رفتن به مطلب

مشکل عجیب من با یک قالب وردپرس

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

سلام

تشکر از فروم خیلی خوبتان

من یک قالب انگلیسی دارم که وقتی میخوام بر روی وردپرس فارسی نصب بکنم نزدیک 50 تا ایراد میگیره به خاطر ویدجکت ها و ....

اگر حذف هم کنم دیگه به درد نمیخوره قالب

برای رفع مشکل هم روی وردپرس انگلیسی نصب میکنم و بعدش فایل های زبان فارسی خود وردپرس را میزارم تو پوشه ی لنگوییج و بعد در فایل wp-config.php کد

define ('WPLANG', 'fa_IR');

رو میزارم تا فارسی بشه

خوب اینطوری خود وردپرس بدون مشکل فارسی میشه

حالا مشکل اصلی من این است که وقتی فایل زبان قالب را فارسی میکنم در پوسته کلمه ها فارسی نمیشن در صورتی که من همه ی فایل زبان پوسته را فارسی و ترجمه کرده ام

مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

فایل PO و MO را هر با هم کپی می کنید ؟

فایل فانکشن قالب ممکنه زبان را تعریف کرده باشه

کاری که شما می کنید با پارسی سازی ای که ارور می بینید هیچ فرقی نمی کنه فقط اینجا ارور ها نمی گذاره صفحه اجرا شه و در آن حالت نمی گذاره فایل زبان اجرا

لینک به ارسال

وقتی فایل po انگلیسی را ترجمه میکنم و با اسم فارسی ذخیره میکنم خودش یه فایل mo میسازه

نه زبان رو تعریف نکرده فقط آدرس پوشه ی زبان رو به این شکل قرار داده

load_theme_textdomain( 'ءMyTheme', getcwd() . '/wp-content/themes/MyTheme/languages' );

لینک به ارسال

تشکر مشکل را توسط یک فروم دیگر رفع کردم

باید در پوشه زبان وردپرس یک پوشه به اسم theme میساختم و فایل زبان رو اونجا میزاشتم

تشکر از رسیدگیتون

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...