رفتن به مطلب

راه اندازی گروه طراحی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

همونطور که میدونید توی ایران اصلا هیچ اهمیتی به کار های تیمی و کلا تیم ورک نمیدن بخاطره همینه که طراحان وب توی ایران موقعیت شغلی خیلی ضعیفی دارن و کسایی هم که موفق هستند بیشتر به صورت تیم ورک کار میکنن تا سینگل . حالا کسی هست که در بخش های مختلف طراحی صفحات وب مهارت داشته باشه و بخواد یک تیم طراحی راه اندازی کنه ؟

اگر کسی توی طراحی وب و در بخش های مختلفش مهارت داره و میخواد با یک گروه طراحی همکاری کنه توی این تاپیک اعلام کنه تا کسایی که دنبال نیرو برای استخدام میگردن راحتر بتونن شخص مورد نظرشون رو پیدا کنن . طبیعی هستش که با وجود یک گروه طراحی سرعت پیشرفت افراد خیلی سریعتر میشه . :)

اول از خودم شروع میکنم و خیلی وقته که دنبال چند نفر طراح مجرب و با تجربه میگردم واسه ایجاد یک گروه طراحی.

مهارت های من :

طراح گرافیک رابط کاربری UI / UX

مسلط به زبان های HTML5/CSS3 تا حدودی هم جی کوئری

تسلط به مدیریت محتوای وردپرس برای تبدیل قالب

تسلط بر تمامی مبحث های سئو از استاندارد تا حرفه ایی .

+ نمونه کار حرفه ایی

بنده نیاز به دو نفر طراح دارم که یکیشون به وردپرس تسلط کامل داشته و بتونه واسه قالب ها ابزار های حرفه ایی مثل پنل تنظیمات بسازه و کلا به زبان PHP تسلط داشته باشه . یک نفر هم گرافیک کار و مسلط به نرم افزار فتوشاپ و طراحی لوگو و طراحی قالب PSD

فقط خواهش میکنم کسانی که واقعا مهارت هایی که گفتم رو دارن درخواست بدن تا بعدا مشکلی پیش نیاد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...