رفتن به مطلب

کد نمایش تاریخ اولین پست منتشر شده در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم 2 سوال داشتم :

1-کد نمایش اولین پست منتشر شده برای وردپرس رو می خواستم می خوام باهاش تاریخ افتتاح سایت رو نمایش بدم

2-یک مشکلی در لود قالبم وجود داره که ابتدا فکر کردم از هسته وردپرسه ولی قالب رو که عوض کردم مشکل برطرف شد !!!مشکل اینجاست که زمانی قالبی رو که طراحی کردم رو فعال می کنم و آدرس سایت رو در مرورگر وارد میکنم یا رفرش می کنم هنگام لود قالب یه تاخیر و مکس حالت هنگ کردن به مدت یکی 2 ثانیه ایجاد میشه و بعد لینک ها و تصاویر قالب لود میشه در هنگام این تاخیر و مکث لینک های پست های سایت و همچنین نوار ابزار وردپرس و تصاویر و اسکریپت های جی کوئری بعد از اندکی مکث لود میشه انگار که داره قبل از نمایش مواردی که گفتم یه اتفاقی میفته سند لود میشه دقیقا نمیدونم جه اتفاقی داره میفته و بعد از اون همونطور که گفتم لینک ها و نوار ابزار وردپرس اسکریپت های جی کوئری لود میشه!!!!!اگر دوستان دلیلش رو میدونن لطف کنند و توضیح بدهند

با تشکر

لینک به ارسال

1.

<?php
$first_post = new WP_Query(array(
'post_status' =>'publish',
'post_type' =>'post',
'order' =>'ASC',
'orderby' =>'date',
'posts_per_page' =>'1',

'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1
));
?>
<?php if($first_post->have_posts()) :
while($first_post->have_posts()) : $first_post->the_post();?>
<?php the_date('l jS F Y') ;?>
<?php endwhile;endif;?><?php wp_reset_query(); ?>

2. اول لاگ اوت کنید و چک کنید اگر مورد برطرف شده بود مربوط به سرویس googlefont می شه و فونت آیکونهای نوار ابزار

اگر مورد ادامه داشت اعلام کنید

لینک به ارسال

در کدهاتون از cdn استفاده نکردید؟ یا پیوند به کتابخانه اصلی jquery یا هر مورد دیگری که به نوعی با google.com در تماستون کنه اگر چنین مواردی باشه بخاطر تحریم مشکل لود پیدا می کنید چون از سی چهل سرور گوگل که آسیا را پوشش می دن جز یکی دوتاشون همه به ایران بسته اند

لینک به ارسال

نه استاد کتابخونه رو بصورت لوکال لود می کنم فقط باسایت گراواتار یه ارتباط پیدا میکنه و آخه جالب اینجاست این مشکل وقتی وارد پنل مدیریت میشم وجود نداره و اونجا تاخیر یا مکثی دیده نمیشه !!! استاد یه چیز دیگه هم بگم قبلا و از قبل از که این اتفاق بیفته زمانی در فرمی مثل فرم ثبت نام و یا هر فرمی که عمل submit و ارسال یا دریافت اطلاعات داره بودم و فرمی رو پر میکردم و ارسال میشد بعد از اتمام عمل submit یا ارسال اسکرول صفحه روی همون قسمت دکمه submit باقی می موند ولی آلان تا فرمی ارسال میشه یهو بعد ارسال اسکرول به بالای صفحه میپره در صورتی که باید قاعدتا سر جای قبلیش بمونه!!!

لینک به ارسال

اینکه اسکرول صفحه چه اتفاقی براش بیافته بستگی به کدهای ری دایرکت و اکشن داره و خیلی به سرعت مربوط نیست

اگر کتابخانه خارجی ندارید باید کل قالب را برای کوئری های ریست نشده و از این قبیل چک کنید

این کد را در فوتر بگذارید و یکی یکی صفحات مختلف را باز کنید ببینید کدوم صفحه کوئری بالایی داره و زمان لودش طولانی تر توی اون صفحه کوئری ها را چک کنید

<?php printf(__('%d queries. %s seconds.', 'kubrick'), get_num_queries(), timer_stop(0, 3)); ?>

لینک به ارسال

ممنون

کدی رو که ارائه فرمودین رو طبق فرمایش شما استفاده کردم و مقدار زیر رو برمیگردونه در صفحه index

101 queries. 1.113 seconds. که اون عدد 101 در هربار refresh صفحه بین 99 تا 104 متغییره و تغییر می کنه!!! در سایر برگه ها هم عدد متفاوته ولی این تغییر رو داره

و آیا منظور شما از ریست شدن کوئری استفاده از تابع <?php wp_reset_query();?> در انتهای کوئری هستش؟؟

لینک به ارسال

صد تا کوئری خوب برای یک صفحه زیاده

بله منظورم wp-reset_query و یا reset_postdata بود ولی تعداد کوئریهاتون بالاست باید کمکشون کنید

لینک به ارسال

سلام استاد

حدود 30% از این کوئری ها مربوط به افزونه wp-statistics و wp jalali هست استاد که با حذف کوئری ها شون تقزیبا سوندم به 69 آیا کافیه یا باید کمتر بشه آیا افزونه های بهتری که بشه جایگزینشون کرد وجود نداره؟ و این آمار سایت توابعی براش وجون نداره که بجای افزونه بشه استفاده کرد تا حجم در خواست ها پایین بیاد؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام استاد

بالاخره مشکل رو پیدا کردم مشکل از استفاده از فهرست ها یا همون منوها در قالب هستش وقتی که کد هاشون از قالب حذف می کنم مشکل از بین میره!!!ولی خوب من بهشون نیاز دارم ؟؟نظرتون چیه در این مورد؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...