رفتن به مطلب

چطوری این جداول رو بسازم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان این صفحه را ببینید :

http://www.imencontrol.com/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%8C%DA%A9/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B1-fc302

در این صفحه یه قسمت داره برای اطلاعات بیشتر

یه سری جداول هم می بینیند که زیر متن قرار گرفته

چطوری باید این چنین چیزی بسازیم؟

با متاباکس فکر نمی کنم بشه یه همچین چیزی ساخت

پس با چی میشه؟

لینک به ارسال

چرا با متاباکس نمیشه؟ مگه چه مشکلی داره؟

با زمینه دلخواه هم میشه!

اگه منظورت جداولش هست که اونو خودت میتونی بسازی با css Html اما این با بوت استراب ساخته!

لینک به ارسال

میشه ساخت

ولی شما ببینید چند تا جدول متفاوت هستش

یعنی باید من فکر کنم شاید هزار خط کد بنویسم

طرف باید وقتی میخواد یه گزینه به جدول اضافه کنه باید از میون صد ها متغییر یکی رو انتخاب کنه اونم اگه بدونه کدوم متغییر هستش

راه حل دیگه ای نداره که مثل وکامرس یا سیستم های فروشگاهی بشه با زدن یک دکمه یه تیبل به جدول اضافه بشه و مچبور نباشم که دونه دونه متغییر وارد نکنم

لینک به ارسال

راهی جز نوشتن یک کوئری برای خواندن اطلاعات از دیتابیس نیست و خوب چون اطلاعات ثابت نیستند نمیشه کوئری نوشت

پس باید از زمینه دلخواه استفاده کرد که خوب میگید متغیر زیاد هست

پس باید شرط براش نوشت که نیاز به دانش برنامه نویسی داره و باز هم مثل این در نمیاد

چون اطلاعات شخصی وارد میکنند

راه دیگر هم دارید نوشتن همون متاباکس که برای هر بخش محل تعریف شده باشه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

خب با پست تايپ و تكسنومي ميشه همچين چيزي ساخت و طرف بجاي زمينه دلخوا از جدول استفاده كنه

يعني بياد داخل اديتور تيبل بسازه و مثل ورد يا اكسل جدول رو طراحي كنه ؟

اگر بخوايم اين رو انجام بديم چطور اون تب هاي مشخصات و ويژگي رو ايجاد كنم؟ فروشگاه ساز ها يا ووكامرس چطوري ساختن؟

لینک به ارسال

در جوملا افزونه ای هست بنام دی جی کاتالوگ که دقیقا همین کار رو میکنه

و محصولات رو با کاتالوگ وارد مبکنه

یعنی یه یزی شبیه پست تایپ وردپرس هست منتهی داخل صفحه مدیریت که میخوای مطلب بزاری 2 تا کادر ادیتور داره

که در اولی مطلب یا توضیح محصول رو مینویسی

و در کادر دوم مشخصات و کاردبرد ها و .. که میخوای بهش اضافه کنی رو وارد می کنی

نکته جالبش اینجاست که ما وقتی به ادیتور دوم که مشخصات و .. وارد میکنیم میتونیم یه ادامه مطلب براش بزاریم و دو مشخصه دا از هم داشته باشیم

من هم میخوام دقیقا یه همین یزی رو درست کنم طور باید یه ادیتور دیگه به پست تایپم اضافه کنم که همچین خاصییتی داشته باشه که بشه باهاش مثلا یه جدول 3 ستونه ساخت که وقتی روی هر تب کلیک میکنی اطلاعاتش نمایش داده بشه

فکر کنم وکامرس هم همین خاصیتی داره

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...