رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه Compress PNG for WP

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

سلام

افزونه Compress PNG for WP آیا پولی است تو سایتش چندتا پنل دیدم برای فعال کردن API، انگاری رایگانش در ماه فقط 500 عکس رو میشه فشرده سازی کرد آیا درست است ؟ (لطفا اگر در این باره اطلاع دارید توضیح دهید)

من این رو نصب کردم در کنارش هم افزونه WP Smush.it دارم این دوتا با هم مشکلی ندارند از نظر اجرا و... ؟

و یک سوال در خصوص استفاده از اون برای بهینه سازی تصاویر قبل از نصب افزونه Compress PNG for WP قسمتی مثل افزونه WP Smush.it نداره منظور فشرده سازی به صورت کلی (Bulk WP Smush.it) یعنی باید به صورت دستی در کتابخانه compress کرد تصاویر رو ؟

لینک به ارسال

1- این افزونه از سرویس سایت tinypng استفاده میکنه

https://tinypng.com/developers

که پنلهای مختلفی داره

2- هر دو در زمان آپلود اعمال میشن به ترتیب

تست کنید

3- اگر داشته باشه در بخش رسانه باید در لیست Bulk Action باشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز اول تشکر از راهنمایی هاتون.

منظور منم همین بود افزونه

WP Smush.it

در قسمت رسانه گزینه

Bulk WP Smush.it داره اما

افزونه Compress PNG for WP در قسمت رسانه چیزی نداره و در قسمت کتابخانه گزینه

Compress به صورت دستی برای هر عکس داره اما من دنبال گیزنه کلیش برای تمام عکس ها هستم.

لینک به ارسال

چنین گزینه‌ای رو من در تصاویر افزونه ندیدم

به نظر ندارد چنین امکانی

لینک به ارسال

پس تنها راهش اینه که از قسمت کتابخانه به صورت دستی Compress کنم.

و یک سوال در خصوص این افزونه: اگه تصاویر قبل رو Compress کنم، تصویر اصلی Compress میشه یا یه تصویر دیگه در کنارش میسازه؟

و از این به بعد تصاویر Compress بشه چیه ماننده بالا هست یا نه؟

و یک افزونه دیگه هست به اسم افزونه tinypng، بعد از نصب در قسمت install افزونه خواسته شده کد زیر رو در قالب بزاری.

http://wordpress.org...p/installation/

حال این کد کارش چیه و باید دقیقا در چه قسمت از قالب قرار داد؟

Upload plugin-name.php to the /wp-content/plugins/ directory
Activate the plugin through the 'Plugins' menu in WordPress
Place <?php do_action('plugin_name_hook'); ?> in your templates

ممنون از شما

ویرایش شده توسط mr.browser
لینک به ارسال

از اونجایی که نصب افزونه قلق خاصی نداشته چیزی تو بخش Installation نذاشته و مقادیر پیش‌فرض رو کپی کرده!!! دقیقا هیچ کاری غیر از نصب و آپلود عکس نباید انجام بدین:

Upload the PNG file using the uploader. As soon as the uploading finishes, the plugin will connect to the TinyPNG API and get you the Optimized image. (The files uploaded and optimized are saved in the TInyPNG folder in the main wordpress media folder. For eg - /wp-content/TinyPNG )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...