Morteza

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

309 پست در این موضوع قرار دارد

جداول زیر رو از طریق phpmyadmin حذف کنید:

vip_roles/vip_users/vip_files/vip_payments

فقط قبل از انجام پشتیبان (بکآپ) فراموش نشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل با افزونه wp-statistics

سلام و خسته نباشید

الان 4 روزه که افزونه آماره برای سایت من با مشکل عجیب مواجه شده !

مشکل اینه که تعداد بازدید کنندکان از تعداد بازدید بیشتر میزنه !!

مثلا واسه دیروز نوشته :

بازدید : 9

بازدید کننده : 87

خواهشن اگه کسی میدونه چجوری مشکل حل میشه ی کمکی برسونه. مرسی

ویرایش شده در توسط mostafa_d26
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل با افزونه wp-statistics

سلام و خسته نباشید

الان 4 روزه که افزونه آماره برای سایت من با مشکل عجیب مواجه شده !

مشکل اینه که تعداد بازدید کنندکان از تعداد بازدید بیشتر میزنه !!

مثلا واسه دیروز نوشته :

بازدید : 9

بازدید کننده : 87

خواهشن اگه کسی میدونه چجوری مشکل حل میشه ی کمکی برسونه. مرسی

دوست عزیز این مسئله قبلا هم پیش اومده و راه حلش رو دادند دوستان یک چرخی توی همین تاپیک یا تاپیک های دیگه بزنید باید پیداش کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این مسئله قبلا هم پیش اومده و راه حلش رو دادند دوستان یک چرخی توی همین تاپیک یا تاپیک های دیگه بزنید باید پیداش کنید

من که هرچقدر گشتم نبود ...

از چند روز پیش بازدید ها از بازدید کننده ها به شدت کمتره ، مثل این میمونه که جاهاشون عوض شده باشه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه بعضا این مشکل دیده شده و راه حل قطعی نداره

بنظر میرسه روی سرورهای مختلف ناهماهنگی هایی داره

باید تغییرایت در نسخه بعدی داده بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من مشکلمو درباره افزونه

wp-Statistics

اینجامطرح کردم. در جواب Morteza، اگر حذف کنم و دوباره نصب کنم اطلاعاتش از بین نمیره؟ برام خیلی مهمه

ضمنا من نمیتونم چیزی از پنل مدیریت حذف کنم ( افزونه یا پوسته حتی! ) پیغام زیر میاد:

"افزونه‌ها نمی‌توانند به‌دلیل خطای زیر پاک شوند: پوشه افزونه‌های وردپرس پیدا نشد."

ویرایش شده در توسط poriia
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلمو درباره افزونه

wp-Statistics

اینجامطرح کردم. در جواب Morteza، اگر حذف کنم و دوباره نصب کنم اطلاعاتش از بین نمیره؟ برام خیلی مهمه

نه اگر دیتابیس رو تغییر ندهید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلمو درباره افزونه

wp-Statistics

ضمنا من نمیتونم چیزی از پنل مدیریت حذف کنم ( افزونه یا پوسته حتی! ) پیغام زیر میاد:

"افزونه‌ها نمی‌توانند به‌دلیل خطای زیر پاک شوند: پوشه افزونه‌های وردپرس پیدا نشد."

من چند بار این مشکل برام پیش اومده و تنها با حذف افزونه مشکل حل نمی شه، بلکه باید اطلاعات رو هم از دیتابیس پاک کنی.

البته برای اینکه آمار ها از بین نره، می تونی اون رو یاداشت کنی و بعد از اینکه از دیتابیس حذف کردی و افزونه رو هم پاک کردی، وقتی دوباره نصبش کردی در دیتابیس آمار قبلی رو به آمار جدید اضافه کنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چند بار این مشکل برام پیش اومده و تنها با حذف افزونه مشکل حل نمی شه، بلکه باید اطلاعات رو هم از دیتابیس پاک کنی.

البته برای اینکه آمار ها از بین نره، می تونی اون رو یاداشت کنی و بعد از اینکه از دیتابیس حذف کردی و افزونه رو هم پاک کردی، وقتی دوباره نصبش کردی در دیتابیس آمار قبلی رو به آمار جدید اضافه کنی

یادددداشت کنم!!!؟ کلی دیتا داخل این افزونه دارم! چطوری یادداشت کنم؟

دستی حذف کنم و بعد دوباره نصبش کنم میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگه می خوای مشکلت حل بشه، باید هم افزونه رو پاک کنی و هم از دیتابیس اطلاعات رو پا کنی.

شما فقط می تونی آمار کل بازدید و بازدیدکننده رومجددا" اضافه کنی، اون ها رو بعد اینکه مجددا" افزونه رو نصب کردی از دیتابیس اضافه کن.

راه دیگه ای نداره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلم حل شد.

برای اینکه اطلاعاتم از بین نره یک Export از جدول هام گرفتم بعد حذفشون کردم. نسخه جدید افزونه رو دانلود کردم. دستی نصبش کردم و جدول هارو برگردوندم. هم اطلاعاتم حفظ شد و هم مشکلم برطرف شد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل با افزونه WP-Parsi JW Player

با سلام و خسته نباشید

مشکل در پخش ویدیو دارم اینکه در مرورگر کروم بعد از کلیک بر روی دکمه پلی ارور میده و میره برای دانلود ویدیو و در مرورگر فایرفاکس بعد از کلیک بر روی دکمه پلی حتما باید لودینگ دانلود ویدیو تا آخر به پایان برسد تا ویدیو پخش شود و به اندازه پیشرفت دانلود ویدیو پخش نمی شود !!!

شورت کدی که استفاده میکنم:

[wppjwp preview="http://www.didebani.com/up/bandari2.jpg" video="http://www.didebani.com/wp-content/files/bandari.mp4" duration="110"]

صفحه نمونه:

http://www.didebani.com/%D8%AA%D8%B3%D8%AA/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال زیاد مشکل از فرمت mp4 هست.

بررسی کنید چه رفمتی از زیرمجموعه های mp4 هست؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه فرمتی از زیرمجموعه های mp4 باید باشد ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا قرار نیست این تاریخ شمسی توی افزونه آماره درست بشه؟خوب آپدیت میدید بیرون، این مورد رو هم درست کنید.تاریخ به میلادی حساب می کنه و آمار و ارقام دقیق محاسبه نمیشه برای روز.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه فرمتی از زیرمجموعه های mp4 باید باشد ؟؟؟

زیر مجموعه های زیادی داره

شما اگر یک نمونه با زمان کم اینجا قرار بدید تا تست کنیم نتیجه رو بهتون میگم

آقا قرار نیست این تاریخ شمسی توی افزونه آماره درست بشه؟خوب آپدیت میدید بیرون، این مورد رو هم درست کنید.تاریخ به میلادی حساب می کنه و آمار و ارقام دقیق محاسبه نمیشه برای روز.

ممنون

کارها و پروژه های شرکتی و روزانه، پاسخ به مشکلات در انجمن، زمان بندی و کارهای گروه و زندگی روزمره

اینها رو درنظر بگیرید و کمی صبر داشته باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زیر مجموعه های زیادی داره

شما اگر یک نمونه با زمان کم اینجا قرار بدید تا تست کنیم نتیجه رو بهتون میگم

خیلی جالبه اگر کلیپ های سایت آپارات را بزارم یا دانلود کنم و در سایت خودم آپلود کنم و در jw player بزارم خیلی قشنگ جواب میده و مشکلی ندارم ولی خودم با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate به هر فرمت mp4 تبدیل میکنم پخش نمی شود و مشکل دارم. با این تفاسیر مشکل از فرمت می باشد. حالا پیشنهاد شما برای تبدیل ویدیوهای بنده به فرمت mp4 چه نرم افزار یا راهکاری است که هم حجم را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهد هم از کیفیت آن نکاهد ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا میخواستم بگم از این نرام افزار استفاده می کنید یا خیر.

احتمالا خروجیش m4a هست برای همین نشون نمیده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا میخواستم بگم از این نرام افزار استفاده می کنید یا خیر.

احتمالا خروجیش m4a هست برای همین نشون نمیده

خوب نگفتید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه ایجاد فهرست درختی WP-Parsi navigation trees

به چه صورت میشه کاری کرد که زیر مجموعه ها به صورت معمول بسته باشند و زمانی که به موضوع اصلی میریم زیرمجموعه ها به نمایش در بیاید.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بطور معمول بایدبسته باشن اگر بسته نیستن در کدهای استایل به ul ul ها کافیه display:none بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بطور معمول بایدبسته باشن اگر بسته نیستن در کدهای استایل به ul ul ها کافیه display:none بدید

سلام

متاسفانه هرکاری کردم درست نشد. همیشه به صورت تصویر زیر هست چه در موضوع دیگه و یا خودش همیشه زیرمنوها باز هست!

post-26-0-66132600-1375969501_thumb.png

کدها رو در زیر قرار دادم تا لطفا راهنمایی کنید. ممنون

<div id="sidebar-first">
<?php get_sidebar(); ?>
</div>

/* block menu's */
ul.menu {
border:medium none;
list-style:none outside none;
text-align:left;
}
#sidebar-first ul.menu li {
margin: 0;
padding: 0;
text-transform: uppercase;
font-size: 12px;
font-family: "Trebuchet MS";
font-weight: normal;
}
#sidebar-first ul.menu li a {
color: #00297C !important;
display: block;
padding: 5px;
background: url(images/menubreak.png) no-repeat 0 100%;
}
#sidebar-first ul.menu li li a:link {
text-transform: none;
background: none !important;
padding: 5px 0 0 15px;
list-style-type: none;
}
#sidebar-first ul.menu li li a:hover {
text-transform: none;
background: none !important;
padding: 5px 0 0 15px;
}
#block-menu-menu-industries {
background: url(images/menubreak.png) no-repeat 0 100%;
}
#sidebar-first ul.menu li li li, #sidebar-first ul.menu li li ul {
display: none;
}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

من تمامی افزونه هارا غیرفعال کردم ( بجز Wordpress Statistics ) از دوباره افزونه ( Wordpress Statistics ) رو نصب کردم حتی فایل های دیتابیس هم پاک کردم و زمان محلی را هم تغییر دادم بر روی 4:30 ( 3:30 جور در نیمیومد با ساعت ) در کل هر کاری بگید کردم اما این ساعت تنظیم نشد روی ساعت ایران

اینم عکس هاش:

post-2979-0-04459000-1375972721_thumb.pnpost-2979-0-73599400-1375972724_thumb.pn

ممنون میشم کمکم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

متاسفانه هرکاری کردم درست نشد. همیشه به صورت تصویر زیر هست چه در موضوع دیگه و یا خودش همیشه زیرمنوها باز هست!

اگر آدرس سایت رو بدید بهتر میشه بررسی کرد

من تمامی افزونه هارا غیرفعال کردم ( بجز Wordpress Statistics ) از دوباره افزونه ( Wordpress Statistics ) رو نصب کردم حتی فایل های دیتابیس هم پاک کردم و زمان محلی را هم تغییر دادم بر روی 4:30 ( 3:30 جور در نیمیومد با ساعت ) در کل هر کاری بگید کردم اما این ساعت تنظیم نشد روی ساعت ایران

بررسی کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر آدرس سایت رو بدید بهتر میشه بررسی کرد

متاسفانه در لوکال هستش. چکار کنم؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط chemist
      با سلام و احترام؛
      من از افزونه بسیار خوب پارسی دیت برای شمسی کردن تاریخ استفاده می کنم
      https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/
      مشکلی که دارم این هست در قسمت پستها و ... تاریخ به درستی نمایش داده میشه ولی در قسمت کامنتهای قالب که مدت زمان گذشته از تاریخ ارسال کامنت رو نمایش میده، مینویسه 49 سال! پیش
      چطور باید این مورد را اصلاح کنم؟ با غیر فعال کردن افزونه پارسی دیت به درستی نمایش میده
      ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
      لازم به ذکر هست که با چند تا از افزونه نه چندان معروف، تست شد و این مشکل وجود نداشت ولی باز ترجیح بنده استفاده از افزونه مورد تأیید انجمن وردپرس پارسی هست.
      با سپاس
    • توسط comp90
      سلام و عرض ادب:
      بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.
      برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mohammadgdz
      سلام دوستان
      من با مشکلی موجه شدم که نمیتونم افزونه و وردپرس رو آپدیت کنم ، قالب و افزونه نصب کنم . 
      و با پیغام " بروزرسانی ناموفق شد: Internal Server Error " مواجه میشم .
      افزونه هارو دونه دونه غیر فعال کردم درست نشد .
      و تمام کار هایی که می دونستم و تو سایت ها خوندم انجام دادم و دست آخر هاست روهم عوض کردم نشد .
      ممنون میشم کمکم کنید .

• توسط samen
      سلام به دوستان عزیز
      راستش مطالب سایت من کلا ویدیو هستن ( https://widio.ir )
      حالا میخوام از کدهای اسکیما و استراکچرددیتا گوگل استفاده کنم اما مشکلی وجود داره
      وقتی کدهای اسکیما رو بهش میدم؛ افزونه یواست سئو میاد و این متاتگ رو به مطالب اضافه می کنه
      <meta property="og:type" content="article" /> حالا میخوام ببینم چطور میشه کد بالا رو به کد پائین تبدیل کنیم؟
      <meta property="og:type" content="video" /> یعنی در واقع میخوام بجای article واژه video بذارم
      پیشاپیش ممنون از دوستان
    • توسط mahanm93
      سلام
      من میخوام در سایت برای اعضا مطالبی رو به نمایش بذارم که کاربران غیر عضو اصلا اون بخش یا اون دسته بندی رو نبینن.
      همچنین در حال حاضر  نمی خوام اون دسته از مطالب ایندکس بشن چون محتواش باعث سایت فیلتر بشه.
      آیا راهی هست بعدا این مطلب ایندکس بشن ولی فقط برای اعضا نمایش داده بشن؟ 
      اصلا بین این دو تا ربطی هستش؟ مطالب اختصاصی اگر نمایش داده نشن ایندکس هم نمیشن؟
      بهترین افزونه برای این کار چی هست؟
      بسیار ممنونم