رفتن به مطلب

آپلود تصاویر توسط meta box

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید فطر و با آرزوی قبولی طاعات عبادات شما عزیزان

کد و توابعی رو می خواستم که همانند تصاویر پیوست شده در بخش افزودن نوشته ها در وردپرس متا باکسی رو ایجاد کنم که حاوی یک dropdown لیست با 2 آپشن مطلب عادی و مطلب ویژه باشه

و زمانی که مطلب ویژه رو انتخاب کردیم درونش یه دکمه آپلود فایل باز بشه که با کلیک روش بشه یه تصویر رو در وردپرس آپلود کرد یا از کتابخونه انتخاب کرد یه چیزی شبیه افزودن تصویر شاخص و هر تصویری که از طریق این دکمه آپلود در نظر گرفته شد مربوط به همین پستی که داریم ایجاد می کنیم باشه مثل تصاویر شاخص هر پست

post-4063-0-94008800-1406573181_thumb.pn

post-4063-0-99798400-1406572878_thumb.pn

و در آخر هم کد های عنوان و لینک تصویر و لینک به نوشته مرتبط به تصویر رو که توسط این متا باکس آپلود شده رو نیاز دارم چون توسطشون می خوام تصویر و عنوان نوشته و لینک به نوشته رو در یک اسلایدر نمایش بدم

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

الان که خودم نگاش کردم این آپدیتشه که هم راحت تره هم بهتر

http://www.webmaster-source.com/2013/02/06/using-the-wordpress-3-5-media-uploader-in-your-plugin-or-theme/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...