رفتن به مطلب

درخواست افزونه یا کد گزارش لینک خرابی

پست های پیشنهاد شده

با سلام یدونه افزونه می خواستم اگه زحمت نمیشه محبت کنید افزونه ی گزارش لینک خرابی. من یدونه برداشته بودم خوب بود ولی تو صفحه اول هم نشون می داد آیا میشه کاری کرد که فقط در single.php نشون بده؟ با تشکر

لینک به ارسال

اگر از افزونه seo ultimate استفاده کنید یه قسمتی داره که تمام لینک های خرابی که مردم از سایت شما رفتن و ارور 404 دیدن رو براتون لیست می کنه

=====

البته افزونه بازرسی لینک های شکسته توی مخزن افزونه های wp-persian.com وجود داره که طبق گفته خودتون ازش استفاده کردید

=====

البته شما می تونین توی سایتتون بنویسین که با فرم تماس بهتون ارسال کنن یا یک برگه خاص و یک فرم تماس خاص براش در نظر بگیرین

=====

من این راه ها رو میدونستم اما احتمالا بقیه کمک بهتری بهتون بکنن

=====

امیدوارم به دردتون بخوره

لینک به ارسال

افزونه ای که خوشتون اومده رو بگذارید مشکل صفحه ی اولش رو حل کنیم

چشم حتما ولی میشه لطف کنید به منم یاد بدید با تشکر

افزونه ای که خوشتون اومده رو بگذارید مشکل صفحه ی اولش رو حل کنیم

افزونه رو لینک می کنم . فقط یه چیزی اونم اینه که میشه تموم فونت های افزونه یعنی افزونه هر نوشته ای که داره tahoma بکنید؟ با تشکر

gd-broken-report.zip

لینک به ارسال

افزونه رو چک می کنم ولی تا بحال هرچی دیدم افزونه های gd بخش مدیریت کاملی دارند که نیازی به دستکاری کدهاشون نیست

لینک به ارسال

افزونه رو چک می کنم ولی تا بحال هرچی دیدم افزونه های gd بخش مدیریت کاملی دارند که نیازی به دستکاری کدهاشون نیست

تشکر بازم ببینید شاید من ندیدم

لینک به ارسال

از منوی تنظیمات وارد منوی افزونه بشید صفحه منو شیبیه عکس زیره

برای اینکه فقط در صفحه های داخلی پست ها دیده بشه گزینه For single post را تیکدار بگذارید و باقی تیک ها را بردارید و اگر هر مطلب یا دسته ای هم نخواستید کلا باشه آی دیش رو در فیلد های زیرش بنویسید

post-336-0-96634400-1347191626_thumb.jpg

لینک به ارسال

برای اینکه فقط در صفحه های داخلی پست ها دیده بشه گزینه For single post را تیکدار بگذارید و باقی تیک ها را بردارید و اگر هر مطلب یا دسته ای هم نخواستید کلا باشه آی دیش رو در فیلد های زیرش بنویسید

خیلی ممنون اقا . ولی من اشتباه کردم خیلی ببخشید افزونه رو اشتباهی دادم. افزونه ای که می خواستم رو پیوستم کردم.شرمنده

خیلی ممنون اقا . ولی من اشتباه کردم خیلی ببخشید افزونه رو اشتباهی دادم. افزونه ای که می خواستم رو پیوستم کردم.شرمنده

wp-reportpost.1.2.4.zip

لینک به ارسال

این که فارسی ساپورت نیست

.ولی در هر حال در تنظیمات شاخه report setting را احضار کنید و حالت نمایش را در Manually قرار داده و کد زیر را به فایل single.php قالب اضافه کنید (داخل حلقه)

<?php wprp(true);?>

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

این که فارسی ساپورت نیست

.ولی در هر حال در تنظیمات شاخه report setting را احضار کنید و حالت نمایش را در Manually قرار داده و کد زیر را به فایل single.php قالب اضافه کنید (داخل حلقه)

<?php wprp(true);?>

این که فارسی ساپورت نیست

<?php wprp(true);?>

سلام.میشه بفرمایید چگونه بدون استفاده از افزونه و با استفاده از زمینه دلخواه و کد مثل سایت پی سی دانلود می تونم این کار رو بکنم؟؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

این افزونه (wp-reportpost) در تنظیمات قسمت Attach Form to گزینه ای داره که فقط در مطالبی که تیک "By selecting this option you can allow users to Report This Post" زده شده را نمایش میده.

تیکشو برای مطلبی خاص زدم ولی نمایش نمیده مشکل از کجاست؟

باید کدی به پوسته اضافه بشه یا خودکار نمایش میده؟

لینک به ارسال

سلام

این افزونه (wp-reportpost) در تنظیمات قسمت Attach Form to گزینه ای داره که فقط در مطالبی که تیک "By selecting this option you can allow users to Report This Post" زده شده را نمایش میده.

تیکشو برای مطلبی خاص زدم ولی نمایش نمیده مشکل از کجاست؟

باید کدی به پوسته اضافه بشه یا خودکار نمایش میده؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-reportpost/faq/

لینک به ارسال

روی گزینه Attach only to selected post گذاشته بودم.

و وقتی کد <?php wprp(true);?> داخل حلقه وردپرس میذارم در تمام پست ها نمایش میده.

لینک به ارسال

کد رو توی تک پست قرار دادید یا آرشیو؟

در حلقه پست های وردپرس در فایل single.php

لینک به ارسال

البته نکته ایی که هست قدیمی بود این افزونه هست.

شما روی لوکال تست کردید که درست کار میکنه یا خیر؟

این رو هم تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-report-posts/

لینک به ارسال

این رو هم تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-report-posts/

Plugin could not be activated because it triggered a fatal error.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in ...\wp-content\plugins\wp-report-posts\wp-report-posts.php on line 146

دیروز جستجو کرده بودم و افزونه ای فارسی پیدا کردم که قابلیت های این افزونه را نداره و کار نمیکرد.

شما روی لوکال تست کردید که درست کار میکنه یا خیر؟

بله روی لوکاله.

گزینه مربوط به نمایش در پست های انتخاب شده این افزونه مشکل داره؟

این افزونه برای سایت هایی که لینک دانلود غیر مستقیم دارند پر کاربرد و مفید هست چون مدیر پیغام کاربر را مستقیم از خود مطلب میگیره.

ولی نمیدونم چرا بروزرسانی نشده و متاسفانه این قسمتش مشکل داره و نمیخوام برای تمام مطالب و دسته ها نمایش داده بشه.

درست میشه؟

لینک به ارسال

کلا افزونه کمی مشکل داره. بروز هم نشده و مزید بر علت شده. شاید باید این نوع افزونه رو هم به لیست افزونه های گروه اضافه کنیم.... :)

لینک به ارسال

کلا افزونه کمی مشکل داره. بروز هم نشده و مزید بر علت شده. شاید باید این نوع افزونه رو هم به لیست افزونه های گروه اضافه کنیم.... :)

دقیقاً همچنین پیشنهادی میخواستم بدم. ;)

منتظر میمونم.

ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...