12 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

کسی هست بدونه چطوری میشه با این کار کرد ؟؟؟

https://code.google.com/p/minify

https://github.com/mrclay/minify

هر 2 ، یکی هستند.

قبل :

post-2969-0-59854300-1407168604_thumb.pn

بعد :

post-2969-0-58029900-1407168659_thumb.pn

ممنون. :)

ویرایش شده در توسط Ghasem Paran
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره توانستم :D

خیلی پرکاربرد و جالبه :)

خود همین انجمن هم از همین اسکریپت استفاده میکنه :rolleyes:

الان فایل های css و js رو minify کردم ، cache هم فعال کردم. ^_^

الان مشکل اینجاست که چطوری صفحات سایت رو minify کنم ؟؟؟ :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه اون برو سایت http://www.willpeavy...om/minifier/ کد خام قالب رو اونجا وارد بکن بعد کد خلاصه شده رو بهت میه و اون کد رو جایگزین کد فعلی قالب بکن !

ویرایش شده در توسط Mohammadizadeh
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه اون برو سایت http://www.willpeavy...om/minifier/��و کد خام قالب رو اونجا وارد بکن بعد کد خلاصه شده رو بهت میه و اون کد رو جایگزین کد فعلی قالب بکن !

اسکریپتی که تو سایتی که دادید استفاده شده ، خودم دارمش ، میخوام سایت خودم کدهاش رو خلاصه کنه ، نه از جای دیگه بگیرم بذارم داخل سایت. :)

css و js ها رو تونستم ، html رو نتونستم :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسکریپتی که تو سایتی که دادید استفاده شده ، خودم دارمش ، میخوام سایت خودم کدهاش رو خلاصه کنه ، نه از جای دیگه بگیرم بذارم داخل سایت. :)

css و js ها رو تونستم ، html رو نتونستم :(

منظورتون نفهمیدم!!

خوب برید ویرایش قالبتون جایی که کد های html قالب نشون میده ، اون کد ها رو تو اون سایت وارد کنید و بعد اون سایت بعد از این که کد ها رو بهینه کرد اون کد بهینه رو بزار جای کد های قبلی !

منظورم فهمیدین؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون نفهمیدم!!

خوب برید ویرایش قالبتون جایی که کد های html قالب نشون میده ، اون کد ها رو تو اون سایت وارد کنید و بعد اون سایت بعد از این که کد ها رو بهینه کرد اون کد بهینه رو بزار جای کد های قبلی !

منظورم فهمیدین؟؟

فهمیدم منظور شما چی هست !!!

اسکریپتی که گذاشتم ، خودش به صورت خودکار کدها رو بهینه میکنه.

در ضمن اسکریپت دارای cache هست.

نیازی نیست که به صورت دستی فایل ها رو بهنیه کنم.

مثل این :

http://forum.wp-parsi.com/public/min/index.php?ipbv=fa11d69d698cbe0f3287c01a12de13fb&f=public/style_css/css_1/calendar_select.css,public/style_css/css_1/ipb_common.css,public/style_css/css_1/ipb_styles.css,public/style_css/css_1/ipb_ckeditor.css,public/style_css/prettify.css

چند تا فایل css رو به صورت یک فایل نشون میدهد ، در ضمن فایل css هم بهنیه شده.

من طریقه استفاده برای minify کردن صفحات سایت رو نمیدونم ، برای همین درخواست دادم تا اگه کسی بلده ، راهنمایی کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه منظورتون روش خودکارشه که کار خیلی راحتی نیست و پیشنهاد نمی کنم خودتون انجامش بدید

از افزونه استفاده کنید کدهاش کاملا استانداردند

البته یک قالب سالم و خوب بهش نیازی نداری چون برنامه نویس باید شرایط خلاصه سازی را در نوشتن کدها رعایت کنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه منظورتون روش خودکارشه که کار خیلی راحتی نیست و پیشنهاد نمی کنم خودتون انجامش بدید

از افزونه استفاده کنید کدهاش کاملا استانداردند

البته یک قالب سالم و خوب بهش نیازی نداری چون برنامه نویس باید شرایط خلاصه سازی را در نوشتن کدها رعایت کنه

دقیقا منظورم روش خودکارش هست.

این قسمت رو برای سایت غیر وردپرسی لازمش دارم.

طبق سایت GTmetrix ، اچ تی ام ال سایت من 99% ، مینفی شده.

هدف اصلی من پایین آوردن خوانایی کدهای سایت هست.

سرعت تو سایت من حرف اول رو میزنه ، 1kb هم کمتر بشه ، خودش خیلی هست برام.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر اسکریپت دیگه باشه که بشه باهاش همچین کاری کرد ، ممنون میشم معرفی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حل شد :wub:

تمام. ^_^

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سلام افزونه w3 total cache استفاده میکنید ؟

چون این افزونه یک قسمت برای کوچک سازی کدها داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سلام افزونه w3 total cache استفاده میکنید ؟

چون این افزونه یک قسمت برای کوچک سازی کدها داره

سلام

گفتم که برای سایت غیر وردپرسی میخوام. ^_^

برای کسانی که همین مشکل را دارند :

http://forum.wp-pars...script-and-css

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط رضا مهدیار
      سلام دوستان
      گروه ما برای بخش سایت و مدیریت رسانه های اجتماعی با یک فرد با انگیزه تمایل همکاری داره، رسانه ما در زمینه فینتک و اقتصاد هستش ممنون میشم از دوستان اگر  خودتون تمایل دارید یا کسی رو میشناسید معرفی کنید ممنونم
    • توسط marketdl.com@gmail.com
      با سلام. وقت همگی بخیر
      بنده یه قالب فروشگاهی رو طراحی کردم. الان بخش سبد خرید ، عضویت و لاگین و کدتخفیف مشکل داره
      بخش سبد خرید : وقتی کاربر لاگین باشه سبد خرید به درستی کار میکنه، اما وقتی لاگین نباشه نمیتونه 2 تا محصول به سبد اضافه کنه. آدرس سایت هم androidsrc.ir هستش. خودتون تست کنید.
      بخش عضویت و لاگین : بخش عضویت درسته و اطلاعات کاربر پس از عضویت داخل دیتابیس ذخیره میشه، اما توی بخش کاربران وردپرس نمیاد. لاگین هم اصلا کار نمیکنه
      بخش کدتخفیف هم اصلا کار نمیکنه

درضمن سایت بنده قبلا قالبش یه چیز دیگه بود و وردپرس نسخه پایین روش نصب بود، به خاطر اینکه نمی شد وردپرس رو آپدیت کنم، مجبور شدن قالب جدید طراحی کنم تا با وردپرس و ووکامرس جدید همخونی داشته باشه. یه سری اطلاعات از قبل مصل محصول و پست و کاربر وجود داشته. و الان این مشکلات به وجود اومده
      هر کسی میتونه مشکل رفع کنه بنده هزینش رو پرداخت میکنم
    • توسط yaali
      سلام
      کد یا فانکشنی وجود داره که هر چی فایل js و Css که کاربر از آخرین بازدیدش روی دیوایسش کش شده رو پاک کنه و مجددا لود کنه؟

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من یه سایتی رو از بکاپ گرفتم و از یه هاست و دامنه به یه هاست و دامنه جدید انتقال دادم. حالا چه سایت رو که باز میکنم چه وارد پیشخوان وردپرس میشم یه ارور میاد یکی از خطلی functions.php قالب رو نشون میده.
      Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /public_html/wp-content/themes/khadamator/functions.php on line 1132
      مشکل چیه؟
    • توسط amirsa
      سلام
      من محصولات متغیر رو در ووکامرس که وارد میکنم،(محصول ممکنه 2 یا 3 صفت داره که باید انتخاب بشه)
       توی فروشگاه ووکامرس بصورت حد اقل و حداکثر قیمت ها نشون داده میشه
      مثلا کالا دونوع 10 و  20 تومانی هست.صفت آ 15 تومن برای مشتری هایی که بخوان.تو فروشگاه قیمت رو بصورت 10-35 نشون میده که بیشتر از قیمت اصلی است.من میخوام همون 10 و 20 رو نشون بده
      این مشکل انرژی زیادی ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنید