رفتن به مطلب

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

پس کمی صبر کنید تا مصطفی عزیز این مورد رو بررسی کنه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام به همگی

در افزونه آماره قسمت " آخرین کلمات جستجو شده" هیچی نمیاد !! در صورتی که من ورودی گوگل دارم و اینکه قبلا که اط سایتم به صورت آزمایشی استفاده می کردم می آمد ولی الان که دوباره نصب کردم نمیاد :( میشه کمک کنید؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز با اسپم برخورد جدی میشه لطفا رعایت کنید(برای خودتون بهتره)

صبر کنید تا مصطفی عزیز حوابتون رو بده

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام من افزونه WP-Parsi Iran weather نصب کرده بودم تا چند روز پیش مشکلی نداشت

روی یه قالب تستی گذاشته بودم داشتم روی قالب کار میکردم

ولی یک هو کلا دیگه ورودی نداره

http://minoo.persian98.ir/

توی چند تا قالب و سایت های دیگه ام هم تست کردم باز همین مشکل رو داشت ؟

لینک به ارسال

سلام افزونه آّ و هوا مشکل دارد . لطفا بررسی بفرمایید ..

http://kishtourism.info/

چه مشکلی؟

لینک به ارسال

این افزونه که داره از xml سایت weather.com استفاده میکنه .

http://wordpress.org/plugins/wp-parsi-iran-weather/

آقا لطفا افزونه را بررسی و بروز کنید . طبق بررسی ها افزونه نمیتونه از سایت منبع خروجی بگیره . شاید . xml و api ها تغییر کرده .

http://minoo.persian98.ir/

http://new.gate4news.com

در دو سایت زیر دقت بفرمایید . هیچ کدوم از سایت ها در ابزراک آب و هوا خروجی ندارد . چندین سایت را امتحان کردم و در تتمام سایت ها این افزونه خروجی نمی دهد . در خواست می کنم افزونه را بررسی بفرمایید .

لطفا بررسی بفرمایید .

لینک به ارسال

API تغییری نکرده مشکل از بروزرسانی جدید وردپرس هست

در حال چپ افزونه هستیم

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام. من یه جا خوندم افزونه wp sms کار شماست. این چرا در هنگام ارسال پست با توجه به اینکه بر روی (آری) تنظیم شده sms رو ارسال نمیکنه ؟

در نسخه جدید قابلیت گروهبندی اضافه شده است و انتخاب نوع گروه در این بخش اضافه نشده!

در نسخه بعدی مشکل رفع میشود.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

با سلام

من از افزونه WP-Parsi Iran weather استفاده میکنم تا قبل از بروزرسانی به نسخه 1.6 یعنی در نسخه 1.5 هیچ مشکلی نداشت ولی الان که به 1.6 ارتقا دادم افزونه به درستی کار نمیکنه و فقط نوشته "بابل" رو نشون میده

لینک به ارسال

روی پوسته پیش فرض هم تست بگیرید

احتمالا تداخل در جی کوئری هست

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من امروز افزونه wp-statistics به نسخه جدید بروز رسانی کردم ولی تنها مشکلی که هست عکس پرچم همه کشور ها رو علامت سوال نشون میده

کشور Unknown

در حالی که کاربر ها اکثر ایرانی هستن

مام این مشکل رو داریم!! فقط یک کشور هستش برای ما و خب اونم ناشناخته است!

لینک به ارسال

باسلام

مشکل نصب پلاگین WP-Parsi Iran weather دارم و ارور زیر می دهد:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
Fatal error: Cannot redeclare file_get_html() (previously declared in /home3/dideban/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/simplehtmldom/simplehtmldom/simple_html_dom.php:71) in /home3/dideban/public_html/wp-content/plugins/wp-parsi-iran-weather/simple_html_dom.php on line 86

اگر افزونه nextgen-gallery راغیرفعال کنم مشکلی نداره و نصب میشه !!

تشکر برای جوابدهی

لینک به ارسال

سلام ؛ پلاگین Wp-SMS رو فعال کردم

وبسرویس opilo.com داشتم ولی افزونه نتونست باهاش کار کنه ( ارور میداد) این به جهنم

وبسرویس payam-resan.com رو فعال کردم و شماره اختصاصی خریدم و کاملا با افزونه درست شد ( نشون داد اعتبار پیامک رو) ولی نمی شد باهاش پیام ارسال کرد و این ارور در صفحه اصلی سایت اومد :

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-smstell-a-freind.php in /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 210

Warning: include_once(/home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-smstell-a-freind.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 210

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-smstell-a-freind.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 210

بسیار این افزونه رو لازم دارم و خرج کردم براش لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام ؛ پلاگین Wp-SMS رو فعال کردم

وبسرویس opilo.com داشتم ولی افزونه نتونست باهاش کار کنه ( ارور میداد) این به جهنم

وبسرویس payam-resan.com رو فعال کردم و شماره اختصاصی خریدم و کاملا با افزونه درست شد ( نشون داد اعتبار پیامک رو) ولی نمی شد باهاش پیام ارسال کرد و این ارور در صفحه اصلی سایت اومد :

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-smstell-a-freind.php in /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 210

Warning: include_once(/home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-smstell-a-freind.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 210

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-smstell-a-freind.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mehrdadm/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 210

بسیار این افزونه رو لازم دارم و خرج کردم براش لطفا راهنمایی کنید

با سلام خودم مشکل رو حل کردم

این افزونه در خط 210 فایل wp-sms.php یک تابع اشتباه نوشته شده و اسم فولدر مکان نصب افزونه به ابتدای فایل sms-tell-a-friend.php اضافه میشه

اگر تخصصی بخواید این مشکل رو حل کنید ، من بلد نیستم میتونید از کس دیگه کمک بگیرید :D

ولی اگر بخواید به روش من درآوردی برید : فایل sms-tell-a-friend.php را با نام wpsmstell-a-friend.php در محل public_html/wp-content/plugins کپی کنید

تبریک میگم افزونه هم اکنون آماده کاره :D

لینک به ارسال

پیشنهاد برای افزونه wp-statistics

لطفا در آمار بات ها را از آدم‌ها جدا کنید بدانیم سرجمع چقدر بات وارد شدند ، چقدر آمار بازدید انسانی است.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یک جواب به دوستان قبلی و یک سئوال از گروه وردپرس پارسی در مورد افزونه آماره

جواب به اون دوستانی که می گند ای پی ها رو کشورشون رو نمی شناسد باید برید و از بخش تنظیمات افزونه دو تیک GEO IP رو بزنید و تنظیمات رو ذخیره کنید تا کشور ها نمایش داده بشه بعد چند مدت اگر دیدید که باز یکم ناشناخته ها زیاد شد دوباره برید به تنظیمات و تیک بروز رسانی دیتابیس Geo IP رو بزنید تا دیتابیسش بروز بشه همین

اما سئوال می خواستم بدونم برای همه همینطور هست که در نمودار ها اسامی درست نمایش داده نمی شه یا فقط برای من اینجوری هست مثلا تو ورژن ها یکی نصفش زده بیرون و نمایش داده نمی شه یکی اومده روی نمودار و اصلا مشخص نیست چی به چیه مخصوصا توی بخش سیسنم عامل ها که روبوت ها هم نمایش داده می شود و اسمشون یکم طولانی هست همه چی می ره توی هم بهتر نبود به این صورت می زاشتید که اسم ها پایین می بود و رنگش مشخص می بود و بالا فقط نمودار و درصدش می بود و وقتی مثلا می رفتی روی رنگ زرد بقیه سیاه و سفید می شد و فقط بخش زرد رنگی می موند و پایین هم فقط اسمش نمی دونم متوجه شدید یا نه الان خیلی توی نمودار ها بهم ریختگی وجود دارد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اما سئوال می خواستم بدونم برای همه همینطور هست که در نمودار ها اسامی درست نمایش داده نمی شه یا فقط برای من اینجوری هست مثلا تو ورژن ها یکی نصفش زده بیرون و نمایش داده نمی شه یکی اومده روی نمودار و اصلا مشخص نیست چی به چیه مخصوصا توی بخش سیسنم عامل ها که روبوت ها هم نمایش داده می شود و اسمشون یکم طولانی هست همه چی می ره توی هم بهتر نبود به این صورت می زاشتید که اسم ها پایین می بود و رنگش مشخص می بود و بالا فقط نمودار و درصدش می بود و وقتی مثلا می رفتی روی رنگ زرد بقیه سیاه و سفید می شد و فقط بخش زرد رنگی می موند و پایین هم فقط اسمش نمی دونم متوجه شدید یا نه الان خیلی توی نمودار ها بهم ریختگی وجود دارد

اوه اوه این مشکل رو شمام دارید!!!!!؟ نوشته ها و خط ها توهم توهم شده!! من دیدم اینطوری درست بشو نیست ، کلا پاکش کردم دوباره نصب کردم و مشکل جدید اینه که میزان : بازدیدکنندگان امروز ، ریست نمیشه و همش هر روز بهش اضافه میشه!!!

لینک به ارسال

اوه اوه این مشکل رو شمام دارید!!!!!؟ نوشته ها و خط ها توهم توهم شده!! من دیدم اینطوری درست بشو نیست ، کلا پاکش کردم دوباره نصب کردم و مشکل جدید اینه که میزان : بازدیدکنندگان امروز ، ریست نمیشه و همش هر روز بهش اضافه میشه!!!

این مشکل رو از نسخه 3 به اینور داشتم البته فقط در نمودار ها بقیه جاها اوکی بوده تو نمودار ها مشکل داشتم دیدم تو این نسخه هم درست نشده اعلام کردم گفتم شاید در نسخه بعدی رفع بشه من فکر می کنم چون بعضی اسم ها بلنده فکر اینجاشو نکردن ولی اگر همونطور که گفتم روی نمودار درصد باشه و پایینش اسم ها باشه خیلی بهتر می شه

لینک به ارسال
  • Morteza قفل شد و unpinned this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...