elshan

درخواست افزونه یا کد گزارش لینک خرابی

19 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام یدونه افزونه می خواستم اگه زحمت نمیشه محبت کنید افزونه ی گزارش لینک خرابی. من یدونه برداشته بودم خوب بود ولی تو صفحه اول هم نشون می داد آیا میشه کاری کرد که فقط در single.php نشون بده؟ با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر از افزونه seo ultimate استفاده کنید یه قسمتی داره که تمام لینک های خرابی که مردم از سایت شما رفتن و ارور 404 دیدن رو براتون لیست می کنه

=====

البته افزونه بازرسی لینک های شکسته توی مخزن افزونه های wp-persian.com وجود داره که طبق گفته خودتون ازش استفاده کردید

=====

البته شما می تونین توی سایتتون بنویسین که با فرم تماس بهتون ارسال کنن یا یک برگه خاص و یک فرم تماس خاص براش در نظر بگیرین

=====

من این راه ها رو میدونستم اما احتمالا بقیه کمک بهتری بهتون بکنن

=====

امیدوارم به دردتون بخوره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ای که خوشتون اومده رو بگذارید مشکل صفحه ی اولش رو حل کنیم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم حتما ولی میشه لطف کنید به منم یاد بدید با تشکر

افزونه رو لینک می کنم . فقط یه چیزی اونم اینه که میشه تموم فونت های افزونه یعنی افزونه هر نوشته ای که داره tahoma بکنید؟ با تشکر

gd-broken-report.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو چک می کنم ولی تا بحال هرچی دیدم افزونه های gd بخش مدیریت کاملی دارند که نیازی به دستکاری کدهاشون نیست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو چک می کنم ولی تا بحال هرچی دیدم افزونه های gd بخش مدیریت کاملی دارند که نیازی به دستکاری کدهاشون نیست

تشکر بازم ببینید شاید من ندیدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از منوی تنظیمات وارد منوی افزونه بشید صفحه منو شیبیه عکس زیره

برای اینکه فقط در صفحه های داخلی پست ها دیده بشه گزینه For single post را تیکدار بگذارید و باقی تیک ها را بردارید و اگر هر مطلب یا دسته ای هم نخواستید کلا باشه آی دیش رو در فیلد های زیرش بنویسید

post-336-0-96634400-1347191626_thumb.jpg

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اینکه فقط در صفحه های داخلی پست ها دیده بشه گزینه For single post را تیکدار بگذارید و باقی تیک ها را بردارید و اگر هر مطلب یا دسته ای هم نخواستید کلا باشه آی دیش رو در فیلد های زیرش بنویسید

خیلی ممنون اقا . ولی من اشتباه کردم خیلی ببخشید افزونه رو اشتباهی دادم. افزونه ای که می خواستم رو پیوستم کردم.شرمنده

خیلی ممنون اقا . ولی من اشتباه کردم خیلی ببخشید افزونه رو اشتباهی دادم. افزونه ای که می خواستم رو پیوستم کردم.شرمنده

wp-reportpost.1.2.4.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که فارسی ساپورت نیست

.ولی در هر حال در تنظیمات شاخه report setting را احضار کنید و حالت نمایش را در Manually قرار داده و کد زیر را به فایل single.php قالب اضافه کنید (داخل حلقه)

<?php wprp(true);?>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که فارسی ساپورت نیست

.ولی در هر حال در تنظیمات شاخه report setting را احضار کنید و حالت نمایش را در Manually قرار داده و کد زیر را به فایل single.php قالب اضافه کنید (داخل حلقه)

<?php wprp(true);?>

این که فارسی ساپورت نیست

<?php wprp(true);?>

سلام.میشه بفرمایید چگونه بدون استفاده از افزونه و با استفاده از زمینه دلخواه و کد مثل سایت پی سی دانلود می تونم این کار رو بکنم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه (wp-reportpost) در تنظیمات قسمت Attach Form to گزینه ای داره که فقط در مطالبی که تیک "By selecting this option you can allow users to Report This Post" زده شده را نمایش میده.

تیکشو برای مطلبی خاص زدم ولی نمایش نمیده مشکل از کجاست؟

باید کدی به پوسته اضافه بشه یا خودکار نمایش میده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه (wp-reportpost) در تنظیمات قسمت Attach Form to گزینه ای داره که فقط در مطالبی که تیک "By selecting this option you can allow users to Report This Post" زده شده را نمایش میده.

تیکشو برای مطلبی خاص زدم ولی نمایش نمیده مشکل از کجاست؟

باید کدی به پوسته اضافه بشه یا خودکار نمایش میده؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-reportpost/faq/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی گزینه Attach only to selected post گذاشته بودم.

و وقتی کد <?php wprp(true);?> داخل حلقه وردپرس میذارم در تمام پست ها نمایش میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد رو توی تک پست قرار دادید یا آرشیو؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد رو توی تک پست قرار دادید یا آرشیو؟

در حلقه پست های وردپرس در فایل single.php

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته نکته ایی که هست قدیمی بود این افزونه هست.

شما روی لوکال تست کردید که درست کار میکنه یا خیر؟

این رو هم تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-report-posts/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو هم تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-report-posts/

Plugin could not be activated because it triggered a fatal error.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in ...\wp-content\plugins\wp-report-posts\wp-report-posts.php on line 146

دیروز جستجو کرده بودم و افزونه ای فارسی پیدا کردم که قابلیت های این افزونه را نداره و کار نمیکرد.

شما روی لوکال تست کردید که درست کار میکنه یا خیر؟

بله روی لوکاله.

گزینه مربوط به نمایش در پست های انتخاب شده این افزونه مشکل داره؟

این افزونه برای سایت هایی که لینک دانلود غیر مستقیم دارند پر کاربرد و مفید هست چون مدیر پیغام کاربر را مستقیم از خود مطلب میگیره.

ولی نمیدونم چرا بروزرسانی نشده و متاسفانه این قسمتش مشکل داره و نمیخوام برای تمام مطالب و دسته ها نمایش داده بشه.

درست میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا افزونه کمی مشکل داره. بروز هم نشده و مزید بر علت شده. شاید باید این نوع افزونه رو هم به لیست افزونه های گروه اضافه کنیم.... :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا افزونه کمی مشکل داره. بروز هم نشده و مزید بر علت شده. شاید باید این نوع افزونه رو هم به لیست افزونه های گروه اضافه کنیم.... :)

دقیقاً همچنین پیشنهادی میخواستم بدم. ;)

منتظر میمونم.

ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد