رفتن به مطلب

چطوری اینو میشه Text/HTML Ratio درست کرد

aliasghar29

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام بچه های گل و گلاب

Text/HTML Ratio چیه دقیقا؟

چطور میتونم برای سایتم رو درست کنم؟

برای سایت من

6.4%

چطوری اوکی کنم اینو؟

سایت فارسی هم متاسفانه پیدا نکردم چیزی

اگه چیزی میدونید بهم بگید لینک توضیح سایت خارجی ندید فقط

مرسی دمتون پیشاپیش گرم ! :rolleyes:B)

لینک به ارسال

سلام این یه درصد کلی هست بین 25 تا 70 ( سایت شما 6 درصده که خیلی کمه ! ) که به این موارد تعلق میگیره :

1 ـ validate بودن کدهای html تون

2 ـ پاک کردن کدهای غیر ضروری

3 ـ پاک کردن فضای خالی ( Spaces ) بین خطوط کد ها

4 ـ پاک کردن کامنت ها از کد

5 ـ استفاده نکردن از table

6 ـ استایل دهی با css ( پرهیز از استایل دهی در خود تگ های Html )

7 ـ Resize کردن عکس ها

8 ـ پاک کردن عکس های غیر ضروری و جایگزین کردنشون با کد

9 ـ حجم کل صفحه تون رو زیر 300 کیلوبایت نگه دارید

10 ـ متن ها و المان هایی که با کد از دید کاربر و خواننده ی سایت مخفی شده رو یا پاک کنید یا نمایانش کنید

11 ـ صفحه ی شما همیشه متن هایی برای خواندن کاربر داره ، سعی کنید متن ها با فونت مناسب باشه و در اصطلاح Readable باشه

لینک به ارسال

با سلام

دوست خوبم آقا فرید خوب توضیح دادند ، در واقع میشه گفت که نسبت متن به کده ! اگه مقدار 6.4 توی صفحه اصلی به دست اومده ، یه پیشنهاد که می تونه این مقدار رو افزایش بده نوشتن توضیحات بیشتر برای فیلم هاست ، یعنی حداقل 5 خط ، متوجه میشید که خیلی زود این نسبت افزایش پیدا می کنه + توضیحات بالا ...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست خوبم آقا فرید خوب توضیح دادند ، در واقع میشه گفت که نسبت متن به کده ! اگه مقدار 6.4 توی صفحه اصلی به دست اومده ، یه پیشنهاد که می تونه این مقدار رو افزایش بده نوشتن توضیحات بیشتر برای فیلم هاست ، یعنی حداقل 5 خط ، متوجه میشید که خیلی زود این نسبت افزایش پیدا می کنه + توضیحات بالا ...

موفق باشید

بهترین سایت واسه چک کردن این مقدار ، چه سایتی هست ؟

لینک به ارسال

من شخصا از سایت زیر استفاده می کنم :

woorank

ولی یه مشکل داره که به روز شدنش یک بار توی روزه ! سایت زیر هم خوبه :

آدرس سایت

موفق باشید

ویرایش شده توسط 8theme
لینک به ارسال

من شخصا از سایت زیر استفاده می کنم :

woorank

موفق باشید

این سایت رو قبلا رفته بودم . واسه من وقتی آدرس میزنم اصلا نشون نمیده و همش در حاله لود میمونه .

یه بار نزدیک به نیم ساعت اگه اشتباه نکنم داشت لود میکرد و هیچ چیزی رو نشون نمیداد و آخر هم از بس طول کشید بستم سایتش رو .

جای دیگه ای نیست ؟

لینک به ارسال

با سلام

موفق باشید

سلام این یه درصد کلی هست بین 25 تا 70 ( سایت شما 6 درصده که خیلی کمه ! ) که به این موارد تعلق میگیره :

1 ـ validate بودن کدهای html تون

2 ـ پاک کردن کدهای غیر ضروری

3 ـ پاک کردن فضای خالی ( Spaces ) بین خطوط کد ها

4 ـ پاک کردن کامنت ها از کد

5 ـ استفاده نکردن از table

6 ـ استایل دهی با css ( پرهیز از استایل دهی در خود تگ های Html )

7 ـ Resize کردن عکس ها

8 ـ پاک کردن عکس های غیر ضروری و جایگزین کردنشون با کد

9 ـ حجم کل صفحه تون رو زیر 300 کیلوبایت نگه دارید

10 ـ متن ها و المان هایی که با کد از دید کاربر و خواننده ی سایت مخفی شده رو یا پاک کنید یا نمایانش کنید

11 ـ صفحه ی شما همیشه متن هایی برای خواندن کاربر داره ، سعی کنید متن ها با فونت مناسب باشه و در اصطلاح Readable باشه

وقتی کسی کمکم میکنه و بدردم میخوره واقعا شرمندش میشم و میدونم دکمه "تشکر" واقعا کمه

مرسی ازتون

فقط داداش فرید

مورد 4 رو نفهمیدم و برای ریسایز کردن از افزونه استفاده کنم ؟ یا تو منظورت کم حجم کردن و اینا هم هست؟ یعنی همشون یه سایز بشه اره داداش؟ مثلا عرض حداقل 400 و حد اکثر 500 و ارتفاع هم مثل همین ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...