولی بخاطر تعداد زیاد تاپیک ها از صفحه 3-4 ارسال های امروز گذشت .

پلاگین در لوکال کار می کنه ولی بر روی هاست مشکل داره و مشکل هم در صفحه ارسال نوشته

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access ../setting/meta-box.php in /home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16
Warning: include_once(../setting/meta-box.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16
Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '../setting/meta-box.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16

می باشد که در تاپیک مطرح شده توسط دوستمون هم یه فایل پیوست داده بودین که جایگزین کردم مشکل حل نشد .

مشکل می تونه از ماژول نصب نشده ای در سرور باشه ؟؟؟ چون دوستان دیگر دارن استفاده می کنند .

ممنون

ویرایش شده توسط Patoghsara
لینک به ارسال

ببخشید این افزونه اماره بالای بخش بهترین سایت های ارجاع دهنده بالای اون جدولش این ارور هارو می ده یک دفعه دیگر هم گفتم گفتید در بروزرسانی های بعد درست می شه الان دو یا 3 تا بروز رسانی انجام شده ولی این مشکل رفع نشده

Warning: parse_url(http:///wp-login.php) [function.parse-url]: Unable to parse URL in/home/adir1/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/log/log.php on line 193

Warning: parse_url(http:///wp-login.php) [function.parse-url]: Unable to parse URL in/home/adir1/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/log/log.php on line 193

لینک به ارسال

ببخشید این افزونه اماره بالای بخش بهترین سایت های ارجاع دهنده بالای اون جدولش این ارور هارو می ده یک دفعه دیگر هم گفتم گفتید در بروزرسانی های بعد درست می شه الان دو یا 3 تا بروز رسانی انجام شده ولی این مشکل رفع نشده

بله

در همین تاپیک جستجو کنید روش حلش هست

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بله

در همین تاپیک جستجو کنید روش حلش هست

دوست عزیز این لینک رو نگاه کنید

http://forum.wp-pars...__70#entry59354

و همون صفحه شماره 79 که اقای مرتضی نوشته همین مسئله رو بنده و دو نفر دیگه بیان کردیم گفتند در اپدیت ها بعدی حل می شه حالا اگر به غیر از این پست ها جای دیگه هست بگید تا از اونجا یاد بگیریم چجوری درستش کنیم ممنون

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

سلام. ممنون از زحمتتون.ف

من افزونه VIP رو نصب و فعال کردم. در قسمت های مختلف کاربر و نقش هم داده هایی رو نوشتم . مثل مبلغ پرداخت، نوع پرداخت، تاریخ پرداخت .

نقش vip رو هم ایجاد کردم و کاربری رو هم در آن نقش قرار دادم.

برای نشان دادن برخی از داده ها در سایت مشکل دارم . مثل میزان اعتبار یا نقش کاربر.

وقتی

<?php echo vip_get_user_role($column); ?>

رو در پوسته قرار می دم. در نمایش سایت خطا میده و از خط 93 فایل lip.php مشکل میگیره. از

<?php echo vip_get_credit_by_userid($user_id); ?>

هم که استفاده میکنه. خطا نمیده. اما چیزی هم نشان نمی ده.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

متن خطا رو قرار بدید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ممنون از خوش آمد گویی و لطفتان.

کد

رو وقتی قرار می دهم ، این پیغام خطا نمایش داده میشه :

Fatal error: Cannot access empty property in /home3/khatoran/public_html/doorkhan.com/wp-content/plugins/wp-vip/inc/lib.php on line 92

البته وقتی خارج میشم دیگه این پیغام رو نشون نمیده.

کد زیر رو هم وقتی قرار میدم، نه خطایی نشون میده و نه داده ای.

<?php echo vip_get_credit_by_userid($user_id); ?>

برای اینکه در جایگذاری شاید اشتباه کرده باشم، قسمتی از کد صفحه رو قرار میدم و مکان قرار دادن کد رو هم مشخص میکنم .

ممنون

<div id="header">
<div id="top">
<div id="date">
<?php echo jdate('l, d F Y'); ?>
</div>
<ul id="pagenav">
<li><?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'top-menu' )); ?></li>
<li><?php wp_register(); ?></li>
<li><?php wp_loginout(); ?></li>
</ul>
<div class="clear"></div>
</div>

<div id="hdr">
<div id="logo"><a href="<?php bloginfo('url'); ?>" title="<?php bloginfo('name'); ?>"></a></div>

ویرایش شده توسط moein27
لینک به ارسال

افزونه رو حذف کنید

دیتاهاش رو هم از دیتابیس حذف کنید

مجدد فعال و تنظیم کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...